Tooted puuduvad
Salt of the Earth plastikuvaba kristalldeodorant võitleb higilõhna tekitavate bakterite vastu ning reguleerib higistamist ilma poore sulgemata. Sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad plastikümbriseta looduslikku deodoranti.
Toode on partnerettevõtte laos. Telli!
Alates 35€ on saatmine Omniva pakiautomaati tasuta! SmartPosti pakiautomaati on tasuta saatmine alates 45€
Salt of the Earth plastikuvaba kristalldeodorant võitleb higilõhna tekitavate bakterite vastu ning reguleerib higistamist ilma poore sulgemata. Sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad plastikümbriseta looduslikku deodoranti.
Salt of the Earth kristalldeodorant jätab nahale nähtamatu mineraalsoola kihi, ennetades sellega higilõhna tekitavate bakterite paljunemist.
Omadused
Kasutamine: Kanna niiskele nahale. Kui soovid kasutada kuival nahal, siis tee deodorant esmaslt märjaks ning seejärel kanna nahale.
NB! kuivata deodorant enne pakki tagasi asetamist. Hoiusta kuivas ja puhtas keskkonnas.
Koostisosad: Potassium alum (looduslik mineraalsool)
Ei sisalda | alkoholi |
Ei sisalda | alumiiniumi |
Ei sisalda | parabeene |
Vegan: | Jah |
Omadused | Kaitsev |
Pakend | Plastikuvaba |
Kellele? | Täiskasvanud |
Kellele? | Seeniorid |
Millisele keha piirkonnale? | Nahk |
Mille puhul sobib? | Higistamine |
Toote puhtus | Looduslik toode |
Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.
Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.
Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:
Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:
Püüame oma klientidele pidevalt pakkuda kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis ei paku ainult pikaajalist kaitset keha lõhna eest, vaid millel on ka keskkonnale minimaalne mõju. Deodorandid ise on 100% looduslikud ja HDPE pakendid on taaskasutatavad, kuid jätkame plastikust väiksema kasutamise vähendamist oma 500 ml pihustäite abil ja tutvustame uhiuue plastvaba kristallipulka, mis on tarnitud ilusasse pappkarpi.
Salt of the Earth on kindlalt igasuguste loomkatsete vastu!
Enamus Salt of the Earth tooteid on disainitud ja valmistatud Inglismaal. Ainult mõned tooted on toodetud mujal.