Dr. OHHIRA® probiootikumid, 3-aastane retsept 180 kapslit

Dr. Ohhira probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest ning on 100% looduslik toidulisand. Dr. Ohhira probiootikumid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi jne.

Dr. Ohhira probiootikumid erinevad teistest probiootikumidest mitmel olulisel viisil. Esiteks on need tooted läbinud vähemalt kolmeaastase fermentatsiooniprotsessi, mille käigus säilivad vaid kõige tugevamad ja elujõulisemad bakterid. See tagab probiootikumide efektiivsuse ja tõhususe organismis.

Dr. Ohhira probiootikumid sisaldavad mitte ainult probiootilisi baktereid, vaid ka prebiootilisi aineid. Prebiootikumid soodustavad heade bakterite kasvu ja paljunemist ning tagavad probiootikumide elujõulisuse soolestikus. Prebiootiliste abiainete olemasolu tagab probiootikumide tervisliku toime ja aitab säilitada soolestiku mikrofloora tasakaalu.

Lisaks sellele sisaldavad Dr. Ohhira probiootikumid postbiootilisi ühendeid. Need ühendid on bakterite elutegevuse tulemus ja omavad mitmeid tervistavaid omadusi. Postbiootikumid hõlmavad põletikulisi protsesse leevendavaid orgaanilisi happeid, lühikese ahelaga rasvhappeid, vitamiine (näiteks B-grupi vitamiinid ja K-vitamiin) ning bakteriotsiine ehk looduslikke antibiootikume.

Dr. OHHIRA 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA - MEGAKOMPLEKT 180 kapslit - 3 pakki kapsleid eriti hea hinnaga.

pack-5645
138,00 € 172,50 € -20%
Maksudega

Komplekti kirjeldus

Dr.OHHIRA® Standard 3-aastane retsept 12 sordi elusbakteritega - MEGAKOMPLEKT 180 kapslit

Tänapäeval on üha laiemalt levinud nn “elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr. Ohhira probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest ning on 100% looduslik toidulisand. Dr. Ohhira probiootikumid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide ja on GMO vabad.

Auhinnatud Originaal retsept (3-aastane retsept) ja Professionaalne retsept (5-aastane retsept) sisaldavad köögiviljaekstrakte, seeni, valitud ürte, puuvilju ja vetikaid, mis on kõik looduslikult kolme kuni viie aasta jooksul fermenteeritud, et välja tuua nende seedimist ja immuunsüsteemi tugevdavad omadused. Valmistatud käsitsi Jaapanis, austusega looduse vastu ja aukartusega teaduse ees.

Üks toode, kolm kasutegurit: 

  • 12 liiki erinevat piimhappebakteri eluskultuuri
  • prebiootikumid (looduslikult esinevad prebiootilised toitained on toiduks piimhappebakteritele ning on tähtsad ka soolestiku heaolu jaoks)
  • fermenteeritud taimedes esinevad vitamiinid, antioksüdandid, mineraalid, aminohapped, ensüümid ja orgaanilised happed (aitavad luua jämesooles õiget pH taset)

Kogus

Komplekt sisaldab 3 pakki Dr. Ohhira 60 kapslilist 3-aastast retsepti. Ehk kokku 180 kapslit.

Dr. Ohhira probiootikumid: Tervise ja tasakaalu võti

Sissejuhatus

Tervis on meie kõige väärtuslikum vara ja selle hoidmine peaks olema meie prioriteet. Üks oluline tegur, mis mõjutab meie üldist tervist ja heaolu, on seedetrakti tervis. Seedetrakt täidab mitmeid olulisi funktsioone, sealhulgas toidu seedimine ja toitainete imendumine ning immuunsüsteemi toimimise toetamine. Üks viis, kuidas saame oma seedetrakti tervist parandada ja tasakaalu taastada, on kasutades probiootikume. Dr. Ohhira probiootikumid on üks selline toidulisand, mis on aidanud paljudel inimestel saavutada parema tervise ja heaolu.

Mis on probiootikumid?

Probiootikumid on elusad mikroorganismid, näiteks bakterid ja pärmid, mis pakuvad tervislikke eeliseid meie seedetraktile, eriti soolestikule. Need heade bakterite kolooniad aitavad tasakaalustada seedetrakti mikrofloorat, parandades seedimist, tugevdades immuunsüsteemi ja ennetades haigusi. Probiootikume leidub looduslikult hapendatud ja kääritatud toitudes, kuid neid saab võtta ka toidulisandina, nagu Dr. Ohhira probiootikumid.

Dr. Ohhira probiootikumid: Looduslikud ja tõhusad

Dr. Ohhira probiootikumid on üks maailma tunnustatumaid probiootikumide brände, mida on põhjalikult uuritud ja tõestatud nende tõhusust. Need probiootikumid on valmistatud looduslikest koostisosadest, mis on saadud puuviljadest, köögiviljadest, vetikatest, seenedest ja ravimtaimedest. Dr. Ohhira probiootikumid läbivad unikaalse kääritamisprotsessi, mis kestab tervelt kolm aastat. Selle protsessi käigus toodavad probiootikumid rohkelt kasulikke ühendeid, mis aitavad tasakaalustada seedetrakti mikrofloorat ja toetada üldist tervist.

Kuidas Dr. Ohhira probiootikumid toimivad?

Dr. Ohhira probiootikumid sisaldavad mitmeid erinevaid probiootilisi bakteritüvesid, mis aitavad tasakaalustada seedetrakti mikrofloorat. Need probiootikumid suurendavad kasulike bakterite arvu soolestikus, mis omakorda parandab seedimist ja toitainete imendumist. Lisaks sellele toodavad Dr. Ohhira probiootikumid ka postbiootikume, mis on ained, mida probiootilised bakterid toodavad oma elutegevuse käigus. Need postbiootikumid aitavad tugevdada immuunsüsteemi, vähendavad põletikku ja toetavad seedetrakti tervist.

Dr. Ohhira probiootikumid ja seedetrakti tervis

Seedetrakti tervis on otseselt seotud üldise tervisega. Kui seedetrakti mikrofloora on tasakaalust väljas, võib see põhjustada mitmeid terviseprobleeme, sealhulgas seedehäired, kõhukinnisus, kõhulahtisus, põletikud ja immuunsüsteemi nõrgenemine. Dr. Ohhira probiootikumid aitavad taastada seedetrakti mikrofloora tasakaalu, parandades seedimist, tugevdades immuunsüsteemi ja ennetades haigusi. Regulaarne Dr. Ohhira probiootikumide tarbimine võib aidata leevendada seedetrakti probleeme ja parandada üldist tervist.

Dr. Ohhira probiootikumid ja immuunsüsteem

Immuunsüsteem on meie keha loomulik kaitsemehhanism haiguste vastu võitlemiseks. Dr. Ohhira probiootikumid aitavad tugevdada immuunsüsteemi, suurendades kasulike bakterite arvu soolestikus. Need probiootikumid toetavad immuunrakkude tööd, mis omakorda aitab võidelda haigustekitajate vastu ja vähendada põletikku organismis. Tugev immuunsüsteem on oluline üldise tervise ja heaolu tagamiseks ning Dr. Ohhira probiootikumid aitavad seda saavutada.

Dr. Ohhira probiootikumid ja seedetrakti probleemid

Paljud seedetrakti probleemid nagu ärritunud soole sündroom, kõhukinnisus, kõhulahtisus ja seedehäired võivad olla tingitud seedetrakti mikrofloora tasakaalust väljas olemisest. Dr. Ohhira probiootikumid aitavad taastada seedetrakti mikrofloora tasakaalu, luues soodsa keskkonna kasulike bakterite kasvuks ja paljunemiseks. Regulaarne Dr. Ohhira probiootikumide tarbimine võib aidata leevendada seedetrakti probleeme ja parandada seedimist.

Kuidas võtta Dr. Ohhira probiootikume?

Dr. Ohhira probiootikume on soovitatav võtta tühja kõhuga, et tagada nende optimaalne imendumine ja toime seedetraktis. Soovituslik annus on 1-2 kapslit päevas, kuid see võib varieeruda sõltuvalt individuaalsetest vajadustest ja terviseprobleemidest. On oluline järgida tootja juhiseid ja konsulteerida vajadusel arstiga enne toidulisandi kasutamist.

Kokkuvõte

Dr. Ohhira probiootikumid on tõhusad ja looduslikud toidulisandid, mis aitavad taastada seedetrakti mikrofloora tasakaalu, parandada seedimist, tugevdada immuunsüsteemi ja ennetada haigusi. Need probiootikumid on läbinud põhjaliku uurimistöö ja on saavutanud maailmas tunnustuse oma tõhususe ja kvaliteedi poolest. Kui teil on seedetrakti probleeme või soovite lihtsalt parandada oma üldist tervist, võib Dr. Ohhira probiootikumid olla just see, mida vajate. Lisage need oma igapäevasesse rutiini ja nautige tasakaalustatumat seedetrakti ja paremat tervist.Komplektis olevad tooted

Dr.OHHIRA® Standard 3-aastane retsept 12 sordi elusbakteritega
Dr. Ohhira probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest ning on 100% looduslik toidulisand. Dr. Ohhira probiootikumid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide ja on GMO vabad.

Toote hinnangud /K&V

Keskmine hinnang

0.0
0 Hinnang
Suurepärane 0
Hea 0
Keskmine 0
Kehv 0
Vilets 0

  • Hinnangut (0)
  • Küsimused & vastused (2)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
Kirjuta vastus Lisa kommentaar
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.