Spirulina

Siin on 8 toodet.

Spirulina

Tahad rohkem Spirulina kohta teada saada, siis vajuta Rohkem nupule. Spirulina on lihtne, üherakuline ja spiraalikujuline mikrovetikas, mis kasvab looduslikult soojades värske veega järvedes, looduslikes allikates ja soolases vees. Spirulina on kõrge nõudlusega, seetõttu kasvatatakse teda ka juba aastaid spetsiaalsetes vetikafarmide...

Spirulina

Tahad rohkem Spirulina kohta teada saada, siis vajuta Rohkem nupule. Spirulina on lihtne, üherakuline ja spiraalikujuline mikrovetikas, mis kasvab looduslikult soojades värske veega järvedes, looduslikes allikates ja soolases vees. Spirulina on kõrge nõudlusega, seetõttu kasvatatakse teda ka juba aastaid spetsiaalsetes vetikafarmides. Spirulina on maitselt suhteliselt tugev ja veidike mõrkja maitsega.

Spirulina kasulikkus

Spirulina on üks maailma vanimaid ning tervislikumaid toite, tänapäeval saab seda nimetada võimsaks supertoiduks. Teadaolevalt juba 16 sajandil kasutasid asteegid seda toiduna, mis on ka iseenesest mõistetav, sest spirulina on tõeliselt suure vitamiini-, mineraali- ja valgusisaldusega. Küllustades organismi kasulike ainetega, aitab ta kaasa ka tervise paranemisele ning  tõstab organismi võimet võidelda erinevate haigustega. 

Spirulina toime

Rauapuudus- Spirulina sisaldab rauda, mis tugevdab verd. 
Seedeprobleemid- Spirulina aitab soolestikul korrapäraselt toimida, toetades kasulike bakterite arengut sooletikus ning seeläbi parandades seedimist.
Südameprobleemid- Spirulina vähendab ja ennetab südamehaiguste riski.
Kehapuhastus- Spirulina aitab keha puhastada.
Kaalulangetus- Spirulina toetab kaalu langetamist.
Nõrk tervis ning väsimus- Spirulina sisaldab endas praktiliselt tervet toitainete kompleksi, mis on vajalik tervise toetamiseks ning pikaealisuseks.
Menopaus- Osadel naistel tekivad menopausi ajal meeleoluhäired, halvemal juhul isegi depressioon.

Spirulina müük

Mia24.ee e-poes on saadaval nii spirulina tablette kui ka pulbreid. Oleme valinud oma tootevalikusse erinevaid võimalikult puhtaid spirulina tooteid erinevatelt tootjatelt. Meil müügis olevad spirulina tooted on hea hinnaga ja kontrollitud kvaliteediga.

Spirulina tabletid

Spirulina tabletid on valmistatud spirulina pulbrist, mis on kokku pressitud tabletiks. Enamasti on tabletid surutud kokku suure surve all ja lisaaineid lisatud ei ole. Spirulina tablette võetakse üldjuhul paar tabeltti päevas koos veega - täpsem tarvitamis kogus on alati kirjas tootja pakendil. Mõned inimesed eelistavad spirulina tablette, kuna neid on lihtsam ja mugavam võtta, kui pulbrit.

Spirulina pulber

Spirulina vetika biomass kasvab vees ning on suuremas osas puhas proteiin. Spirulina on ka väga kõrge proteiinisisaldusega mis ulatub lausa ligi 70% ning selles on suhteliselt vähe süsivesikuid ja rasvasid. Spirulina pulbri valmistamiseks vetikas korjatakse kokku, kuivatatakse erinevatel meetoditel (erinevad tootjad kasutavad erinevaid tehnikaid kuivatamiseks) ja seejärel jahvatatakse pulbriks.

Spirulina pulbri kasutamine

Lisa iga päev 1-2 teelusikat toidu, smuuti või muu joogi sisse. Spirulinal on tugev ja eriline maitse seega on soovitatav segada natuke suuremasse toidu/smuuti kogusesse. Spirulina tugevat maitset saab “peita” näiteks erinevate tsitruselistega – laim, sidrun, apelsin.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 8 kokku 8 tootest
 • Fits - Mahe spirulina pulber 300g
  Saadaval
  Fits - Mahe spirulina pulber 300g
  4744625013897

  BIO orgaaniline Spirulina pulber aitab eemaldada kehast mürgiseid aineid ja raskmetalle. Spirulina on väga valgurikas. Samuti sisaldab see rauda, mis toetab immuunsüsteemi tööd ja hapniku transporti veres ning aitab vähendada väsimust; magneesiumi, mis on abiks närvisüsteemile ja ainevahetusele ning aitab samuti vähendada väsimust; kaltsiumi, mis...

  9,90 €
 • Nutrisslim - Spirulina pulber 100g
  Saadaval
  Nutrisslim - Spirulina pulber 100g
  3830052954412

  Spirulina on väga valgurikas. Samuti sisaldab see rauda, mis toetab immuunsüsteemi tööd ja hapniku transporti veres ning aitab vähendada väsimust; magneesiumi, mis on abiks närvisüsteemile ja ainevahetusele ning aitab samuti vähendada väsimust; kaltsiumi, mis hoolitseb luude ja hammaste tervise eest. Sobib veganitele. Loe rohkem allpool!

  8,60 €
 • Fits - Spirulina tabletid 60tk Fits - Spirulina tabletid 60tk
  Saadaval
  Fits - Spirulina tabletid 60tk
  4744625011626

  Naturaalne toode, mis on valmistatud kuivatatud mikrovetikast spirulinast. See hämmastav taim sisaldab endas praktiliselt tervet toitainete kompleksi, mis on vajalik tervise toetamiseks ning pikaealisuseks. Tänu õrnale kuivatamisviisile säilib vetika looduslik kasu spirulina tablettides 100%.

  5,10 €
 • Medicura - Spirulina tabletid ÖKO 150tk 60g Medicura - Spirulina tabletid ÖKO 150tk 60g
  Saadaval
  Medicura - Spirulina tabletid ÖKO 150tk 60g
  4035129003416

  Spirulina sisaldab A, B1, B2, B3, B6 , B12, E, vitamiine ja omega-6 ja-3 rasvhappeid, beetakaroteeni, klorofülli, naatriumi, magneesiumi, kaltsiumi, tsinki, kaaliumi ja rauda. Spirulinat võib juua segatult vee ja mahlaga ning lisada smuutisse, salatikastmesse ja suppidesse.

  6,35 €
 • Tervisetoode - Spirulina tabletid 500tk 125g
  Saadaval
  Tervisetoode - Spirulina tabletid 500tk 125g
  4742656003214

  See vetikas on valgurikas, sisaldab ka rohkelt vitamiine, mineraalaineid, rasvhappeid, klorofülli, karotenoide. See vetikas on väga toitaineterikas ja teda kasutatakse keha varustamiseks toitainetega, immuunsüsteemi tugevdamiseks, kaalu langetamise toetamiseks.

  6,90 €
 • Tervisetoode - Spirulina pulber 200g
  Saadaval
  Tervisetoode - Spirulina pulber 200g
  4742656005119

  See pulber on väga toitaineterikas ja teda kasutatakse keha varustamiseks toitainetega, immuunsüsteemi tugevdamiseks, kaalu langetamise toetamiseks. Sisaldab A, B1, B2, B3, B6 , B12, E, vitamiine ja omega-6 ja-3 rasvhappeid, beetakaroteeni, klorofülli, naatriumi, magneesiumi, kaltsiumi, tsinki, kaaliumi ja rauda.

  9,00 €
 • Nutrisslim - Spirulina tabletid 125g
  Saadaval
  Nutrisslim - Spirulina tabletid 125g
  3830052951817

  Spirulina on väga valgurikas. Samuti sisaldab see rauda, mis toetab immuunsüsteemi tööd ja hapniku transporti veres ning aitab vähendada väsimust; magneesiumi, mis on abiks närvisüsteemile ja ainevahetusele ning aitab samuti vähendada väsimust; kaltsiumi, mis hoolitseb luude ja hammaste tervise eest. Sobib veganitele. Loe lähemalt Spirulina kohta - Mis on...

  11,65 €
 • Nutrisslim - Spirulina pulber 250g
  Saadaval
  Nutrisslim - Spirulina pulber 250g
  3830052951671

  Spirulina on väga valgurikas. Samuti sisaldab see rauda, mis toetab immuunsüsteemi tööd ja hapniku transporti veres ning aitab vähendada väsimust; magneesiumi, mis on abiks närvisüsteemile ja ainevahetusele ning aitab samuti vähendada väsimust; kaltsiumi, mis hoolitseb luude ja hammaste tervise eest. Sobib veganitele.

  14,90 €

Filtrid

Bränd

Hind

0 € - 30 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda