Mia24.ee - Tervisest pakatav ilu!

Oled sattunud kiiresse ja mugavasse ostukeskkonda, kust leiad rikkaliku valiku looduslähedasi ilu- ja tervisekaupu, kodumaisetelt ja tuntud välismaisetelt tootjatelt. Oleme tegutsenud juba alates 2009. aastast ja meie kaubavaliku põhirõhk on leebe ja/või loodusliku koostisega ilutooted ja tõhusad tervisetooted. 

Kuidas kõik sai alguse...

Mia24 on välja kasvanud suurest huvist veebikaubanduse ja kosmeetika vastu, mis ei sisalda kahjulikke aineid. Esimesteks sellisteks toodeteks olid sulfaadivabad šampoonid Kemonilt. Aastal 2009 ei olnud selliseid tooteid palju turul, mistõttu tekkis järjest kasvav vajadus sellise ostukoha järgi. Alguses oli veebipoe nimeks Mia Boutique, kuid see nimi oli inimestele tohutult võõras, mistõttu oleme nüüd juba pikka aega lihtsustatult Mia24.ee

Meie eesmärgid

Meie eesmärk on pakkuda laia valikut ohutuid kosmeetika- ja tervisetooteid, kiire tarne, mõistliku hinna ja meeldiva teenindusega! Iga kliendi rahulolu on meile oluline. Hoiame kursis oma sõpru tähtsamate teemakohaste uudistega ja aitame leida lahendusi erinevatele ilu ja terviseprobleemidele. 

Meie pood ja tooted

Meilt leiad tervele perele midagi. On täiesti looduslikke kui ka looduslähedasi tooteid, mis on vabad enimlevinud kahjulikest ainetest, mis võivad tarbimisel endast ohtu kujutada. Meie poes müügil olevaid tooteid ei ole testitud loomadel. 

Algselt oli Mia24-s vaid kosmeetika, kuid on näidanud, et tervise- ja ilumuredele saab lahenduse siiski kasutades nii seespidist ravi kui ka välispidist leevendust ja seega on meile lisandunud ka hulk toidulisandeid. 

Miks valida meid?

Oleme tugev väikeettevõtte, kellel on aega iga kliendi ära kuulamiseks ka kõige kiirematel aegadel. Oleme alati abiks nii toodete valiku, ostu vormistamise kui ka ilu- ja tervisevaldkonna probleemide lahendamisega. Sinu ilu ja tervis on meie siht! 

Aitame vähendada Sinu ostukorvi maksumust korraldades pidevalt sooduskampaaniad, pakkudes boonusraha süsteemi ja Eesti piires tasuta tarnet alates tellimuse summast 35€. 


Mia24.ee's kehtib 14 päevane vahetus- ja tagastusõigus.
Abi ja nõu saad klienditeeninduselt telefonilt 5821 5810 või meililt info@mia24.ee.

KONTAKTANDMED


Mia24.ee pood Keilas

ETTEVÕTTE ANDMED
Mia24.ee / Portal Invest OÜ
Juriidiline aadress: Kruusa 21-1, 76607 Keila
Äriregistri kood: 11039100
Füüsiline pood: Uus tn 7, Keila (NetiKingiga samades ruumides)

KLIENDITEENINDUS

Kontakt: info@mia24.ee 
58 21 58 10 (E-R 11-17:30)
KOOSTÖÖPAKKUMISED
Vahur Suvi
Portal Invest OÜ juhataja
vahur@mia24.ee
Tel: 56 489 029

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.