MIA24.EE E-POE MAKSEVIISID

PANGALINGIGA

Pangalingiga maksmine on mugav, kiire ja turvaline viis oma tellimuse eest tasumiseks. Valides pangalingiga maksmise suunatakse Teid valitud internetipanka (Swedbank, SEB, LHV, Coop), kus saate kinnitada eeltäidetud maksekorralduse. Pärast maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde". Kasutame pangalinkide makse vahendajana Montinio lahendust.

Krediitkaardiga

Mia24.ee e-poes on võimalik läbi Stripe tasuda ka kõigi rahvusvaheliselt tunnustatud krediitkaartidega.

Kohapeal tasumine

Kui tulete oma kaubale ise Keilasse järgi, siis on võimalik tellida ka nii, et tasute kohapeal kauba kätte saamisel. Antud makse viis tuleb nähtavale ainult siis, kui olete valinud transpordi viisina Keila poest kätte saamise. Kohapeal on võimalik tasuda nii sularahas kui ka kaardiga. Anname teile kindlasti eelnevalt teada, kui teie tellimus on komplekteritud ja võite sellele järgi tulla.

PANGAÜLEKANDEGA 

Kui valite ostude eest tasumiseks pangaülekande, saadetakse tellimuse kinnitamise järgselt kogu vajalik info makse sooritamiseks Teie meiliaadressile. Ülekande selgitusse märkige kindlasti tellimuse number. Tellimus läheb töösse pärast ostusumma tasumist.
Tellimuste eest tasumise tähtaeg on kolm tööpäeva. Tasumata tellimused tühistatakse.
Pangaülekandega tasutud tellimuste käsitlemisaeg võib olla veidi pikem, sest pangalingita sooritatud maksete eest tasumise kohta automaatselt teavitusi ei saadeta poe haldajale.

SEB pank

Pank: SEB

Makse saaja: Portal Invest OÜ

Konto number: 10220103842016

IBAN: EE811010220103842016

BIC/SWIFT: EEUHEE2X

Selgitusse märkige palun kindlasti oma tellimuse number!

Swedbank

Pank: Swedbank

Makse saaja: Portal Invest OÜ

Konto number: 221047131096

IBAN: EE322200221047131096

BIC/SWIFT: HABAEE2X

Selgitusse märkige palun kindlasti oma tellimuse number!

LHV Pank

Pank: LHV Pank

Makse saaja: Portal Invest OÜ

Konto number: 771001004910

IBAN: EE427700771001004910

BIC/SWIFT: LHVBEE22

Selgitusse märkige palun kindlasti oma tellimuse number!

KINKEKAARDI VÕI SOODUSKOODIGA MAKSMINE

Kinkekaardi kood või sooduskood tuleb sisestada Ostukorvi esimeses sammus Kupongi reale. Seejärel lahutatakse Teie tellimusest maha märgitud summa või soodustuse protsent. Rohkem infot kinkekaartide kohta leiate SIIT.

Täiendavad maksevõimalused

Meie e-poes on võimalik lisaks kasutada maksmiseks järgnevaid võimalusi. Kliendi jaoks on need ilma lisatasudeta!

  • Montonio kolmes osas tasumine - teil on võimalik läbi Montonio sõlmida leping ja tasuda oma tellimuse eest kolmes võrdses osas.
  • Esto3 kolmes osas tasumine - tasu Esto makselahenduse abil kolmes võrdses osas.
  • Bolt Pay Later - maksa 30 päeva pärast ilma lisatasudeta.
ESTO3 maksevõimalus

ESTO 3 on uue generatsiooni makseviis, mis võimaldab tasuda mugavalt ning kiirelt kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta!
Esto3 makse kirjeldus
MIS ON ESTO?

ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi. Tutvu tingimustega: esto.eu/ee

Bolt Pay LaterVali oma ostude eest tasumiseks kõige uuem makseviis turul - Bolt Pay Later! Kinnita ost vaid paari klikiga ning maksa tagasi ilma ühegi lisakuluta!
Bolt Pay later kirjeldus

Ole nutikas ja vali ostude eest tasumiseks Bolt Pay Later! Uus ja innovaatiline makselahendus aitab ostude eest tasuda mugavalt 30 päeva jooksul. Bolt Pay Later on nutikate inimeste makseviis - saa kaup kohe kätte ning maksa tagasi paindliku tagasimaksegraafiku alusel. Soeta paari klikiga just seda, mida vajad - puudub intress, lisatasu ja sissemakse. 

Bolt Pay Later makseviisi pakub ja haldab ESTO AS. ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi. Küsimuste korral võta ühendust ESTO klienditoega aadressil info@esto.ee või külasta veebilehte esto.eu/ee

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.