Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega
  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega 30tk

  4779033720334
  Toode on Mia24.ee laos
  40,50 €

  1,37 € tk

  Maksudega
  Dr. Ohhira Deluxe - veelgi võimsam ja veelgi tõhusam probiootiline toidulisand, mis sisaldab enam kui 500 erinevat postbiootilist metaboliiti nagu vitamiinid, mineraalid, aminohapped, orgaanilised happed, ensüümid jne, et pakkuda täiuslikku toetust seedeelundkonna ja kogu organismi tervise ja tasakaalu loomiseks ja säilitamiseks.

  Toode on Mia24.ee laos
  Hinnang:
  (0)
   

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  Anne&Stiil Ilulemmik 2023

  Dr.OHHIRA® probiootikum 5-aastane retsept: 
  • See rahvusvaheliselt tunnustust pälvinud probiootiline toode sisaldab kombinatsiooni 14st looduslikku päritolu toorainest – ürtidest, seentest, vetikatest, juurviljadest ja marjadest, mis pärinevad jahedast ja puhtast Jaapani mäestikupiirkonnast ning on segatud puhta allikaveega.
  • Toorainele on lisatud 12 erinevat tüve elavaid piimhappebaktereid ja bifidobaktereid, mis on hoolikalt valitud lähtuvalt nende omavahelisest kokkusobivusest ning funktsionaalsusest.
  • Dr.OHHIRA® probiootikumide 5-aastane retsept sisaldab ühtekokku enam kui 500 erinevat postbiootilist metaboliiti nagu vitamiinid, mineraalid, aminohapped ja orgaanilised happed, mis avaldavad organismile kasulikku mõju, on tugevad antioksüdandid ning toimivad looduslike antibiootikumidena.
   Probiootiline segu on välja töötatud hinnatud Jaapani teadlase Iichiroh Ohhira poolt.
  • Dr.OHHIRA® 5-aastane retsept aitab taastada jämesoole terve mikrofloora, mis on aluseks kogu immuunsüsteemile ning aitab säilitada üldist tervist ja heaolu.
  • Dr.OHHIRA® tooted on välja töötatud 30-aastase teadustöö tulemusena ning nende tervisele kasulik mõju on teaduslikult tõestatud.
  • Ükski Dr.OHHIRA® toode ei sisalda allergeene, GMO tooraineid ega piimatooteid.
  Dr.OHHIRA® 5-aastat kääritatud probiootikumid on fermenteeritud naturaalsel moel ning looduslikul temperatuuril vastavalt aastaajale, kogu 5 aastase fermenteerimisperioodi vältel.
  Esimese kolme aasta jooksul toimub hoolikalt valitud kvaliteetsete toorainete fermenteerimisprotsess. Järgneva kahe aasta vältel toimub nn. küpsemisperiood. Kogu 5-aastase tootmisprotsessi vältel segatakse massi pidevalt ning probiootilised mikroorganismid, mis saavad segust väärtuslikke toitaineid, tekitavad oma elutegevuse käigus erinevaid orgaanilisi happeid ja toitaineid. Tänu Dr.OHHIRA® erilisele fermenteerimisprotsessile, on Dr.OHHIRA® probiootikumides elavad bakterid on niivõrd elujõulised, et need ei vaja külmikus säilitamist.
  Milles seisneb fermenteeritud toiduainete kasu tervisele?
  Fermenteerimisprotsessi käigus lagundatakse taimsed toorained probiootiliste bakterite poolt toitaineteks, mida inimorganismil on lihtne seedida ja omastada. Igapäevane fermenteeritud toitude või toitainete tarbimine on aluseks tugevale immuunsusele ning tasakaalustab muuhulgas seedeetrakti mikrofloorat. Dr.OHHIRA® 5 aastat kääritatud probiootikumid sisaldavad rikkalikult ensüüme, et pakkuda täiuslikku toetust seedeelundkonna tervise ja tasakaalu loomiseks ja säilitamiseks.
  Dr.OHHIRA® 5 aastat kääritatud probiootikumide kasu tervisele
  Regulaarne Dr.OHHIRA® probiootikumide tarvitamine on soovitatav inimestele, kes kannatavad ärritunud või lekkiva soole sündroomi, maohaavandite, puhituse või kõrvetiste, haavandilise koliidi, Crohn’i tõve, kõhukinnisuse -või lahtisuse või pärmiseentest põhjustatud infektsioonide all. Samuti on Dr.OHHIRA® probiootikumide tõhusust täheldatud kehakaalu reguleerimisel.
  Okayama Ülikoolis ajavahemikus 1979-1991 läbi viidud 1 250 teadusliku katse tulemustena, milles osales 5 000 juhuslikkuse alusel valitud katseisikut, täheldati Dr.OHHIRA® probiootikumidel järgmisi tervisele kasulikke toimeid:
  • Vähendab seedehäirete esinemissagedust
  • Parandab ja kiirendab seedimist
  • Parandab soolestiku tööd
  • Vähendab maohaiguste esinemissagedust
  • Parandab organismi toitainete omandamise võimet
  • Parandab söögiisu
  • Vähendab ärritunud ja lekkiva soole sündroomi esinemissagedust
  • Vähendab kõhukinnisuse ja -lahtisuse esinemissagedust
  • Parandab organismi vitamiinide omastamise võimet
  • Leevendab laktoositalumatust
  • Leevendab pärmiseente põhjustatud põletikulisi protsesse
  • Vähendab erinevate põletike esinemissagedust
  • Parandab maksafunktsioone
  • Parandab vereringe funktsioone
  • Parandab liigeste ja lihaste funktsioone
  • Suurendab organismi vastupanuvõimet allergiatele
  • Parandab une kvaliteeti
  • Vähendab suuõõne infektsioonide esinemissagedust
  • Suurendab energiataset
  Dr.Ohhira tooted sobivad ka Veganitele

  Dr. Ohhira Deluxe probiootikumi tarvitamine

  Täiskasvanutel ja lastel on soovitatav tarvitada 1 kapsel päevas, 40 minutit enne või 2 h peale sööki. Peale tuleks juua vett. Toode on sobilik igas vanuses inimesele. Noorematele kui kolme aastastele on soovitatav pigistada välja kapsli sisu (lämbumisohu tõttu).
  Ärge ületage soovitatud annust.
  Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega koostisosad

  Melass, oligosahhariidid, kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense) viljaekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (V. ashei Reade, V. australe Small) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika (Hizikia fusiforme) ekstrakt, merevetika (Undaria pinnatifida) ekstrakt, vetika (Laminaria japonica) ekstrakt; BIFIDOBACTERIUM (B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®), LACTOBACILLUS (L.acidophilus La-14®, L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A, L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantarum TO-A), STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS NBRC 13957; värvisafloori (Carthamus tinctorius L.) seemneõli, merevetika (Lithothamnion calcareum) pulber, vitamiin E-d sisaldavad taimsed õlid (rapsiseemneõli, sojaubade õli), toiduvärv karamell, taimne emulgaator rasvhapete polüglütseroolestrid, karrageen, niiskusesäilitaja glütserool. melass, oligosahhariidid, kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense) viljaekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (V. ashei Reade, V. australe Small) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika (Hizikia fusiforme) ekstrakt, merevetika (Undaria pinnatifida) ekstrakt, vetika (Laminaria japonica) ekstrakt; BIFIDOBACTERIUM (B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®), LACTOBACILLUS (L.acidophilus La-14®, L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A, L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantarum TO-A), STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS NBRC 13957; värvisafloori (Carthamus tinctorius L.) seemneõli, merevetika (Lithothamnion calcareum) pulber, vitamiin E-d sisaldavad taimsed õlid (rapsiseemneõli, sojaubade õli), toiduvärv karamell, taimne emulgaator rasvhapete polüglütseroolestrid, karrageen, niiskusesäilitaja glütserool.

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega ühe kapsli sisaldus

  1 kapsel sisaldab: ~36 miljonit KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut) aktiivsete ja elusate soolebakteritega ning 56,3 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 19,5 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri),  9,2 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 8.2 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika), 6 mg MEREVETIKAID. ~36 miljonit KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut) aktiivsete ja elusate soolebakteritega ning 56,3 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 19,5 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri),  9,2 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 8.2 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika), 6 mg MEREVETIKAID.

  Kogus

  Pakend – 30 kapslit x 600 mg
  Netto – 18 g

  Kui tahad teada, mis erinevus on Dr.OHHIRA 3-aasta probiootikumidel ja 5-aasta prebiootilisel pastal?

  Kogus
  Ei sisalda
  GMO-d
  kunstlikke maitseaineid
  kunstlikke säilitusaineid
  kunstlikke värvaineid
  Vegan:
  Jah
  Sisaldab
  Ensüüme
  Prebiootikumid
  Probiootikumid
  Olek
  Kapsel
  Sertifikaadid ja auhinnad
  Anne & Stiil Ilulemmik
  Kellele?
  Meestele
  Naistele
  Seeniorid
  Täiskasvanud
  Millisele keha piirkonnale?
  Immuunsus
  Nahk
  Närvid
  Seedimine ja ainevahetus
  Mille puhul sobib?
  Ainevahetus ja seedimine
  Akne ja vistrikud
  Allergia
  Dermatiit, ekseem, psoriaas, rosaatsea
  Elujõud ja energia
  Immuunsüsteemi tugevdamine
  Kõhukinnisus
  Kõhulahtisus
  Külmetus
  Meeleoluhäired ja stress
  Mikrofloora toetamine
  Nohu
  Organismi tugevdamine
  Organismi vastupanuvõime
  Pärmseen
  Vitamiinide, mineraalide imendumine
  Väsimus
  Toote puhtus
  Looduslik toode
  4779033720334

  Dr.Ohhira toidulisandid ja nahahooldus

  Dr. Iichiroh Ohhira, auhinnatud mikrobioloog ja Dr. OHHIRA® probiootiliste preparaatide väljatöötaja, sündis 1936. aastal Jaapanis Osakas. Ta õppis Okayama ülikoolis ning omandas oma esimese teaduskraadi põllumajanduse alal. Pärast ülikooli lõpetamist töötas Dr. Ohhira maastikuarhitektina, mille käigus puutus ta esimest korda kokku piimhappebakteritega.

  Dr.Ohhira toidulisandite alguslugu

  Maastikuarhitektikarjääri alguses määrati Dr. Iichiroh Ohhira töötama Malaisiasse kavandatava suurprojektiga, kus ta pärast kohalikult valmistatud joogi tarvitamist haigeks jäi. Seedehäirete leevendamiseks pakkus üks kohalik talle „maagilist eliksiiri”, mis tema halva enesetunde üllatuslikult kiiresti kaotas ning samas temas professionaalset huvi tekitas. Millega siis tegemist oli?

  Ta naasis Okayama ülikooli, et omandada mikrobioloogikraad. Oma edasiste õpingute käigus ning pärast neid, omandanuna doktorikraadi mikrobioloogias, jätkas Dr. Ohhira selle „maagilise eliksiiri” uurimist. Ta avastas, et tegemist oli fermenteeritud joogiga, mis sisaldas erinevaid piimhappebakterite tüvesid. Ta avastas ka, et joogis leiduvate piinhappebakterite toime oli nii tugev tänu aastatepikkusele loomulikul temperatuuril fermenteerimisele, mille käigus tugevamad bakterid tugevamaks said ning nõrgemad hävisid.

  Kuidas sündisid Dr.Ohhira tooted

  Dr.Ohhira toidulisandid ja probiootikumid Mia24.ee e-poest

  Pärast enam kui kümme aastat kestnud teadusuuringuid järeldasid Dr. Iichiroh Ohhira ja tema uurimisgrupp Okayama ülikoolist, et mõistavad piimhappebakterite saladusi piisavalt, ning on valmis alustama tööd, et salapärase segu koostisaineid ise valmistada, et ka teistele inimestele kättesaadavaks teha Dr. Ohhirat aastaid varem aidanud segu ravitoime. Selline ongi tuntud Dr. OHHIRA® probiootiliste preparaatide tagasihoidlik alguslugu.

  1991. aastal auhindas Jaapani piimateaduse assotsiatsioon Dr. Ohhirat tema artikli eest, mis keskendus erilisele piimhappebakteri tüvele: E. faecalis TH10. See tüvi oli kõigist teistest bakterioloogidele tuntud piimhappebakterite tüvedest 6,25 korda tugevam. Dr. Ohhira teadmistejanu viis ta edasiste piimhappebaktereid käsitlevate uuringute juurde. Ta omandas ka Jaapani Azabu ülikoolist veterinaarmeditsiini doktorikraadi. Dr. Ohhira on enam kui 20 piimhappebakterite kohta avaldatud teadusartikli autor või kaasautor. Tema peamised uurimisvaldkonnad on järgmised:

  • Piimhappebaktereid ja teisi kasulikke mikroorganisme sisaldavate allergiavastaste toitude alane uurimis- ja arendustöö.
  • Kemikaalivaba orgaanilise taime- ja puuviljakasvatuse edendamine, sealhulgas viljumisega seotud probleemide ennetamine piimhappebakterite ja erinevate kasulike mikroorganismide abil.
  • Kemikaalivabade golfiradade alane uurimistöö piimhappebakterite ja erinevate kasulike mikroorganismide abil.

  Dr. Ohhira probiootikumid: Tervise ja tasakaalu võti

  Probiootikumid on saavutanud suure populaarsuse tänu nende kasulikkusele inimese tervisele. Üks nimetatud probiootikumide lipulaevadest on Dr. Ohhira probiootikumid. Dr. Iichiroh Ohhira, Jaapani mikrobioloog, on pühendunud aastakümneid uurimistööle piimhappebakterite ja nende kasulikkuse kohta inimese organismile. Dr. Ohhira probiootikumid pakuvad tervistavat toimet ning aitavad säilitada organismi optimaalset tasakaalu.

  Immuunsüsteemi toetamine probiootikumidega

  Immuunsüsteem on meie keha kaitsemehhanism, mis aitab võidelda haigustekitajatega ning säilitada üldist tervist. Uuringud on näidanud, et probiootilised bakterid, nagu Dr. Ohhira probiootikumides leiduvad piimhappebakterid, mängivad olulist rolli immuunsüsteemi tugevdamisel. Probiootikumid reguleerivad immunrakkude tööd, soodustades elutsüklit ja uuenemist ning tugevdades organismi barjäärfunktsioone ja kaitsereaktsioone.

  Lisaks sellele toodavad probiootilised bakterid soolestikus erinevaid keemilisi ühendeid, mida võib nimetada looduslikeks antibiootikumideks ehk bakteriotsiinideks. Need bakteriotsiinid tunnevad ära ja hävitavad organismi sattunud patogeenid, viirused ja parasiidid. Samuti toodavad probiootilised bakterid orgaanilisi happeid, mis loovad soolestikus happelise keskkonna, mis on soodne heade bakterite jaoks, kuid mitte patogeensetele bakteritele.

  Tervisliku immuunsüsteemi saavutamiseks ja säilitamiseks on oluline toetada ja tugevdada oma immuunsüsteemi. Dr. Ohhira probiootikumid on üks võimalus selle saavutamiseks. Need probiootikumid sisaldavad elavkultuuri, mis aitab tasakaalustada soolestiku mikrofloorat ning toetada immuunsüsteemi tugevnemist.

  Dr. Ohhira probiootikumide eripära

  Dr. Ohhira probiootikumid erinevad teistest probiootikumidest mitmel olulisel viisil. Esiteks on need tooted läbinud vähemalt kolmeaastase fermentatsiooniprotsessi, mille käigus säilivad vaid kõige tugevamad ja elujõulisemad bakterid. See tagab probiootikumide efektiivsuse ja tõhususe organismis.

  Dr. Ohhira probiootikumid sisaldavad mitte ainult probiootilisi baktereid, vaid ka prebiootilisi aineid. Prebiootikumid soodustavad heade bakterite kasvu ja paljunemist ning tagavad probiootikumide elujõulisuse soolestikus. Prebiootiliste abiainete olemasolu tagab probiootikumide tervisliku toime ja aitab säilitada soolestiku mikrofloora tasakaalu.

  Lisaks sellele sisaldavad Dr. Ohhira probiootikumid postbiootilisi ühendeid. Need ühendid on bakterite elutegevuse tulemus ja omavad mitmeid tervistavaid omadusi. Postbiootikumid hõlmavad põletikulisi protsesse leevendavaid orgaanilisi happeid, lühikese ahelaga rasvhappeid, vitamiine (näiteks B-grupi vitamiinid ja K-vitamiin) ning bakteriotsiine ehk looduslikke antibiootikume.

  Dr. Ohhira probiootikumide kasutamine

  Dr. Ohhira probiootikumide kasutamine on lihtne ja mugav. Soovitatav on võtta 1-2 kapslit päevas tühja kõhuga. Kapslid võib võtta hommikul enne sööki või õhtul enne magamaminekut. Oluline on järgida toote pakendil olevaid juhiseid ja mitte ületada soovitatud päevast annust.

  Probiootikumide tulemused võivad varieeruda sõltuvalt indiviidist ja tema tervislikust seisundist. Mõned inimesed võivad märgata muutusi juba esimestel nädalatel, samas kui teistel võib kuluda veidi kauem aega. Oluline on olla kannatlik ja regulaarselt kasutada probiootikume, et saavutada parimad tulemused.

  Dr. Ohhira probiootikumide eelised

  Dr. Ohhira probiootikumid pakuvad mitmeid eeliseid inimese tervisele. Nende regulaarne tarbimine võib aidata normaliseerida seedetrakti mikrofloorat, leevendada seedehäireid nagu kõrvetised ja puhitused ning tasakaalustada seedetrakti optimaalset pH taset. Samuti pärsivad probiootikumid haigusi tekitavate bakterite kasvu, stimuleerivad ja tugevdavad immuunsüsteemi ning aitavad organismil omandada toitaineid.

  Dr. Ohhira probiootikumid sisaldavad mitmeid olulisi mikrotoitaineid, sealhulgas B-grupi vitamiine, antioksüdante, mineraalaineid, aminohappeid ja prebiootikume. Need toitained on olulised tervise ja tasakaalu säilitamiseks ning aitavad organismil optimaalselt toimida.

  Dr. Ohhira kollageenijook

  Lisaks probiootikumidele on Dr. Ohhira välja töötanud ka kollageenijoogi, mis on mõeldud naha nooruse säilitamiseks ja liigeste tervise toetamiseks. Kollageen on oluline valk, mis moodustab luud, naha ja liigesed. Dr. Ohhira kollageenijook sisaldab lisaks merelisele kollageenile ka fermenteeritud probiootikume, C-vitamiini, hüaluroonhapet, koensüüm Q-10t, elastiini, keramiidi ja mesilaspiima.

  Kollageenijook aitab säilitada naha noorust, ennetada kortsude teket ja tugevdada liigeseid. Selle tarbimine võib aidata pidurdada vananemisprotsesse ning parandada naha ja liigeste üldist seisundit.

  Kollageenijooki võetakse kuurina, kus tarbitakse üks ampull päevas. Kuur kestab 21 päeva ja seda soovitatakse teha 3-4 korda aastas. Jook on hapu maitsega ning seda võib tarbida õhtul enne magamaminekut, et tagada keha öise uuenemisprotsessi optimaalne toetus.

  Dr. Ohhira poolt pakutud kollageenijook – on tervise, ilu ja nooruse valem:

  • elastne, nooruslik ja särav nahk;
  • painduvad, elastsed liigesed;
  • maksimaalne töövõime ja energilisus kogu tööpäeva jooksul;
  • hea enesetunne ja nooruse pikenemine.

  Kollageenjook - puhas looduslik ilu ja nooruse saladus, mis töötab seestpoolt väljapoole!

  7,75 g mere päritoluga kollageeni (I, II ja III tüüp) – Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Ta moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Selle tulemusena peegelduvad kõige rohkem nahas ja organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused.

  Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõiki rakke samuti tagab kudede ja organite tugevust, prinkust ja elastsust. Kollageen vastutab rakkude ja organite ning rakkude ja peaaju vaheliste informatiivsete sidemete eest, osaleb organismi kõigis eluliselt tähtsates protsessides.

  Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageeni kiud pidevalt. Kuid umbes 25-aastast alates hakkab inimese organism iga aasta kaotama u. 1,5% naturaalset kollageeni. 35-aastaseks saamiseks jääb meie organismis umbes 15%, ning 45-aastaseks – 30% kollageeni puudu. Derma rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, rakud kaotavad niiskust, seetõttu hakkab organism vananema ning tema funktsioonid hääbuvad. Niipea kui organism kaotab võimet kollageeni produtseerimiseks, kajastub see eesotsas naha seisundis. Tekivad kortsud, venitusarmid, nahk muutub kuivaks, ilmneb elujõu üldine langus.

  Dr.Ohhira probiootikumid

  Dr. Ohhira probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest ning on 100% looduslik toidulisand. Dr. Ohhira probiootikumid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide ja on GMO vabad.

  DR. OHHIRA® PROBIOOTIKUMID:

  • Normaliseerivad seedetrakti mikrofloorat tänu selles sisalduvale piimhappebakteritele;
  • Leevendavad kõrvetisi ning puhitisi;
  • Tasakaalustavad seedetrakti optimaalse pH taseme;
  • Pärsib haigusi tekitavate bakterite kasvu;
  • Stimuleerib ja tugevdab immuunsüsteemi;
  • Tugevdab keha võimet omandada toitaineid;
  • Sisaldab erinevaid B-grupi vitamiine, antioksüdante, mineraale, aminohappeid, ensüüme ja prebiootikume;
  • Sisaldab ainulaadset elavkultuuri ;
  • Koostisosadena on kasutatud 92 erinevat orgaanilist looduslikku toorainekombinatsiooni (puuviljad, juurviljad, ravimtaimed, seened, merevetikad);
  • Soodustab toitainete, mineraalide ja vitamiinide omastamist organismis.

  Dr. Ohhira mitmeaastane fermenteerimisprotsess

  Fermenteerimine on protsess, mille käigus bakterid (või teised mikroorganismid) lagundavad ained keemiliselt kasutatavateks lõpp-produktideks. Inimese seedekulglas fermenteerivad või seedivad bakterid toiduaineid, nii et nendest saavad post-biootilised metaboliidid.
  Dr.OHHIRA® fermenteerimisprotsess imiteerib inimese seedekulglas toimuvat fermenteerimist. Protsess algab kaheteistkümnest erinevast probiootilisest bakteritüvest. Seejärel lisatakse vastavalt sobivale aastaajale fermenteerimis tünnidesse erinevat orgaaniliselt kasvatatud taimematerjali, mis pakub probiootiliste bakterite jaoks toitainerikast segu.
  Probiootilised bakterid eelistavad toituda mitteseeduvatest taimsetest süsivesikutest (kiudained). Suur hulk erinevat tüüpi kiudaineid toetab suurema hulga erinevate probiootiliste bakterite kasvu ja vohamist. See tagab probiootilise mitmekesisuse.

  Dr.Ohhira uurimused

  Dr. Iichiroh Ohhira on New Yorgi teaduste akadeemia, Jaapani bakterioloogiaühingu, Jaapani tervisliku ja toitainerikka toidu liidu, Jaapani pruuliühingu, Jaapani toiduteaduse ja -tehnoloogia ühingu, Jaapani toidumikrobioloogia ühingu, Jaapani bioteaduste, biotehnoloogia ja agrokeema ühingu, Jaapani piimateaduse ühingu, Jaapani mullateaduse ja taimetoitainete ühingu, Jaapani piimhappebakteriühingu, Jaapani veterinaarteaduse ühingu, Jaapani viroloogiaühingu ning antibakteriaalsete ja antifungaalsete ainete ühingu tunnustatud liige. Ta on andnud loenguid Jaapani, Korea ja Malaisia ülikoolides ning töötanud konsultandina erinevate Hiina valitsusasutuste juures. Ta on maineka Gusi auhinna laureaat.

  Kas Dr.OHHIRA® toidulisandeid võib tarvitada raseduse ja imetamise ajal?

  Jah, Dr.OHHIRA® toidulisandid on sobilikud nii rasedatele kui ka imetavatele emadele

  Kas lastele võib anda Dr.OHHIRA® probiootikume?

  Jah, lastele võib anda Dr.OHHIRA® probiootikume alates 1 päeva vanuselt. Väike lapsele kuni 3 aastasele tuleks kapsli sisu välja pigistada ja panna kas söögi või joogi sisse mis ei ole kuum või lihtsalt niisama anda, koguseks 1 kapsel päevas. Vanematele kui 3-aastastele lastele käib manustamine samamoodi nagu täiskasvanutel.

  Dr. Ohhira Kollageen: Mis teeb selle eriliseks?

  Naha vananemine, liigeste kulumine ja muud terviseprobleemid on sageli seotud vanusega. Kuid dr. Ohhira kollageeni abil on võimalik neid probleeme ennetada või leevendada. Dr. Ohhira kollageen on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja tõhususe poolest ning sellel on mitmeid unikaalseid omadusi, mis eristavad seda teistest kollageenitoodetest.

  Mis on Dr. Ohhira kollageen?

  Dr. Ohhira kollageen on inimorganismi jaoks ülioluline valk, mis moodustab naha, liigeste, luude ja teiste sidekudede olulise osa. Dr. Ohhira kollageen sisaldab 30% kõikidest keha valkudest ja moodustab isegi 70% naha valkudest. See valk mängib olulist rolli luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja teiste sidekudede tervise ja elastsuse säilitamisel.

  Dr. Ohhira kollageen koosneb erinevat tüüpi kollageenidest, nagu tüüp I, II ja III, mis vastutavad erinevate kudede ja organite tervise eest. Tüüp I kollageen vastutab naha, kõõluste, sidemete, liigeste, siseorganite, luude, igemete ja teiste sidekoerakkude ning rakuvälise materjali tootmise ja säilimise eest. Tüüp II kollageen on oluline liigeste kõhrkudede tervisele ning tüüp III kollageen mängib rolli silma võrkkesta, veresoonte ja kapillaaride seisukorra säilitamisel.

  Kollageeni puudus ja vananemine

  Vanusega hakkab inimese organism kaotama loomulikku kollageeni. Umbes 25-aastaselt hakkab inimese organism kaotama igal aastal umbes 1,5% kollageeni. See tähendab, et 35-aastaselt võib organismis olla juba umbes 15% kollageeni puudu ning 45-aastaselt võib puudujääk ulatuda kuni 30%-ni. Kollageeni puudusest kajastub esmalt naha seisundis - tekivad kortsud, venitusarmid, nahk muutub kuivaks ja üldine elujõud hakkab langema.

  Dr. Ohhira kollageen on loodud selleks, et täita organismis kollageeni puudujääki. Suukaudselt manustatud kollageen imendub organismis hästi ja koguneb regulaarsel kasutamisel nahas. See aitab säilitada naha elastsust, samuti tugevdada liigeseid, luukoe ja teisi sidekudesid. Dr. Ohhira kollageen aeglustab osteoartroosi arengut, parandab liigeseliikuvust, suurendab luutihedust ning soodustab haavade paranemist.

  Mis teeb Dr. Ohhira kollageeni eriliseks?

  Dr. Ohhira kollageen ei ole lihtsalt kollageen, vaid see sisaldab ka mitmeid teisi noorendavaid koostisosi, mis aitavad kaasa kogu organismi kudede elastsuse ja toonuse säilitamisele. Lisaks kollageenile sisaldab Dr. Ohhira kollageen ka järgmisi koostisosi:

  • Elastiin: See aitab säilitada naha elastsust ja vähendada kortsude teket.
  • Hüaluroonhape: See niisutab nahka ja aitab säilitada selle nooruslikkust.
  • Koensüüm Q10: See antioksüdant kaitseb nahka vananemisest tingitud kahjustuste eest.
  • C-vitamiin: See vitamiin soodustab kollageeni tootmist ja aitab nahal säilitada elastsust.
  • Keramiid: See aitab tugevdada naha loomulikku kaitsebarjääri.

  Dr. Ohhira kollageen on unikaalne, kuna selle koostises on kõik need olulised koostisosad, mis aitavad kaasa naha, liigeste ja luude tervisele ning nooruslikule väljanägemisele.

  Kuidas kasutada Dr. Ohhira kollageeni?

  Dr. Ohhira kollageeni kasutamine on lihtne ja mugav. Täiskasvanutel soovitatakse võtta üks pudel (20 ml) kollageeni päevas esimese 5 päeva jooksul, seejärel üks pudel iga kolme päeva tagant. Soovitatav on tarbida kollageeni enne magamaminekut, kuna keha taastumisprotsessid toimuvad peamiselt öösel.

  Üks kollageenikuur kestab 20 päeva, kuid soovitatav on teha 3-4 kuuri aastas. Dr. Ohhira kollageen sobib tarbimiseks ka imetavatele emadele ja rasedatele ning seda võib kasutada profülaktiliselt, et ennetada vananemisega seotud terviseprobleeme.

  Miks eelistada Dr. Ohhira kollageeni?

  Dr. Ohhira kollageen eristub teistest kollageenitoodetest mitmel viisil. Esiteks, see sisaldab mitmeid noorendavaid koostisosi, mis aitavad kaasa kogu organismi tervise säilitamisele. Lisaks on Dr. Ohhira kollageenil kõrge kvaliteet ja tõhusus, mis on tõestatud mitmete uuringutega.

  Dr. Ohhira kollageeni valmistatakse Jaapanis, kus inimesed elavad tervislikku ja pikaealist elu. See annab lisakindlust, et toode vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

  Järeldus

  Dr. Ohhira kollageen on tervislik ja tõhus vahend naha, liigeste ja luude tervise ning noorusliku väljanägemise säilitamiseks. Selle unikaalne koostis, kõrge kvaliteet ja tõestatud tõhusus muudavad selle eelistatuks valikuks paljudele inimestele. Kui soovid ennetada vananemisega seotud terviseprobleeme ja säilitada nooruslikku välimust, võib Dr. Ohhira kollageen olla just see, mida otsid.

  Lisaks kollageenikuurile saad kaaluda ka Dr. Ohhira probiootikumide kasutamist, mis toetavad üldist tervist ja seedimist. Kombineerides probiootikumid ja kollageenikuuri, saad maksimaalse kasu oma organismile. Ära lase vananemisel takistada end elamast täisväärtuslikku ja tervislikku elu - vali Dr. Ohhira kollageen ja avasta selle imeline toime juba täna!

  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 2,65 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Probiootikumid on muutunud üha populaarsemaks tänu nende kasulikkusele seedesüsteemile ja immuunsüsteemile. Üks tuntud ja usaldusväärne probiootikumide bränd on Dr. Ohhira, mida on välja töötanud Jaapani mikrobioloog Dr. Iichiroh Ohhira. Dr. Ohhira probiootikumid on ainulaadsed oma koostise ja tootmisprotsessi poolest ning pakuvad mitmeid tervisele kasulikke omadusi.

  Dr. Ohhira probiootikumide toime organismile

  Dr. Ohhira probiootikumid on spetsiaalselt formuleeritud, et tasakaalustada seedetrakti mikrofloorat ning toetada immuunsüsteemi. Need probiootikumid sisaldavad 12 erinevat tüve piimhappebaktereid, mis on läbinud vähemalt kolmeaastase fermentatsiooniprotsessi. See protsess tagab, et kapslitesse jõuavad ainult kõige elujõulisemad ja tugevamad bakterid.

  Probiootikumid toetavad seedetrakti tervist, soodustades toidu seedimist, imendumist ja väljutamist. Need aitavad kaasa kasulike ainete tootmisele, nagu vitamiinid, mineraalid ja ensüümid, ning soodustavad kasulike bakterite kasvu. Lisaks aitavad probiootikumid pärssida patogeensete bakterite ja pärmseente kasvu ning tugevdada immuunsüsteemi.

  Dr. Ohhira probiootikumide unikaalne koostis

  Dr. Ohhira probiootikumid eristuvad teistest probiootikumidest oma unikaalse koostise poolest. Lisaks probiootikumidele sisaldavad need kapslid ka prebiootilisi abiaineid, mis toetavad probiootikumide elujõulisust. Prebiootikumid on mitteseeduvad ained, mis soodustavad kasulike bakterite kasvu ja paljunemist.

  Dr. Ohhira probiootikumid on valmistatud looduslikul viisil, kasutades erinevaid orgaanilisi looduslikke toorainekombinatsioone, nagu puu- ja köögiviljad, vetikad, juurikad, seened ja ravimtaimed. Need koostisosad on käsitsi korjatud Jaapani mägedest ja merest ning segatud järgides iidseid Jaapani traditsioone. See ainulaadne tootmisprotsess tagab, et probiootikumid sisaldavad rohkelt kasulikke ühendeid, nagu vitamiinid, antioksüdandid ja mineraalid.

  Dr. Ohhira probiootikumide võtmise juhised

  Dr. Ohhira probiootikumide võtmist soovitatakse teha vastavalt juhendile. Tavaliselt tuleb võtta 1-2 kapslit päevas tühja kõhuga. Soovitatav on võtta kapslid hommikul enne sööki ja õhtul enne magamaminekut. Alguses võib seedimine ajutiselt muutuda, kuna organism kohaneb uute probiootikumidega. Seega on oluline järgida juhiseid ja anda organismile aega kohanemiseks.

  Dr. Ohhira probiootikume võib kasutada mitmel eesmärgil, sealhulgas seedetrakti tasakaalustamiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks ja üldise tervise toetamiseks. Lisaks võib probiootikumide kasutamine olla kasulik antibiootikumikuuri järel, kuna see aitab taastada soolestiku mikrofloora tasakaalu.

  Dr. Ohhira probiootikumide tervisekasud

  Dr. Ohhira probiootikumide võtmisel võib oodata mitmeid tervisekasusid. Need probiootikumid aitavad säilitada seedetrakti tervist, soodustades seedimist ja toitainete imendumist. Samuti toetavad nad immuunsüsteemi, aidates kaitsta organismi haiguste vastu. Lisaks võivad probiootikumid aidata vähendada seedetrakti häireid, nagu kõhukinnisus ja kõhulahtisus.

  Probiootikumide võtmine võib aidata ka leevendada allergiaid ja vähendada põletikku organismis. Need võivad olla kasulikud ka seedetrakti probleemide, nagu ärritunud soole sündroom, lekkiva soole sündroom ja maohaavandite korral. Lisaks võivad probiootikumid toetada ka kehakaalu kontrolli ja ainevahetust.

  Dr. Ohhira probiootikumid ja teadusuuringud

  Dr. Ohhira probiootikumide kasulikkust on uuritud mitmetes teadusuuringutes. Need uuringud on näidanud, et probiootikumid võivad aidata tasakaalustada soolestiku mikrofloorat, toetada immuunsüsteemi ja vähendada põletikku organismis. Lisaks on leitud, et probiootikumid võivad olla kasulikud seedetrakti haiguste ennetamisel ja ravimisel.

  Dr. Ohhira probiootikumid ja tervislik elustiil

  Dr. Ohhira probiootikumid on osa tervislikust elustiilist, mis hõlmab tasakaalustatud toitumist, regulaarset liikumist ja stressi vähendamist. Probiootikumide võtmine võib olla kasulik täiendus tervislikule elustiilile, aidates hoida seedetrakti tervist ja tugevdada immuunsüsteemi.

  Lisaks probiootikumide võtmisele võib kaaluda ka teisi tervislikke harjumusi, nagu piisav vee joomine, unerežiimi jälgimine ja regulaarne kehaline aktiivsus. Kõik need tegurid aitavad kaasa üldisele heaolule ja tervisele.

  Dr. Ohhira probiootikumid ja individuaalne reaktsioon

  On oluline meeles pidada, et iga inimese reaktsioon probiootikumidele võib olla erinev. Mõned inimesed võivad kogeda kiireid tulemusi ja tervise paranemist, samas kui teistel võib kuluda rohkem aega, et märgata muutusi. Iga organism on individuaalne ja see võib mõjutada seda, kuidas probiootikumid mõjuvad.

  Enne probiootikumide võtmist on alati soovitatav konsulteerida arsti või tervishoiuspetsialistiga, eriti kui teil on olemasolevad terviseprobleemid või kui te võtate muid ravimeid.

  Dr. Ohhira probiootikumide lõppsõna

  Dr. Ohhira probiootikumid pakuvad unikaalset koostist ja toetavad seedetrakti tervist ning immuunsüsteemi. Nende võtmine võib olla kasulik seedetrakti tasakaalustamiseks, põletiku vähendamiseks ja üldise tervise toetamiseks. Lisaks võivad probiootikumid aidata leevendada seedetrakti häireid ja parandada seedimist.

  Tähtis on meeles pidada, et probiootikumide toime võib olla individuaalne ja võib võtta aega, et märgata muutusi. Konsulteerige alati oma tervishoiuspetsialistiga enne probiootikumide võtmist, et tagada nende sobivus teie konkreetse olukorraga.

  Dr. Ohhira probiootikumid võivad olla väärtuslik täiendus tervislikule elustiilile, aidates hoida seedetrakti tervist ja tugevdada immuunsüsteemi. Proovige neid ja avastage nende kasulikkus oma tervisele!

  Teile võib meeldida ka

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.