MIA24.EE TARNETINGIMUSED

Toodete tarneaeg on tavapäraselt ligikaudu kolm (3) tööpäeva.

Juhul kui tellitud toodete tarneaeg ületab kolme tööpäeva informeerib E-poe töötaja sellest koheselt Klienti, pakub välja võimaliku uue tarneaja, toote asendamise samaväärse hinna ja kvaliteediga tootega või makstud raha tagastamise. Raha tagastatakse hiljemalt neljateistkümne (14) kalendripäeva jooksul.


Itella SmartPOSTi pakiautomaati Sulle sobivas kaubanduskeskuses.

SmartPOSTi pakiautomaadid on kui „iseteeninduslikud postkontorid". Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, seega saad paki vastu võtta oma igapäevaste käikude kõrvalt.
Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste sisepindadel. See tähendab, et saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud kahjustuste eest.

Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse teie mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Sisesta saadud uksekood pakiautomaati. Avaneb kapp, kus on teile saadetud pakk. Pakile on võimalik järgi minna 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Omniva pakiautomaadid

Omniva pakiautomaati Sulle sobivas asukohas.

Omniva pakiautomaadid on kui „iseteeninduslikud postkontorid", mis asuvad käidavates kohtades. Kuna pakiautomaadid asuvad väljas, siis saab neile ligi igal ajal.
Kuna pakiautomaadid asuvad väljas, siis see tähendab, et saadetised EI OLE aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud kahjustuste eest.

Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse teie mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Sisesta saadud uksekood pakiautomaati. Avaneb kapp, kus on teile saadetud pakk. Pakile on võimalik järgi minna 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Pakiga Sulle lähimasse Eesti Posti postkontorisse.

Valides selle kättesaamisviisi saadetakse tellimus Omniva vahendusel Sulle lähimasse postkontorisse.

Saabunud pakist edastatakse vastav teade saaja postkasti või SMS sõnumiga. Paki saad postiasutusest kätte isikuttõendava dokumendi esitamisel.

Ise järgi tulemine Mia24.ee / Portal Invest OÜ kontorisse.

Klient saab pakile ise järgi tulla ettevõtte kontorisse Keilas, Uus tn 7, I korrus. Portal Invest OÜ kontor asub NetiKingiga samades ruumides. Kohapeal on võimalik tutvuda ka kõigi meie laos olevate toodetega. Kauplus on avatud E-R 11.00-17.30

Kohapeal on võimalik ka tasuda sularahas või kaardiga.

Ise järgi tulemine ettevõtte Mia24.ee / Portal Invest OÜ kontorisse – tasuta.

Kulleriga

Saadame paki DPD kulleriga. Kuller toimetab paki teie sisestatud aadressile tööpäevadel vahemikus 9.00-17.00. Täpsem info saadetise kohaletoimetamise ja ligikaudse aja kohta saadetakse Venipaki poolt SMS sõnumiga. Kui pakk on meie poolt juba välja saadetud ja soovite kättetoimetamise aadressi muuta, siis see on tasuline!

Saadame pakke ka Soome!

Itella SmartPOSTi vahendusel Sulle sobivasse Soome pakiautomaati.

Soome pakiautomaadi valik aktiveerub ostukorvis siis, kui sisestate paki saatmiseks oma Soome aadressi.

Pakkide kohaletoimetamise aeg on Helsingi pakiautomaatidesse u 2-3 tööpäeva, ülejäänud Soome pakiautomaatidesse 3-5 tööpäeva.

Vastava transpordi viisi summa kuvatakse ostukorvis. 

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.