Spirulina


Spirulina

Tahad rohkem Spirulina kohta teada saada, siis vajuta Rohkem nupule. Spirulina on lihtne, üherakuline ja spiraalikujuline mikrovetikas, mis kasvab looduslikult soojades värske veega järvedes, looduslikes allikates ja soolases vees. Spirulina on kõrge nõudlusega, seetõttu kasvatatakse teda ka juba aastaid spetsiaalsetes vetikafarmides. Spirulina on maitselt suhteliselt tugev ja veidike mõrkja maitsega.

Spirulina kasulikkus

Spirulina on üks maailma vanimaid ning tervislikumaid toite, tänapäeval saab seda nimetada võimsaks supertoiduks. Teadaolevalt juba 16 sajandil kasutasid asteegid seda toiduna, mis on ka iseenesest mõistetav, sest spirulina on tõeliselt suure vitamiini-, mineraali- ja valgusisaldusega. Küllustades organismi kasulike ainetega, aitab ta kaasa ka tervise paranemisele ning  tõstab organismi võimet võidelda erinevate haigustega. 

Spirulina toime

Rauapuudus- Spirulina sisaldab rauda, mis tugevdab verd. 
Seedeprobleemid- Spirulina aitab soolestikul korrapäraselt toimida, toetades kasulike bakterite arengut sooletikus ning seeläbi parandades seedimist.
Südameprobleemid- Spirulina vähendab ja ennetab südamehaiguste riski.
Kehapuhastus- Spirulina aitab keha puhastada.
Kaalulangetus- Spirulina toetab kaalu langetamist.
Nõrk tervis ning väsimus- Spirulina sisaldab endas praktiliselt tervet toitainete kompleksi, mis on vajalik tervise toetamiseks ning pikaealisuseks.
Menopaus- Osadel naistel tekivad menopausi ajal meeleoluhäired, halvemal juhul isegi depressioon.

Spirulina müük

Mia24.ee e-poes on saadaval nii spirulina tablette kui ka pulbreid. Oleme valinud oma tootevalikusse erinevaid võimalikult puhtaid spirulina tooteid erinevatelt tootjatelt. Meil müügis olevad spirulina tooted on hea hinnaga ja kontrollitud kvaliteediga.

Spirulina tabletid

Spirulina tabletid on valmistatud spirulina pulbrist, mis on kokku pressitud tabletiks. Enamasti on tabletid surutud kokku suure surve all ja lisaaineid lisatud ei ole. Spirulina tablette võetakse üldjuhul paar tabeltti päevas koos veega - täpsem tarvitamis kogus on alati kirjas tootja pakendil. Mõned inimesed eelistavad spirulina tablette, kuna neid on lihtsam ja mugavam võtta, kui pulbrit.

Spirulina pulber

Spirulina vetika biomass kasvab vees ning on suuremas osas puhas proteiin. Spirulina on ka väga kõrge proteiinisisaldusega mis ulatub lausa ligi 70% ning selles on suhteliselt vähe süsivesikuid ja rasvasid. Spirulina pulbri valmistamiseks vetikas korjatakse kokku, kuivatatakse erinevatel meetoditel (erinevad tootjad kasutavad erinevaid tehnikaid kuivatamiseks) ja seejärel jahvatatakse pulbriks.

Spirulina pulbri kasutamine

Lisa iga päev 1-2 teelusikat toidu, smuuti või muu joogi sisse. Spirulinal on tugev ja eriline maitse seega on soovitatav segada natuke suuremasse toidu/smuuti kogusesse. Spirulina tugevat maitset saab “peita” näiteks erinevate tsitruselistega – laim, sidrun, apelsin.

Filtrid

Bränd

Hind

0,00 € - 30,00 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.