Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g
  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g
  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g
  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g
  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g
  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g
  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g
  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g
  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g
  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g

  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g

  6430015886605
  26,30 €

  (891,28 € kg)

  Maksudega

  Spetsiaalselt naistele suunatud ensüüme, sh koensüümi Q (10) sisaldav preparaat. Toode aitab lagundada toitaineid, eriti rasvu, valke ning soodustab seedimist ja tagab mao heaolu. Laktoosi–ja gluteenivaba.

  Biolatte küsimused ja vastused

  Toode on Mia24.ee laos.

  Osta kolm või enam Biolatte toodet ja säästa kohe ostult -10%. Pakkumine kehtib vaid tavahinnaga toodetele ja ei kehti ka komplektide puhul. Tooted võivad erineda.
  Biolatte soodsamalt - ostes vähemalt kolm toodet

   

  Biolatte Ladyzym kapslid 60tk 30g

  Ensüüme ja koensüüm Q-10 sisaldav toidulisand, mis mõeldud ennekõike naistele.

  Anne & Stiil ilulemmik 2024

  Ensüümid mõjutavad meie kehas kõiki tähtsaid reaktsioone. Ensüümid on väiksed, aga elutähtsad "tööriistad", mida me vajame näiteks toidu seedimiseks, haigustest paranemiseks, hapniku ja süsinikdioksiidi transpordiks organismis, kudede paranemiseks jne. Kui ensüümid lõpetaks töö, siis me lihtsalt sureks. Ensüüme on kõigis elusolendites ja organismides. Erinevalt piimhappebakteritest, mis paljunevad ise, ensüümid ei paljune ise, vaid keha peab ensüüme juurde tootma. Tähtsad ensüümitootjad on sülg, maks, pankreas, soolestiku mikrofloora. Ensüümitootmisele mõjub negatiivselt vananemine, ebatervislik toiduvalik, soolestiku mikrofloora tasakaalutus. Soolestiku mikrofloorat saab tasakaalus hoida, kui juurde võtta inimorganismile omaseid pankrease ensüüme. Ensüüme peaks alati võtma söögi ajal.

  BIOLATTE Ladyzym - spetsiaalselt naistele suunatud ensüümid (sh koensüüm Q-10), mis aitavad lõhustada toitaineid, eriti rasvu, ja aidata kaasa seedimisele ning kõhu normaalsele talitlusele. BIOLATTE Ladyzym võib aidata parandada hormonaalset tasakaalu ja leevendada naiste tsüklist tulenevaid vaevusi.

  Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

  Biolatte sari aitab kaasa krooniliste põletike leevendamisel ja parema ravitulemuse saavutamisel. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset toitumist ja muid tervislikke eluviise.

  Biolatte tooted

  Biolatte on toode, mis toetab sinu organismi vastupanuvõimet. Biolatte tooted sisaldavad pikajaliselt uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilisi piimhappebakterite tüvesid, mis tugevdavad soolestiku oma mikrofloorat ja aitavad tõsta immuunsüsteemi vastupanu viirustele, baktreritele ning seenetele. Kiiresti paljunevad ja stabiilsed piimhappebakterid on läbi aastate Biolatte toodete edu saladus olnud ja on seda ka tänasel päeval.
  Biolatte firma filosoofia on see, et tervis on nagu kolmainsus - aju, keha, seedimine. Kui neist kolmest üks ei toimi õigesti, siis on häiritud ka teise kahe toimimine.


  Biolatte Ladyzym kapslid - koostis


  Biolatte Ladyzym on naistele suunatud toode, mis sisaldab erinevaid pakrease ensüüme ja koensüümi Q-10, mis aitavad toitaineid lõhustada organismis, ennekõike rasvu ning soodustavad seedimist ning tagavad kõhu heaolu.

  Koostis/kapsel: Täiteaine (mikrokristalliline tselluloos), želatiin (loomset päritolu), lipaas (β-galaktosidaas), laktaas, α-galaktosidaas, fütaas, α-amülaas, proteaas, koeensüüm (Q-10), paakumisvastane aine (magneesiumstearaat).


  Biolatte Ladyzym kapslid - kasutamine


  Manustamine: 1 kapsel päevas veega, või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada söögikorra ajal või vahetult peale söömist.

  Ensüümitooteid ei tohi manustada koos ravimitega või alkoholiga (vahe peab olema vähemalt 1 tund enne ja pärast ensüümi võtmist)

  Koostisosade kogused päevases annuses: mahuaine: mikrokristalne tselluloos, pullulaan (kapsel), laktaas 333,3 u*, proteaas 333,3 u*, α-galaktosidaas 200 u*, α-amülaas 80 u*, lipaas  66,67 u*, fütaas 13,3 u*, koensüüm (Q–10) 5 mg, paakumisvastane aine: magneesiumoksiid. u* = ensüümide aktiivsus

  Toode sobib ka lastele ning rasedatele- ja imetavatele naistele. Sobiv ka veganitele.

  Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist. 

  Säilitamine: Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


  Tootja: Biolatte Oy PL 21, FI-20321

  Parim enne ja partii nr: vaata korgilt.

  Biolatte Ensüümid: Tervislik Seedimine ja Enesetunne

  Biolatte Oy on juhtiv ettevõte, mis on spetsialiseerunud tervisliku seedimise ja ensüümide tähtsusele inimese kehas. Ettevõtte asutaja, Yves Delatte, on mikrobioloogia valdkonnas üle 40 aasta kogemust ning on aidanud kaasa mitmete Euroopa tuntud probiootikumi ettevõtete loomisele. Biolatte ensüümide tooted on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja efektiivsuse poolest ning on aidanud paljudel inimestel parandada seedimist ja üldist heaolu.

  Miks on Ensüümid Olulised Seedimiseks?

  Ensüümid on elutähtsad katalüsaatorid meie keha ainevahetusprotsessides. Need aitavad muuta toiduained meie kehale sobivateks molekulideks seedimiseks. Ensüümid mõjutavad kõiki meie organismi olulisi reaktsioone, sealhulgas seedimist, hingamist, hapniku ja süsinikdioksiidi transporti, haavade ja kudede paranemist, kasvu ja haiguste paranemist.

  Ensüümide funktsioon põhineb keemilistel reaktsioonidel. Nad toimivad nagu võti lukuaugus - ainult õige võti suudab õiget ust avada, kui võtit õiges suunas keerata. Sama kehtib ka ensüümide kohta - nad suudavad osaleda ainult ühes kindlas keemilises reaktsioonis. Pärast seda on nad kasutud ja meie organism vajab uut ensüümi.

  Ensüümide Allikad

  Ensüüme leidub erinevates toiduallikates, sealhulgas taimedes, loomades, mikroorganismides, seentes ja bakterites. Näiteks on värske puuviljad, köögiviljad ja teraviljad rikkad ensüümide poolest. Me peaksime saama enamiku vajalikest ensüümidest sellistest toiduainetest. Lisaks toodab meie keha ka ise ensüüme, näiteks süljes, mao- ja sooleseintes.

  Ensüümid ja Toiduvalik

  Meie toitumine mängib olulist rolli ensüümide saamisel. Ensüümirikkad toiduained, nagu toored või kergelt kuumutatud köögiviljad, aitavad meie kehal seedida toitu efektiivsemalt. Ensüümid aitavad lõhustada toiduained väiksemateks molekulideks, mis muudab seedimise protsessi lihtsamaks.

  Ensüümid on eriti olulised seedimiseks, kui tarbime rasket valgu- või rasvarikast toitu. Näiteks võib enne rasvase liha söömist süüa salatit, et ensüümid aitaksid seedida suures koguses rasva ja valku. Ensüümide puudus võib põhjustada seedehäireid, nagu gaasid, kõhukinnisus või seedeprobleemid.

  Biolatte Ensüümid ja Ladyzym

  Biolatte pakub laia valikut ensüümitooteid, mis aitavad parandada seedimist ja üldist heaolu. Üks nende populaarseimaid tooteid on Biolatte Ladyzym, mis on spetsiaalselt välja töötatud naistele. Ladyzym on unikaalne segu 6 inimese seedeensüümidest ja koensüüm Q10-st, mis toetab seedimist ja aitab parandada keha üldist enesetunnet.

  Biolatte Ladyzym toode sisaldab järgmisi ensüüme:

  1. Lipaas - aitab seedida rasvu.
  2. Alfa-galaktosidaas - aitab seedida süsivesikuid.
  3. Fütaas - aitab seedida fütiinhapet ja parandab mineraalide imendumist.
  4. Proteaas - aitab seedida valke.
  5. Laktaas - aitab seedida piimasuhkrut (laktoosi).
  6. Alfa-amülaas - aitab seedida süsivesikuid.

  Ladyzym on loodud spetsiaalselt naiste vajaduste arvestamiseks, aidates seedida erinevaid toiduaineid ja parandades seedesüsteemi tervist. See on suurepärane valik naistele, kes soovivad parandada seedimist, vähendada seedehäireid ja saavutada üldist heaolu.

  Ensüümide Kvaliteet ja Biolatte Pühendumus

  Biolatte Oy on pühendunud kõrgekvaliteediliste ensüümitoodete valmistamisele. Ettevõte teeb koostööd tunnustatud mikroorganismipankadega ning kasutab ainult uuritud, registreeritud ja testitud tüvesid. Tootmisprotsessid vastavad rangetele kvaliteedistandarditele, sealhulgas GMP (Hea Tootmistava) ja ISO 22000. Et tagada puhtus, kvaliteet ja efektiivsus, viiakse läbi pidevad laborikatsed kogu tootmisprotsessi vältel.

  Biolatte Oy on tuntud oma pühendumuse poolest tervislike ja tõhusate ensüümitoodete valmistamisel. Nende tooted on aidanud paljudel inimestel parandada seedimist, vähendada seedehäireid ja saavutada üldist heaolu.

  Järeldus

  Biolatte ensüümid on olulised seedimise ja heaolu tagamiseks. Need aitavad lõhustada toiduaineid ja parandada toitainete imendumist. Biolatte Ladyzyme on spetsiaalselt välja töötatud naistele, aidates neil saavutada paremat seedimist ja üldist enesetunnet. CFU näitab elusate bakterite arvu tootes ning Biolatte Oy pühendub kõrgekvaliteediliste ensüümitoodete valmistamisele, mis aitavad parandada seedimist ja tervist.

  Parandage oma seedimist ja tervist Biolatte ensüümide abil ning naudi paremat enesetunnet ja heaolu!

  Tähtsad märkused: Artiklis mainitud Biolatte tooted on välja töötatud nende enda uurimis- ja arendustegevuse tulemusena ning nende efektiivsust on tõestatud erinevates uuringutes. Kui teil on terviseprobleeme või kahtlusi, pidage nõu oma arsti või tervishoiutöötajaga enne toidulisandite kasutamist.

  Ei sisalda
  gluteeni
  laktoosi
  Sisaldab
  Ensüüme
  Koensüüm Q10
  Olek
  Kapsel
  Sertifikaadid ja auhinnad
  Anne & Stiil Ilulemmik
  Kellele?
  Naistele
  Seeniorid
  Täiskasvanud
  Millisele keha piirkonnale?
  Seedimine ja ainevahetus
  Mille puhul sobib?
  Ainevahetus ja seedimine
  Elujõud ja energia
  Vitamiinide, mineraalide imendumine
  Toote puhtus
  Looduslik toode

  Biolatte toidulisandid piimhappebakterite ja ensüümide baasil

  Ei ole olemas häid ja halbu baktereid - on bakterid mida on liiga palju või bakterid mis paiknevad valest kohas. Yves Delatte

  Piimhappebakterid on keha mikroobide loomulik osa. Nii inimestel kui ka loomadel on soolestikus piimhappebakterid, ilma piimhappebakteriteta ei saa soolestik normaalselt toimida. Seega neil on tähtis roll organismi funktsioneerimisel. Piimhappebaktereid kasutatakse tihti kõhulahtisuse ravi toetamisel. Kõhulahtisus on üks paljudest sümptomitest, mis näitab, et piimhappbebakterite tasakaal soolestikus on paigast ära.

  Biolatte toodete lühitutvustus

  Biolatte Original kapslid 60 tk ja 110 tk, annuspakid 10x2,5 ja 26x2,5

  Original piimhappebaktereid aitavad tugevdada organismi ja immuunsust, tuues soolestikku häid baktereid ja tervendades mikrofloorat. Sobib kasutamiseks soolestikuprobleemide puhul (kõhulahtisus ja -kinnisus, gaasid, kõrvetised, aeglane ainevahetus),  nahaprobleemide korral (atoopiline dermatiit, akne, rosaatsea, ekseem), toidutalumatuse ja -allergiate puhul ning antibiootikumikuuri ajal ja pärast seda.

  Biolatte Original L-pulber

  Just lastele ning ka vastsündinutele mõeldud kergesti lahustuv piimhappebakterite preparaat, mida saab lahustada vees (näiteks lutipudelis) või segada rinnapiimaga. Toode sisaldab imikule omast ja kliiniliselt kontrollitud piimhappebakterit ning lisaks veel kolme teist elujõulist bakteritüve. L-pulbrit võib anda lapsele gaasivalude puhul ning ka ennetavalt, et tõsta heade bakterite osakaalu mikroflooras ning tugevdada seeläbi immuunsust. 

  Biolatte Boulardii 30tk, 60tk, 110tk, annuspakid 10tk

  Limaskestade hea seisukord on soolestiku tervise alus, sest limaskestad peavad olema terved, et haigustekitajad ei pääseks vereringesse. Boulardii kaitseb ja parandab kahjustunud limaskesti. Seetõttu on boulardii eriti vajalik nakkusrohketel perioodidel, haiguse ajal ja ka järgselt. Muul ajal on ta kasulik organismi tugevdamiseks ja soolestiku headele bakteritele terve kasvupinnase loomiseks. 

  Biolatte Travel  

  Reisil olles (eriti troopilistes piirkondades) peab meie soolestik harjuma muutunud toiduvalikuga. Biolatte Travel on suurepärane toode reisijatele, mis ühendab endas piimhappebaktereid, tsinki ja limaskesti kaitsvat Saccharomyces cerevisiae sp. Boulardiid, et toetada reisil olles ainevahetust ja immuunsüsteemi normaalselt tööd. Tarvitamist võib alustada juba nädal enne reisi. 

  Biolatte Madame

  Piimhappebaktereid ja boulardiid sisaldav spetsiaalselt naistele mõeldud toode aitab taastada ja säilitada tupe mikrofloora tasakaalu, tõstes heade bakterite osakaalu. Madame’st saab abi, kui teil on ebameeldiva lõhnaga tupevoolus, ravimitest (sh antibiootikumidest ja rasestumisvastastest ravimitest) tingitud pH tasakaalu muutus tupe limakestas ning pärmseenest tingitud tupevoolus.

  Biolatte Superzym 60tk ja 110tk

  Ensüüme, sh koensüümi (Q10) sisaldavates kapslites on 7 inimspetsiifilist pankrease ensüümi, mis tõhustavad toitainete seedimist ja parandavad vitamiinide ja mineraalide imendumist soolestikus. Ensüüme peaks kindlasti tarbima juhul, kui sööd regulaarselt pool-fabrikaate ja kiirtoitu, ei tarbi piisavalt puu- ja juurvilju, tarvitad liigselt alkoholi ning kannatad erinevate seedeprobleemide ning pärmseene all.

  Biolatte Ladyzym  

  Spetsiaalselt naistele suunatud ensüüme, sh koensüümi Q (10) sisaldav preparaat. Toode aitab lagundada toitaineid, eriti rasvu, valke ning soodustab seedimist ja tagab mao heaolu. Ladyzymi vajavad naised, kes kannatavad valulike menstruatsioonide käes, samuti tujumuutuste ja valulike rindade puhul.

  Biolatte Hiivax

  Biolatte Hiivax on organismi puhastav toode - tootes olevad ensüümid aitavad lõhustada toiduvalke ja soodustavad seedimist nign toitainete imendumist. Cayenne’i pipar, kaneel ja ingver aktiveerivad kõhunääret ja hävitavad pärmilisi. Ensüümitooteid ei tohi manustada koos teiste ravimite ega ka alkoholiga (vahe peab olema vähemalt 1 tund).

  Biolatte Subtilis  

  Biolatte Subtilis on vastupanuvõimet tugevdav toode, mis sisaldab patenteeritud Bacillus subtilist (soolestiku mikroobi tüve), mis toodab looduslikku antibiootikumi – subtiliini. Kui sinu elus on stressi, elustiili- või söömisharjumiste muutuseid, kehalist koormust või magamatust, siis subtilis hoiab immuunsüsteemi neist nõrgendavatest asjaoludest hoolimata tugevana, aidates tõrjuda viiruseid ja baktereid ning hoides pH tasakaalu.

  Biolatte Havitall 

  Biolatte Havitall on piimhappebakterite preparaat koos Psyllium Husk'i (ehk psülliumi kestadega) ja mustikapulbriga. See organismi puhastav toode on abiks seedimisprobeemide korral, aitab hoia kolesterooli ja veresuhkru tervislikku taset, tasakaalustab hormoone ning on abiks kaalulangetamisel. Psülliumi kesta kiud puhastavad soolestikku, sidudes end kahjulike ühenditega, ehtne mustikapulber on looduslik C-vitamiini allikas. 

  Biolatte Rabanon 

  Biolatte Rabanon on organismi puhastav toode, mis pärsib sapi- ja neerukivide moodustumist, aitab parandada maksafunktsiooni ja sapi nõristust, edendades samal ajal toksiinide eraldumist kehast. Rabanon on andnud tulemusi lisaks ka sapi- ja neerukividest vabanemisel ka maksa töö intensiivistamisel ning podagra ja urineerimisvaeguste korral.  Biolatte toodetest soovitame kindlasti:

  Biolatte Original kapsleid

  Soome esimene algupärane piimhappebaktereid sisaldav toode, mille uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilised bakteritüved aitavad tugevdada soolestiku mikrofloorat ning immuunsüsteemi. Kiiresti jagunevad ja stabiilsed bakterid on maksimaalse efektiivsusega.

  Biolatte Subtilis kapsleid

  Biolatte Subtilis on vastupanuvõimet tugevdav toode, mis sisaldab patenteeritud Bacillus subtilist, soolestiku mikroobi tüve (ei ole piimhappebakter), mis toodab looduslikku antibiootikumi – subtiliini. Bacillus subtilis aktiveerib antikehi tootvaid rakke, hoides seega ära viiruseid ja patogeenseid baktereid. Lisaks toetab tsink rasvhappe ainevahetust, pH tasakaalu ning immuunsüsteemi tavapäraseid toiminguid.

  Biolatte Boulardii kapslid

  Sc. cerevisiae sp. boulardii aitab tugevdada ja parandada soolestiku limaskesta, aitab takistada patogeenide verre sattumist ja loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakterid). BIOLATTE boulardii on andud häid tulemusi Soomes juba üle 10-ne aasta. Patenteeritud tootmisviis annab tootele kolmeaastase stabiilsuse toatemperatuuril.

  Tegu ei ole toidupärmiga. Ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu. Sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga.

  Biolatte Original-L on aga spetsiaalselt lastele

  Kergesti lahustuv piimhappebakterite preparaat, mida saab lahustada vees (näiteks lutipudelis) või segada rinnapiimaga. Toode sisaldab imikule omast ja kliiniliselt kontrollitud piimhappebakterit Bifido bacterium Bb-12, samuti kolme teist elujõulist ja inimspetsiifilist bakteritüve. Original–L ei sisalda allergeene ning seda võib anda juba vastsündinule. See toode oli varem BIOLATTE BB.

  Biolatte tooted sobivad nii beebile kui ka täiskasvanule erinevate probleemide korral. Lugege lähemalt Biolatte maaletooja kodulehelt, lisaks leiab loomulikult vajaliku infot Biolatte enda ametlikul kodulehel või meie BLOGIST, KUS ANNAME INFOT BIOLATTE TOODETE KASUTAMISE KOHTA.

  Vaata ka Biolatte toodete tutvustust TV3 naistesaates

  Biolatte

  Biolatte tooted Mia24.ee e-poest

  Biolatte probiootikumid on kasulikud soolestiku mikrofloorale. Need aitavad immuunsüsteemi tugevdada ja rikutud soolestiku mikrofloorat tasakaalustada.
  Biolatte OY asutaja alustas probiootikumide uurimist juba eelmisel sajandil, mil teaduslikud üksused pidasid neid toidulisandeid üksnes külmutatud jogurti pulbriks. Nad olid esimene ettevõte, kes avastas, et 70% inimeste immuunsusest sõltub käärsoolest. Biolatte tooted sisaldavad pikajaliselt uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilisi piimhappebakterite tüvesid, mis tugevdavad soolestiku oma mikrofloorat ja aitavad tõsta immuunsüsteemi vastupanu viirustele, baktreritele ning seenetele.

  Biolatte ajalugu

  Biolatte asutaja Yves DelatteBiolatte OY asutaja Yves Delatte, kes juba 1970 aastatel uuris ensüümide ja bakterite koosmõju tervisele. Tema töid on avaldatud paljudes väljaannetes üle maailma ja ta on aluse pannud paljudele teadustöödele ja uurimustele.

  Asutaja algne eesmärk oli leida alternatiiv antibiootikumidele ja otsida vähem agressiivset viisi, mis aitaks inimesi, kes kannatavad krooniliste tervisehäirete all. Tal kulus 20 aastat, et töötada välja õige koostis ning luua elujõuline ja rakenduslik tehnoloogia, selleks et tuua turule suur valik kvaliteetseid tooteid, mis annaksid ka tulemust.

  Biolatte firma filosoofia on see, et tervis on nagu kolmainsus - aju, keha, seedimine või siis vaim, hing ja ihu. Kui neist kolmest üks ei toimi õigesti, siis on häiritud ka teise kahe toimimine.

  Biolatte piimahappebakteritega toidulisandid olid esimesed omalaadsed tooted Soomes. Biolatte Original tootesarja tooted sisaldavad pikajaliselt uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilisi piimhappebakterite tüvesid, mis tugevdavad soolestiku oma mikrofloorat ja aitavad tõsta immuunsüsteemi vastupanu viirustele, baktreritele ning seenetele. Kiiresti paljunevad ja stabiilsed piimhappebakterid on läbi aastate Biolatte toodete edu saladus olnud ja on seda ka tänasel päeval.

  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 2,65 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Teile võib meeldida ka

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  Toote hinnangud /K&V

  Keskmine hinnang

  5.0
  4 Hinnangut
  Suurepärane 4
  Hea 0
  Keskmine 0
  Kehv 0
  Vilets 0

  • Hinnangut (4)
  • Küsimused & vastused (0)
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjuta vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.