Mia24.ee privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika sätestab, kuidas mia24.ee e-pood kasutab ja kaitseb Teie antavat informatsiooni, kui kasutate meie veebilehte. Mia24.ee võtab endale kohustuse tagada, et Teie privaatsus meie veebilehel on kaitstud. Kui me palume Teil esitada andmeid, mille abil saab Teid indentifitseerida, kui kasutate seda veebilehte, siis võite olla kindel, et teeme seda ainult kooskõlas käesoleva privaatsuspoliitikaga.

Mia24.ee e-pood ei kogu oma klientide kohta rohkem andmeid, kui on vaja tellimuse täitmiseks. Tulenevalt tehnilisest iseärasusest on tuleb kliendil sisestada ka aadress tellimuse vormistamisel, samas kui ei toimu kulleriga kohale toimetamist, siis võib klient sinna sisestada ka oma äranägemise järgi aadressi. Meie poolt kasutatakse seda infot arve väljastamiseks ja vajadusel transpordi viisi täpsustamiseks.

Mis andmeid mia24.ee e-pood kogub

Me kogume järgmist informatsiooni:

 • Nimi

 • Kontaktinfot, sh. e-maili aadresse

 • Demograafilist infot, postiindekseid, eelistusi ja huvisid

 • Muud teavet kliendiuuringuteks ja / või pakkumiste tegemiseks

Mida mia24.ee e-pood teeb kogutud andmetega

Vajame infot , et paremini mõista Teie vajadusi ja pakkuda Teile paremat teenust. Seda järgmistel põhjustel:

 • Sisemiseks arvepidamiseks.

 • Oma toodete ja teenuste parendamiseks.

 • Perioodiliste uute toodete reklaami e-kirjade saatmiseks, eripakkumiste või muud teabe saatmiseks, mida arvame Teid huvitavat, kasutades e-posti aadressi, mille olete meile andnud.

 • Aeg-ajalt võime teie teavet kasutada ka turu-uuringute eesmärgil. Me võtame Teiega ühendust e-posti teel, telefoni või posti teel. Me võime kasutada informatsiooni selleks, et kohandada veebisaiti vastavaks Teie huvidele.

Kuidas me küpsiseid kasutame

Küpsis on väike fail, mis küsib luba end Teie aruvutisse paigaldamiseks. Peale nõustumist fail lisatakse ja see aitab edaspidi analüüsida võrguliiklust meie lehel või teavitab Teid, millal oleks aeg mõnda konkreetset lehte külastada. Küpsised lubavad veebiteenustel külastajatele individuaalselt vastata. Veebiteenus saab selle abil salvestada kliendi autentimisinfot, ostukorvi sisu, eelistatud valuutat, võimaldada kliendil näha oma viimati vaadatud toodet ja paljut muud, mis muudab teenuse kasutamise külastajale tulevikus mugavamaks.
Liikluse ajaloo jälgimise küpsis võimaldab meil tuvastada, milliseid lehekülgi kõige rohkem kasutatakse. See aitab meil analüüsida veebiliiklust meie lehel ja parandada meie lehekülge, et seda oleks võimalikult mugav kasutada. Me kasutame antud informatsiooni ainult statistiliseks analüüsiks misjärel eemaldame andmed oma süsteemist.
Kokkuvõtvalt aitavad küpsised meil pakkuda Teile paremat veebisaiti näidates meile millised leheküljed meie veebisaidil Teile kõige rohkem huvi pakuvad. Küpsis ei anna mingil juhul meile ligipääsu Teie arvutile või muud identifitseerivat infot, mida Te ei ole vabatahtlikult otsustanud meile jagada. Üldjuhul võtavad veebilehitsejad küpsised automaatselt vastu, kuid Teil on võimalik seda muuta. See võib häirida meie veebilehe kõikide võimaluste kasutust.
Kliendil on igal hetkel võimalus oma arvutist vastavad küpsised kustutada. Lisaks kasutame ka Google Analyticsi, LuckyOrange ja

eDrone

 küpsiseid ning pixleid. Antud lahenduste kaudu kogutakse statistilist infot, mille abil pakutakse turundusalast infot kliendile ja infot e-poe töö paremaks käigus hoidmiseks. Isikuandmeid antud teenusepakkujatelt meie kätte ei saa.
Kogu kliendi poes oleku teostatud toimingud salvestatakse LuckyOrange nimelise teenusega. Ühtegi parooli ega muud sisestatud teksti selle kaudu näha ei ole, samuti lõppeb salvestamine kohe peale lehelt lahkumist. Vastavad salvestised säilivad 30 päeva ja kustutatakse siis automaatselt. Antud lahenduse eesmärgiks on lehe toimivuse kohta info kogumine ja vajadusel online klienditoe pakkumine.

eDrone küpsised ja teavitused

Mia24.ee kasutab oma tööks Edrone (Edrone Sp. z o.o., ul. Lekarska 1, 31-203 Kraków, NIP: 676-248-20-64, KRS: 0000537197) CRM süsteemi. Edrone andmeid kasutatakse järgnevalt:

 • edrone.me meilisõnumite saatmiseks (uudiskirjad, meeldetuletused)
 • Turundussõnumite saatmiseks - seda ainult juhul, kui olete selleks meile loa andnud
 • Tehingusõnumid - ostu teated, meeldetuletused
 • Kliendi profiilide loomiseks

Kõiki kogutud andmeid kasutab Edrone süsteemis vaid Mia24.ee e-poe meeskond. Andmeid kogutakse Edrone küpsiste abil ja ostu andmete abil turundussõnumite (e-mail, sms, sotsiaalmeedia) saatmiseks ainult Mia24.ee haldajate poolt käivitatud või automaatselt seadistatud sõnumitele.

Lingid teistele veebilehtedele

Meie veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehtedele. Neile linkidele klikkides, lahkute meie veebilehelt ja meil puudub igasugune kontroll nende veebilehtede privaatsuspoliitika üle.

Teie isikuandmed

Me ei müü, jaga ega rendi Teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele, väljaarvatud juhul kui see jagamine tuleneb seadusest või on see eelnevalt kirja pandud.

Kui Te leiate, et Teie andmed on osaliselt või täielikult ebaõiged ega suuda neid andmeid iseseisvalt internetikeskkonnas muuta, siis võtke meiega ühendust läbi poe kontaktivormi.

Andmete turvalisus

Me oleme pühendunud, et hoida Teie andmeid turvaliselt. Selleks, et vältida Teie andmete volitamata juurdepääsu või avalikustamist, oleme kehtestanud nõuetekohased füüsilised, elektroonilised ja administratiivsed protseduurid, et kaitsta ja kindlustada kogu informatsiooni mida võrgus kogume.

Andmete töötlemine

Andmete töötlejaks on Portal Invest OÜ töötajad. Kõik meie töötajad omavad lepinguid ja kolmandatele osapooltele, kes ei ole volitatud andmekäitleja - klientide ja tellimuste andmeid ei edastata. Volitatud andmete käitlejateks on Mia24.ee e-poel transpordiettevõtted, kellele edastatakse tellimusega kliendi andmed, et neil oleks võimalik teie tellimus kohale toimetada. Lisaks sellele on ka erinevad lepingulised partnerid, kelle tööks on e-poe käigus hoidmine. Lepingutega on tagatud, et klientide andmeid nad ei kasuta, kui seda ei ole vaja konkreetse kliendiga seotud vea tuvastamiseks.

MUUD

Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist ettevõtte andmebaasist, v.a andmed ja info, mida oleme seadusest tulenevalt kohustatud säilitama.

Küsimuste korral võtke ühendust meie klienditoega.

Kuidas me küpsiseid kasutame

Küpsis on väike fail, mis küsib luba end Teie aruvutisse paigaldamiseks. Peale nõustumist fail lisatakse ja see aitab edaspidi analüüsida võrguliiklust meie lehel või teavitab Teid, millal oleks aeg mõnda konkreetset lehte külastada. Küpsised lubavad veebiteenustel külastajatele individuaalselt vastata. Veebiteenus saab selle abil salvestada kliendi autentimisinfot, ostukorvi sisu, eelistatud valuutat, võimaldada kliendil näha oma viimati vaadatud toodet ja paljut muud, mis muudab teenuse kasutamise külastajale tulevikus mugavamaks.
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.