Ashwagandha


Ashwagandha

Vajuta rohkem nuppu ja saad rohkem infot ashwagandha kohta.
Ashwagandha on ravimtaim, mida tuntakse kui looduslikku stressi leevendajat. Taime botaaniline nimi on Withania somnifera ja eesti keeles kutsutakse seda uimastav juustumari.

Ashwagandha on tuntud kui adaptogeen, mis tähendab, et see võib aidata teie kehal stressiga toime tulla, toetab head und ja lõõgastunud olekut. Ashwagandha pakub ka igasuguseid muid eeliseid kehale ja ajule - näiteks võib see alandada veresuhkru taset, vähendada kortisooli, võimendada aju tööd ja aidata võidelda ärevuse ja depressiooni sümptomitega. Ashwagandha müük toidulisandina on aasta aastalt Eestis järjest populaarsem, kui inimesed on antud taime toime enda jaoks avastanud ja otsivad rohkem stressi puhul abi looduslikest vahenditest.

Milleks ashwagandhat kasutatakse?

Ashwagandhat kasutatakse ärevuse, unehäirete, unetuse, stressi, liigesepõletike, seljavalu, lihasreuma, kilpnäärme talitlushäirete, külmetushaiguste, tuberkuloosi, astma, bronhiidi ja menstruaalvalude korral. 

Ashwagandha pulber - kuidas kasutada?

Ashwaganda pulbrit võib lisada pudrule, smuutidele, teha sellest teed või unetuse korral segada teelusikatäis pulbrit kuuma piimaga.

Ashwagandha kapslid

Annustamine ja ashwagandha mõju sõltub inimese vanusest, kaalust, terviseseisundist ja tarvitatavatest ravimitest. Soovituslik annus ashwagandhat on 2-4 (1-2 g) kapslit päevas veega vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. 

Ashwagandha Ecosh Life

Eesti tootja Ecosh Life toodab ashwagandha kapsleid, mis on klientide poolt väga hästi vastu võetud. Mia24.ee on Ecosh Life ametlik edasimüüja, kuid lisaks Ecosh Life toodetele müüme ka mitme teise tootja ashwagandha tooteid.

Ashwagandha kõrvalmõjud

Kuna ashwagandha aeglustab kesknärvisüsteemi toimimist, on soovitav vähemalt 2 nädalat enne planeeritavat operatsiooni ja anesteesia saamist ashwagandha tarvitamine peatada, kuna manustatavate ravimite toime võib olla taime kasutamise ajal ettearvatust tugevam. Samuti võib ashwaganda suurendada unerohtude ja rahustite mõju, mistõttu ei tohiks neid koos tarvitada.
Loe rohkem ashwagandha kohta - Mis on ashwagandha ja kuidas teda kasutada artiklist
Filtrid

Bränd

Hind

0,00 € - 30,00 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.