Mia24.ee ilutoodete e-poe boonusrahaMia24 e-poe püsikliendil on lihtsalt registreerimata poekülastajate ees mitmeid eeliseid. Üks nendest on meie uudne BOONUSRAHA PROGRAMM, milles saavad osaleda vaid püsikliendid.
Kliendiks registreerimisel on näha Sinu kliendikonto andmete all eraldi boonusraha konto, kuhu hakkab iga ostu või sõbra soovituse korral laekuma Sulle raha, mida saad kasutada uute toodete ostmisel.

BOONUSRAHA PROGRAMM on väga lihtne ja täpsem vajalik info selle kohta on siin:

Iga 15€ ost annab 0,5€ boonusraha, mis kehtib 183 päeva. Boonusraha saab ümber genereerida kupongiks, mille abil saate oma ostu summat vähendada. Boonusraha teenimiseks on järgmised võimalused:

  •     Ostes tooteid meie e-poes


Boonusraha tingimusedMia24.ee boonusraha programm - teeni raha internetis

  •     Boonusraha raha ei saa tavakasutaja välja võtta rahana. Kui olete huvitatud laialdasest meie lehe jagamisest - võtke meiega ühendust ja lisame Teid vastavasse gruppi
  •     Boonusraha eest genereeritud allahindluse kupongi saab kasutada ainult üks kord
  •     Boonusraha ostudel ei saa alla 10€ ostudelt
  •     Boonusraha ostudelt ei saa juba soodushinnaga toodetelt
  • Boonusraha arvestatakse ainult toodete hindadelt


Aitäh Sulle, kui otsustad hakata Mia24 e-poe püsikliendiks, vastutasuks pakume Sulle erinevaid soodustusi!
Kui tekib mingeid küsimusi või midagi jääb ebaselgeks, anna sellest meile kindlasti kohe teada - Sinu heaolu on meile tähtis!

Juhend, kuidas oma boonusraha kontol olevat raha kasutada:

E-poel on õigus tühistada boonusraha, mis on saadud soovitaja programmi kaudu ise endale (enda teistele e-posti aadressidele) kutseid saates.