Mitsellaarvesi


Parimad mitsellaarveed

Mitsellaarvesi - mis see on?

Mitsellaarvesi on loodud, et olla osa igapäevasest näohooldusest ja näopuhastusest. Üldiselt on mitsellaarvesi mõeldud näonaha puhastamiseks, kuid kuna mitsellaarvee tooteid on erinevaid, saab nendega lisaks tavalisele näopuhastusele ka meiki eemaldada, näonahka rahustada, niisutada ja värskendada. Lisaks on mitsellaarvee tooted nii õrnad, et enamikega neist võib puhastada ka silmi ja huuli. 

Erinevaid mitsellaarvee tooteid ja toodete nimetusi on palju - näiteks mitsellaarvesi meigi eemaldamiseks, mitsellaarvesi silmameigi eemaldamiseks, orgaaniline mitsellaarvesi, mitsellaarvesi hüaluroonhappega, värskendav mitsellaarvesi jne. Meil on lai valik mitsellaarvee tooteid, et leiaksid enda jaoks sobivaima ja lemmiku!

Mitsellaarvesi kõikidele nahatüüpidele

Mitsellaarvee tooteid tehakse erinevatele nahatüüpidele - mitsellaarvesi normaalsele nahale, kuivale nahale, kombineeritud nahale, tundlikule nahale ja rasusele nahale. On hea, kui tead oma näonaha tüüpi, aga kui näonaha tüüpi ei tea, siis olemas on ka universaalne mitsellaarvesi, mis sobib kõikidele nahatüüpidele. 

Mitsellaarvesi - miks ta kasulik on

Järgnevalt on toodud välja viis erinevat põhjust, miks peaksid mitselaarvett oma näo puhastamiseks kasutama:
  • Soodustab naha niisutamist - enamik mitsellaarveedest sisaldab niisutavaid ühendeid, nagu glütseriin, mis on näidanud katsetes, et see aitab nahal tõhusamalt niiskust säilitada.
  • Eemaldab mustuse ja õli - mitsellaarvett kasutatakse tavaliselt näopuhastusvahendina, mis aitab eemaldada nahalt meigi, mustuse ja rasu.
  • Hea kõikidele nahatüüpidele - Mitsellaarvesi on uskumatult mitmekülgne ja sobib hästi peaaegu igale nahatüübile, olenemata sellest, kas teil on kuiv, rasune või normaalne nahk. See on eriti kasulik neile, kellel on tundlik nahk või kannatate rosaatsea all, kuna see ei sisalda nahka ärritavaid koostisosi, nagu seebid ja alkoholid. Samuti on katsed näidanud, et glütseriin, mis on mitsellaarveede üks peamisi ühendeid, vähendab põletikku ja nahaärritust.
  • Hoiab naha puhtana - mitsellaarvesi võib aidata hoida nahka puhtana, eriti neil, kellel on akne ja probleem ummistunud poorididega.
  • Kaasaskantav ja mugav - mitselaarvesi on kergesti kasutatav, lihtne kaasa võtta ja universaalne. Kuna see toimib meigieemaldaja, puhastusvahendi ja toonikuna, kaotab see vajaduse mitmete muude nahahooldustoodete järele, mis võivad vabastada ruumi ja vähendada segadust teie kapis.

Mitselaarvesi akne korral

Kuna mitsellarvesi hoiab nahka puhtana ja ei lase pooridel ummistuda, siis on see eriti kasulik akne korral, sest ei lase vinnidel tekkida. Lisaks sellele vähendab mitsellaarvesi ka põletiku ja nahaärritust, mis on akne korral samuti väga oluline

Parim mitsellaarvesi

Parimat mitsellaarvett on raske kohe välja tuua - igal tootjal on omad plussid ja miinused. Mõnele loeb ainult hind, teisele loevad ka koostisosad ja nende päritolu. Meie lehel on saadaval mitmete tootjate erinevaid mitselaarvee versioone - valige ja leidke endale sobivaim.

Mitsellaarvee puudused

Kuigi mitselaarvee puhul on tegu väga võimeka tootega tuleb rääkida ka mõningatest tema puudustest. Nimelt võib ta jääda hätta teatud tüüpi meigi eemaldamisega - kõige raskem võib olla veekindla meigi eemaldamine - sellisel juhul tuleb appi võtta ka teised meigieemaldus vahendid. Lisaks võib ka mõne nahaprobleemi korral mitselaarvesi olla vastunäidustatud. Seega, kui teil on mõni eriline nahaprobleem, siis konsulteerige kindlasti oma nahaarstiga eelnevalt. 

Filtrid

Bränd

Hind

0,00 € - 30,00 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda

Pakend

Sertifikaadid ja auhinnad

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.