Pure Beginnings - Kinkekomplekt beebidele (ihupiim, šampoon, mähkmekreem)

  Pure Beginnings - Kinkekomplekt nahka rahustavate ja taastavate toodetega

  6009824780215
  20,28 €

  (79,29 € liiter)

  Maksudega

  Kreem sisaldab ihupiima (100 ml) , juuste- ja kehapesuvahendit (100 ml) ja mitmeotstarbelist kreemi (50 ml) Kõik tooted on pH neutraalsed. Tooted sobivad ka igapäevaseks nahahoolduseks igale nahatüübile sh ekseemsele ja atoopilisele nahale. Hea võimalus katsetada Pure Beginnings bestsellereid korraga.

  Toode on partnerettevõtte laos. Telli!
   

  Pure Beginnings - Kinkekomplekt nahka rahustavate  ja taastavate toodetega

  Pure Beginnings Gift Set

  Kinkekomplekt sisaldab igale beebile hädavajalikke tooteid, mida on mugav kasutada kodus või reisile kaasa võtta. Kinkekomplekt sisaldab:

  • Keha ja juustešampooni (100ml)
  • Ihupiima (100ml)
  • Mitmeotstarbelist kreemi (50ml)
  Ei sisalda
  kunstlikke lõhnaaineid
  kunstlikke säilitusaineid
  kunstlikke värvaineid
  loomseid koostisosi
  mineraalõlisid
  parabeene
  silikooni
  Vegan:
  Jah

  Pure Beginnings

  10 aastat kogemust 10 aastat nahahooldust

  Pure Beginnings usub sellesse, et nahk tuleb hoida sama puhas kui päeval mil sündisid pakkudes kvaliteetset, efektiivset, orgaanilist nahahooldust mis hoolitsevad Sinu ja Su pere naha eest ja ei ole kahjulikud keskkonnale.

  Olgugi, et Pure Beginnings on nahahoolduse bränd, mis pakub orgaanilisi tooteid kõikidele, oli algselt tegemist beebide ja laste ürna naha jaoks mõeldud tooteliiniga. Tegemist on Lõuna-Aafrika puhtaima ja usaldusväärseima brändiga, mis toodab beebidele ja lastele nahahooldustooteid.

  Toodetel on ECOCERT sertifikaat.

  Pure Beginnings olles akrediteeritud Phytotrade Africa partner, spetsialiseerub traditsiooniliste ürtide ja taimede kombineerimisele Lõuna-Aafrika väekamate ja võimsamate taimsete koostisosadega luues sellest hinnalised tooted. 

  Pure Beginnings tooted ja koostisosad, mis neis kasutatud on, ei ole testitud loomadel ja need on sobilikud veganitele.

  Pure Beginnings: tervislik ja looduslik nahahooldus

  Pure Beginnings on tuntud nahahooldusbränd, mis on pühendunud kvaliteetsete, ohutute ja tõhusate orgaaniliste nahahooldustoodete loomisele, mis võimaldavad nahal õitseda. Meie toodete väljatöötamisel on peamine fookus naha tervisel ning see mõjutab igat meie toodetes kasutatavat koostisainet. Alates õrnadest pindaktiivsetest ainetest, mis ei eemalda nahalt looduslikke õlisid, kuni nahale kasulike bakterite toitmiseks mõeldud prebiootikumideni, võite olla kindel, et meie tooted hoolitsevad teie naha tervise eest usaldusväärselt.

  Pure Beginnings: Lugu ja väärtused

  Pure Beginningsi lugu algas varajases 2006. aastas, kui Kate Moore-Gordon, kogenud raamatupidaja, tundis vajadust midagi muuta. Kuigi tal oli stabiilne töö hästi tuntud ettevõttes, soovis ta oma aega, energiat ja kirge suunata midagi mõtestatumat. Kui ta osales diabeetilise jalgadehooldustootega seotud tootearendusprotsessis teises ettevõttes, avastas ta looduslike ja orgaaniliste toodete kasutamise ning sellest hetkest sündis tema kirg looduslike ja orgaaniliste nahahooldustoodete vastu.
  Oma värskelt abiellununa ja tulevast perekonda oodates nägi Kate turul lünka orgaaniliste beebi nahahooldustoodete jaoks. Ta kujutas ette, et loob atraktiivse ja lõbusa nahahooldusbrändi, mis on orgaaniline ja vaba potentsiaalselt kahjulikest keemilistest ja sünteetilistest koostisosadest.

  Esimesed Pure Beginningsi tooted jõudsid turule novembris 2006. aastal, kui valikus oli kolm beebi nahahooldustooteid: beebi pesugeel, beebi kehapiim ja mähkmekreem. Need kolm toodet on siiani meie tootevaliku kõige nõutumad. Peagi pärast nende toodete turuletoomist tõi ettevõte välja ka niisked salvrätikud. Kahjuks olid kõrged orgaaniliste koostisosade kulud ja madalad tootmismahtud takistuseks nende hoolikalt formuleeritud toodete konkurentsivõimelise hinna saavutamisel. Jaekaubandusketid olid ettevaatlikud nende toodete müümise suhtes ning müük piirdus vaid mõne sõltumatu tervisepoega.
  Siiski ei andnud Kate alla ja kui ettevõte aeglaselt kasvas, liitus tema abikaasa Bruce temaga. Koos nad koputasid ustele, käisid messidel ja jätkasid ettevõtte ülesehitamist. Progress oli raske ja aeglane. Pärast messilt naasmist täislaetud haagis, mis oli sama täis kui lahkudes, tundsid nad end lüüasaanuna ja demotiveerituna. Vaatamata tohututele väljakutsetele, jätkasid nad uskumist oma unistusesse ja toodetesse.

  "Me mõistsime, et Lõuna-Aafrika turg polnud veel valmis orgaanilise nahahoolduse jaoks ning edu saavutamiseks oli meil ees pikk tee tarbija harimisel orgaaniliste toodete eelistest," ütleb Kate.
  "Meil oli mitmeid rahalisi probleeme ja peaaegu loobusime kõigest. Kui poleks olnud Kate'i isa finants- ja ärialast tuge, kes oli ettevõtte asutajate seas, ei oleks me täna seal, kus me oleme. Ta julgustas meid jätkama oma unistuste poole püüdlemist ja kõvasti tööd tegema," lisab Bruce.

  Pure Beginnings: Tootearendus ja kvaliteet

  Pure Beginnings järgib alati viimaseid teadusuuringuid naha ravimisel ning arvestab neid uuringuid uute toodete vormistamisel või olemasolevate toodete täiustamisel. Näiteks tänu läbimurdelistele uuringutele, mis on tehtud Inimorganismi mikrobiomi projektis, tutvustasime tundliku nahaga beebidele probiootilist nahahooldustoodete seeriat, mis toidab nahka probiootikumidega (head mikroobid).

  Meie tootearendusprotsess hõlmab hoolikat koostisainete valikut, et tagada nende kvaliteet ja ohutus. Meie tooted on pH-tasakaalustatud, et sobituda naha pH-ga, ning väldime koostisosi, mis häirivad naha pH-d. Me kasutame ainult ultramõõtmelisi pindaktiivseid aineid, mis ei eemalda nahalt looduslikke õlisid ega ärrita nahka. Baasina kasutame looduslikke taimeõlisid, vältides täielikult petrokeemiat. Eeterlikud õlid on valitud nende terapeutiliste omaduste ja looduslike lõhnade lisamiseks. Meie toodetes on välditud mittesertifitseeritud sünteetilisi lõhna- ja värvaineid.

  Pure Beginnings on kindlalt vastu loomkatsetele igas vormis - me ei testi oma tooteid loomadel ega hanki koostisosi tarnijatelt, kes seda teevad. Me kasutame inimvabatahtlikke oma toodete testimiseks.

  Pure Beginnings: Tootevalik ja keskkonnateadlikkus

  Pure Beginningsi tootevalik on laienenud aastate jooksul oluliselt. Algselt piirdusid meie tooted väikeste sõltumatute tervisepoodidega, kuid tänu pidevale tootearendusele oli meil 2012. aastaks olemas juba täisvalik beebi-, laste- ja täiskasvanute tooteid. Ulatuslikum tootevalik võimaldas meil jõuda olulise kasvuni. Tänu orgaaniliste koostisosade parematele hindadele ja suurematele nõudlustele sai meie hind konkurentsivõimelisemaks. See võit tähendas, et pärast 6-aastast pühendunud tööd avas Lõuna-Aafrika suurim beebitarvete jaemüüja Baby City meiele oma uksed. Baby City pakkus meile üleriigilist jaemüügivõimalust ning võimaldas Pure Beginningsil jõuda tarbijateni, keda traditsiooniliselt ei leidnud tervise- ega heaolupoodidest. Pure Beginnings oli lõpuks kättesaadav tavapärase jaemüügi keskkonnas! See oli tohutu võit (ja suur kergendus) sellele pereettevõttele.

  Lisaks suurenenud teadlikkusele orgaanilise liikumise osas ja Pure Beginningsi toodete kättesaadavusele tavapärases jaemüügis, kasvas nõudlus toodete järele, mis on ohutud, tõhusad ja vabad kahjulikest koostisosadest. See oli eriti märgatav beebisektoris, kus uued vanemad hakkasid üha enam huvituma ja muretsema traditsiooniliste beebitoodete koostisosade pärast.

  "Alustasime Pure Beginningsiga, et pakkuda Lõuna-Aafrika tarbijatele turvalisemaid ja tervislikumaid tooteid nende beebidele ja lastele. Meil on hea meel, et meie tooted on nüüd laialdaselt saadaval erinevates poodides, mis muudab lapsevanematele teadlike valikute tegemise lihtsamaks."

  Pure Beginningsi jaemüügiklientide portfell kasvas pidevalt. 2015. aastal jõudis bränd Toys R Us (Babies R Us) juurde ning 2016. aastal sai valik kättesaadavaks Dis-Chemis. 2019. aastal jõudis Pure Beginnings upmarket toidukaupluste Woolworthsi sortimenti. Lisaks sellele on meie tooteid saadaval arvukates sõltumatutes tervisekauplustes ja veebipoodides, mis tähendab, et meie jaemüügi ulatus on oluliselt laienenud. Orgaanilised beebi- ja lastetooted on nüüd lihtsalt kättesaadavad ja taskukohased miljonitele Lõuna-Aafrika peredele.

  Pure Beginnings: Sertifitseerimine ja globaalne laienemine

  1. aastal kanti Pure Beginnings John Lewisesse (kõrgema klassi kaubamaja Ühendkuningriigis). Just seal Bruce ja Kate õppisid, et rahvusvahelisel turul konkureerimiseks on orgaaniline sertifitseerimine hädavajalik.

  Kuigi meie bränd on alati olnud orgaaniline, otsustas Pure Beginnings 2014. aastal sertifitseerida Ecocertiga. Ecocert on rahvusvaheline inspektsiooni- ja sertifitseerimisasutus, kelle rangeid standardeid looduslike ja orgaaniliste kosmeetikatoodetele kasutatakse meie toodetele "heakskiidu pitserina", mida tarbijad, kes on teadlikud "rohepesust", otsivad. See annab meile ka kontrolli ja tasakaalu, et tagada, et teeme õigeid asju.

  Kuigi Lõuna-Aafrika turg jätkas laienemist, olid Bruce ja Kate silmad suunatud suuremale eesmärgile - maailma vallutamisele. 2016. aastal sai bränd vastavusse EL-i kosmeetikamäärustega ja Hollandis loodi ladu. Mitmete rahvusvaheliste messide kaudu Pure Beginningsi edendamine võimaldas mitmetel jaemüüjatel ja levitajatel, kes olid varem brändi vastu huvi tundnud, osta seda mugavalt Euroopa laost. Täna ekspordib Pure Beginnings edukalt üle 10 riigi Euroopas ja Kagu-Aasias.

  Pure Beginnings: Tootemarki värskendamine ja pühendumine tipptasemele

  Pure Beginnings on kindlasti arenenud alates nende esimeste toodete turuletoomisest 2006. aastal. Kuigi pudelite, tuubide ja animaalsete tegelaste välimus on aastate jooksul muutunud, on tooted endiselt need, mida olete õppinud tundma, usaldama ja armastama.

  Kui perefirma, millel on tarbija tervis südames, saate olla kindel, et Pure Beginnings jätkab teekonda, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga orgaanilisi tooteid veel paljudeks aastateks.

  Miks valida Pure Beginnings tooted?

  Pure Beginnings pakub mitmeid põhjuseid, miks valida nende tooted teiste nahahooldusbrändide ees. Siin on mõned peamised põhjused:

  1. Eetilised väärtused

  Pure Beginnings on pühendunud eetilistele väärtustele. Me hoolime sügavalt meid ümbritsevast keskkonnast ja püüame kaitsta taimede mitmekesisust ning elurikkaid ökosüsteeme, valides oma toorainete hoolikalt ja luues partnerlusi erinevate kogukondade koostöövõrgustikega. Me austame ümbritsevat maailma ja tagame, et meie tooted on kõik kiiresti biolagunevad ning keskkonna- ja veekeskkonnasõbralikud. Me usume kindlalt loomade õigustesse ja me ei testi oma koostisosi ega tooteid loomadel.

  2. Tootearendus

  Pure Beginnings pöörab suurt tähelepanu tootearendusele, et pakkuda tarbijatele ülimaid, ohutuid alternatiive traditsioonilistele kosmeetikatoodetele. Toetudes viimastele teadusuuringutele, investeerime pidevalt, uuendame ja täiustame oma tooteid, et pakkuda kasutajatele parimat võimalikku tulemust. Me ei kuluta palju raha keerukatele turunduskampaaniatele, vaid pigem investeerime need vahendid meie toodetesse, et tagada nende kõrge kvaliteet ja kõige tõhusamad looduslikud ja orgaanilised koostisosad.

  3. Koostisosade jõud

  Pure Beginnings valib hoolikalt oma toodete koostisosad, et tagada nende kvaliteet ja ohutus. Meie toodetes kasutatavad koostisosad on hoolikalt valitud vastavalt Ecocerti standarditele ja meie enda laialdasele teaduslikule kirjandusele ja andmetele. Meie tooted ei sisalda ohutuse seisukohalt ohtlike koostisosade ammendavat loetelu, mille on määranud Ecocert või otsustanud meie ise põhjalike teaduslike uuringute põhjal.

  4. Muljetavaldavad koostisosad

  Pure Beginningsi toodetes kasutatakse mitmeid muljetavaldavaid koostisosi, mis pakuvad nahale erinevaid eeliseid. Näiteks mandliõli, mis on rikas toitainete ja antioksüdantide poolest, niisutab kuiva nahka, parandab naha tooni ja aitab nahka siluda ja noorendada. Aloe vera lehe ekstrakt on juba sajandeid kasutatud loodusliku põletikuvastase koostisosana ning omab rahustavaid ja ravivaid omadusi ning on suurepärane niisutaja. Baobabi viljaekstrakt on rikas C-vitamiini ja antioksüdantide poolest ning aitab parandada naha elastsust, kaitsta vabade radikaalide kahjustuste eest ning omab seenevastaseid ja põletikuvastaseid omadusi. Need on vaid mõned näited meie koostisosade kangelastest.

  5. Akrediteeringud ja tunnustused

  Pure Beginningsi tooteid on kõrgelt hinnatud mitmete akrediteeringute ja tunnustustega. Meie tooted on sertifitseeritud Ecocerti poolt, mis on rahvusvaheline sertifitseerimisasutus, mis jälgib looduslike ja orgaaniliste kosmeetikatoodete rangeid standardeid. See annab tarbijatele kindlustunde, et meie tooted vastavad kõrgetele ohutus- ja kvaliteedinõuetele. Lisaks on Pure Beginningsi tooted saanud positiivseid tagasisidet ja tunnustust tarbijatelt ning on kogunud lojaalse kliendibaasi.

  Kes peaks valima Pure Beginningsi tooted?

  Pure Beginningsi tooted on mõeldud kõigile, kes soovivad kasutada ohutuid, looduslikke ja orgaanilisi nahahooldustooteid. Meie tooted on eriti sobilikud neile, kes hindavad kvaliteeti, tervislikku eluviisi ja keskkonnasõbralikkust. Need sobivad suurepäraselt tundliku naha, beebide ja laste ning kogu pere igapäevaseks nahahoolduseks. Pure Beginnings usub, et kõik, alates kõige pisemast pereliikmest kuni täiskasvanuni, väärib parimat, mis loodus pakub.

  Kokkuvõte

  Pure Beginnings on bränd, mis pakub kõrgekvaliteedilisi orgaanilisi nahahooldustooteid, mis on ohutud, tõhusad ja järgivad kõrgeid eetilisi standardeid. Nende toodete väljatöötamisel on keskendutud naha tervisele ning kasutatavad koostisosad on hoolikalt valitud. Pure Beginningsi tooted on saanud tunnustust nii tarbijatelt kui ka akrediteeritud organisatsioonidelt ning pakuvad suurepärast alternatiivi traditsioonilistele kosmeetikatoodetele. Kui soovite parimat nahahooldust endale ja oma perele, valige Pure Beginnings - usaldusväärne bränd, mis hoolib teie naha ja keskkonna tervisest. Liituge Pure Beginningsi perega, et saada teavet uute toodete, uusimate arengute ja põnevate uudiste kohta. Pure Beginnings - valmistatud Lõuna-Aafrikas.

  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 2,65 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Teile võib meeldida ka

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjuta vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.