KYORGANIC - šampoon+palsam igapäevaseks hoolduseks 1000ml+1000ml

Komplekt KYO Organic šampoon igapäevaseks hoolduseks 1000ml ja KYO Organic palsam igapäevaseks hoolduseks 1000ml.

Leebe koostisega niisutav šampoon kõikidele juustele ning niisutav ja toitev palsam.


20,00 €
18,00 € Säästke 10%

  1. This product is out of stock.

Mõni komplektis olev toode on kahjuks otsa saanud ja seega ei saa seda pakki osta

Komplekti kirjeldus

KYO Organic šampoon igapäevaseks hoolduseks 1000ml.

Leebe koostisega niisutav šampoon kõikidele juustele. Sisaldab Keragreen Kompleksi, mis koosneb keratiini proteiinidest ja orgaanilistest komponentidest- bambus,must tee ja ahvileivapuuõli. Šampoon teeb juuksed pehmeks ja säravaks. Lisab elujõudu ja tugevust. Koostis on SLE ja SLES vaba.

KYO Organic palsam igapäevaseks hoolduseks 1000ml.

Niisutav ja toitev palsam. Sisaldab Keragreen Kompleksi, mis koosneb keratiini proteiinidest ja orgaanilistest komponentidest-  bambus,must tee ja ahvileivapuuõli. Palsam teeb juuksed pehmeks, säravaks ja kergesti kammitavaks. Lisab elujõudu ja tugevust. Professionaalseks kasutamiseks

Komplektis olevad tooted

Leebe koostisega niisutav šampoon kõikidele juustele. Sisaldab keragreen kompleksi, mis koosteb keratiini proteiinidest ja orgaanilistest komponentidest bambus, must tee ja ahvileivapuu õli. Šampoon teeb juuksed pehmeks ja säravaks. Lisab elujõudu ja tugevust. 

Niisutav ja toitev palsam sisaldab keragreen kompleksi, mis koosneb taimse keratiini proteiinidest ja orgaanilistest komponentidest - bambus, must tee ja ahvileivapuu õli. Palsam teeb juuksed pehmeks, säravaks ja kergesti kammitavaks. Lisab elujõudu ja tugevust. 

Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.