Meigieemaldus


Looduslikud ja looduslähedased vahendid meigi eemaldamiseks

Looduslikud ja looduslähedased meigieemaldajad on üha populaarsemaks muutunud, kuna need on õrnad nahale ja keskkonnasõbralikud. Sellised tooted sisaldavad taimseid õlisid, ekstrakte ja muid looduslikke koostisosi, mis aitavad õrnalt eemaldada meigi ja puhastada nahka ilma ärritust tekitamata.

Meigieemaldus - Oluline samm ilurutiinis

Kui oled igapäevane meigitegija, siis meigieemaldus on oluline osa igapäevasest ilurutiinist, mis aitab hoida naha puhta ja tervena. Selle teksti eesmärk on anda ülevaade erinevatest meigieemaldus toodetest, nende kasutamisest ja levinud vigadest meigi eemaldamisel.

Miks on meigi eemaldamine oluline?

Meigi eemaldamine on oluline, sest see aitab vältida pooride ummistumist, mis võib viia ebapuhtuste ja vistrike tekkimiseni. Meigist vabanemine aitab nahal hingata ja uueneda, mis on oluline ilusa naha säilitamiseks. Samuti aitab meigi eemaldamine ennetada silmaümbruse naha kahjustusi ja ripsmete murdumist.

Kuidas meiki õigesti eemaldada?

Meigi eemaldamise protsess sõltub kasutatavatest toodetest ja meigist. Siin on mõned üldised näpunäited meigi eemaldamiseks:
  1. Alusta silmameigist. Kasuta spetsiaalset silmaümbruse meigieemaldajat, mis on õrn silmaümbruse nahale ja ripsmetele. Kui oled kasutanud veekindlat silmameiki, siis vali veekindel silmameigieemaldaja. Puhasta silmameik õrnalt vatipadjaga, liigutades seda seestpoolt väljapoole.
  2. Puhasta nägu õrnalt mõne meigieemaldajaga, näiteks meigieemalduspiimaga või mitsellaarveega. Kanna toode vatipadjale ja pühi nägu õrnalt ringjate liigutustega.
  3. Loputa nägu leige veega ja kuivata õrnalt rätikuga.
  4. Kanna nahale niisutajat ja silmakreemi, et toita ja kaitsta nahka pärast meigi eemaldamist.

Levinud vead meigi eemaldamisel

Meigi eemaldamine võib tunduda lihtne ülesanne, kuid sageli tehakse selle käigus vigu, mis võivad nahale kahjulikud olla. Siin on mõned levinud vead meigi eemaldamisel:
  1. Kiirustamine: Meigi eemaldamine vajab aega ja õrna käsitlust. Võta aega, et toode saaks mõjuda ja lahustada meigi, enne kui hakkad vatipadjaga edasi-tagasi liigutusi tegema.
  2. Juuste lahtijätmine: Juuste lahti jätmine meigi eemaldamise ajal võib põhjustada, et meiki ei eemaldata korralikult juuksepiiri lähedalt. See võib omakorda ummistada poore ja tekitada ebapuhtusi.
  3. Ainult meigieemaldussalvrätikute kasutamine: Meigieemaldussalvrätikud võivad küll tunduda mugav lahendus, kuid need ei paku sama põhjalikku puhastust kui teised meigieemaldajad ja näopesuvahendid. Salvrättidega meigi eemaldamise järel peaks kindlasti kasutama ka näopesuvahendit.
  4. Odavate vatitoodete kasutamine: Odavad ja liiga pehmed vatitupsud võivad jätta vatiosakesi ripsmetele ja nahale, mis ei ole soovitav. Eelistada tuleks kvaliteetsemaid vatipadjakesi.
  5. Viimase etapi vahelejätmine: Kuna meigi eemaldamine võib nahka kuivatada, tuleb pärast seda kindlasti nahka niisutada, eriti silmaümbruse piirkonnas.
Meigieemaldustooted

Mitsellaarvesi

Mitsellaarvesi on populaarne meigieemaldusvahend, mis sobib kõikidele nahatüüpidele ja on tuntud oma õrnuse poolest. See koosneb mitsellidest ehk nano-mõõdus õlimolekulidest, mis on pihustatud pehmesse vette. Mitsellaarvesi eemaldab õrnalt meigi ja mustuse ning on sobilik nii näo-, silma- kui ka huulejumestuse eemaldamiseks.
Mõned näited mitsellaarvee toodetest erinevatele nahatüüpidele: Kõikidele nahatüüpidele; Ülitundlikule/allergilisele nahale, Rasusele/aknele kalduvale nahale; Punetusele kalduvale nahale; Normaalsele nahale. 

Puhastusõlid ja -piimad

Puhastusõlid ja -piimad on samuti head meigieemaldajad, eriti neile, kes eelistavad kreemjamat tekstuuri. Need tooted lahustavad meigi ja mustuse, jättes naha puhtaks ja niisutatuks.

Meigieemaldus salvrätikud/lapid/rätikud

Need ei vaja täiendavat näo loputamist ning sobivad kiireks ja hädapäraseks kasutamiseks kergema meigi puhul. Mugav kaasa haarata näiteks reisile või mõnele väljasõidule. 

Silmameigieemaldajad

Silmameigieemaldajad on spetsiaalselt loodud silmameigi, sh ripsmetuši ja laineri eemaldamiseks. Need tooted on õrnad silmaümbruse nahale ja ei ärrita silmi.

Taaskasutatavad meigieemalduspadjad

Taaskasutatavad meigieemalduspadjad on keskkonnasõbralik alternatiiv ühekordsetele meigieemalduspatjadele ja salvrätikutele. Need padjad on valmistatud pehmest materjalist, mida saab pärast kasutamist pesta ja uuesti kasutada. Taaskasutatavad meigieemalduspadjad aitavad säästa nii loodust kui ka raha.


Meigi eemaldamine on oluline osa igapäevasest ilurutiinist, mis aitab hoida naha puhta ja tervena. Vali enda nahatüübile sobiv meigieemaldaja, olgu selleks mitsellaarvesi, puhastusõli või -piim või spetsiaalne silmameigieemaldaja. Vältides levinud vigu meigi eemaldamisel ja kasutades looduslikke ning keskkonnasõbralikke tooteid, saad aidata kaasa nii oma naha kui ka keskkonna tervisele.

Filtrid

Bränd

Hind

0,00 € - 45,00 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Vegan:

Ei sisalda

Pakend

Sertifikaadid ja auhinnad

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.