Mia24.ee - Tervisest pakatav ilu!

Oled sattunud kiiresse ja mugavasse ostukeskkonda, kust leiad rikkaliku valiku looduslähedasi ilu- ja tervisekaupu, kodumaisetelt ja tuntud välismaisetelt tootjatelt. Oleme tegutsenud juba alates 2009. aastast ja meie kaubavaliku põhirõhk on leebe ja/või loodusliku koostisega ilutooted ja tõhusad tervisetooted. 

Meie eesmärgid

Meie eesmärk on pakkuda laia valikut ohutuid kosmeetika- ja tervisetooteid, kiire tarne, mõistliku hinna ja meeldiva teenindusega! Iga kliendi rahulolu on meile oluline. Hoiame kursis 

Meie pood ja tooted

Meie valikus on ohutud ilu- ja tervisetooted tervele perele. Leida võid täiesti looduslikke kui ka looduslähedasi tooteid, mis on vabad enimlevinud kahjulikest ainetest, mis võivad tarbimisel endast ohtu kujutada. Meie poes müügil olevaid tooteid ei ole testitud loomadel. 

Aitame vähendada Sinu ostukorvi maksumust korraldades pidevalt sooduskampaaniad, pakkudes boonusraha süsteemi ja Eesti piires tasuta tarnet alates tellimuse summast 35€. 

Miks valida meid?

Oleme tugev väikeettevõtte, kellel on aega iga kliendi ära kuulamiseks ka kõige kiirematel aegadel. Oleme alati abiks nii toodete valiku, ostu vormistamise kui ka ilu- ja tervisevaldkonna probleemide lahendamisega. 


Mia24.ee's kehtib 14 päevane vahetus- ja tagastusõigus.
Abi ja nõu saad klienditeeninduselt telefonilt 5821 5810 või meililt info@mia24.ee.

KONTAKTANDMED


Mia24.ee kontor

ETTEVÕTTE ANDMED
Mia24.ee / Portal Invest OÜ
Juriidiline aadress: Kruusa 21-1, 76607 Keila
Äriregistri kood: 11039100
Kontor: Paldiski mnt 19, Keila (NetiKink ja Tee- ja kohvipoega samades ruumides)

KLIENDITEENINDUS

Kontakt: info@mia24.ee 
58 21 58 10 (E-R 10-17)
KOOSTÖÖPAKKUMISED
Vahur Suvi
Portal Invest OÜ juhataja
vahur@mia24.ee
Tel: 56 489 029