Antud tootja tooted: Col Du Marine

Col Du Marine™ kollageen

 • Ei sisalda ühtegi lisaainet, ainult I ja III tüüpi kollageeni. Ei sisalda turustusannuseid ega muid täiteaineid – 100% puhas kollageen.
 • Lahustub suurepäraselt teie lemmikjoogis ja ei jää erinevalt teistest kollageenidest tükki.
 • Igapäevase Col Du Marine™ tarbimise peamine ja käegakatsutavaim mõju on tervisest pakatav nahk, mida toetatakse loomulikult ning seestpoolt.
 • Col Du Marine™ on näidanud terviseteadlike inimeste kogukonnas suurepäraseid tulemusi, edendades iga päev liigeste ja kõõluste tervist

Col Du Marine™ kollageen • Ei sisalda ühtegi lisaainet, ainult I ja III tüüpi kollageeni. Ei sisalda turustusannuseid ega muid täiteaineid – 100% puhas kollageen.

 • Lahustub suurepäraselt teie lemmikjoogis ja ei jää erinevalt teistest kollageenidest tükki.

 • Igapäevase Col Du Marine™ tarbimise peamine ja käegakatsutavaim mõju on tervisest pakatav nahk, mida toetatakse loomulikult ning seestpoolt.

 • Col Du Marine™ on näidanud terviseteadlike inimeste kogukonnas suurepäraseid tulemusi, edendades iga päev liigeste ja kõõluste tervist
Kust Col Du Marine™ kollageen pärineb?Meie merekollageeni koostisosa nimega Naticol ® HPMG toodab tööstusharu juhtiv ettevõte, Weishardt Group (Prantsusmaa), kes on üks merekollageeni tootmise teerajajaid terves maailmas. Naticol ® HPMG tootmine toimub kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi ja seda peetakse merekollageeni etalontooteks.

Col Du Marine™ toodete lõplik valmistamine toimub ELis, lepingulistes akrediteeritud farmaatsiatoodete ja funktsionaalsete toiduainete ehk nutratseutikumide tootmise asutustes.
 

Miks on Col Du Marine™ kollageen parem kui teised merekollageenid?


On väga oluline mõista, et ainult väga õrna hüdrolüüsi teel töödeldud ja kõik täpselt järjestatud peptiidide saamiseks vajalikud etapid läbinud kollageen saab tuua suurepäraseid tulemusi.


Kalanahad tuleb mitu korda puhastada, et neil ei oleks võõrkehasid, nagu rasv, liha, luud ja soomused. Kollageeni kätte saamine naha otsese ensümaatilise hüdrolüüsi teel ilma želatiinifaasi läbimata pole samuti õige, kuna töötlemistemperatuur peab olema madal ning teatud aminohapete järjestuse loomise eest vastutavad ensüümid võivad kergesti kontrolli alt väljuda.


Kahjuks põhinevad paljud kollageenitooted koostisosadel, mille patenditud tootmismeetod ja spetsifikatsioon ei ole tõestatud. Kui kollageeni aminohapete järjestus ei vasta sellele, milline see olema peaks, võib seda pidada lihtsalt valguks, mis võib küll üldist tervist toetada, kuid mis ei täida oma peamist eesmärki – hoogustada keha enda kollageeni tootmist.


Seetõttu ei tohi merekollageeni toidulisandi valimine olla õnnemäng, samuti nagu ei tohiks toote valikul määravaks olla selle kaunis kujundus ega turustusannusega madala kontsentratsiooniga tooted, mis lubavad parandada teie naha seisukorda lühikese aja jooksul. Ainult tõendatud kaubamärgid võivad olla teile nii kasulikud kui kulusäästlikud. Col Du Marine™ on garanteeritud kõrgeima kvaliteediga kaubamärgiga kollageen, mille peptiidide kontsentratsioon on võimalikult suur ja mis täidab oma lubadust aidata kaasa teie nooruslikule välimusele ja tervisele.


Kuidas Col Du Marine™ kollageeni valmistatakse?

 1. Üleliigse rasva eemaldamine, mida sageli nimetatakse rasvatustamiseks või rasva kärpimiseks, on rasvhapete ja muude võõrkehade eemaldamine nahalt.

 2. Happega töötlemine looduslikust allikast pärit kollageeni struktuuri lõhustamiseks.

 3. Kalaželatiini eraldamine.

 4. Puhastamine - ebapuhaste keemiliste elementide eemaldamine želatiinimassist.

 5. Ensümaatiline hüdrolüüs on protsess, mille käigus ensüümid lõhustavad valgu sidemed peptiidideks konkreetses järjestuses (kollageeni aminojärjestus).

 6. Kontsentreerimine, mis vähendab veesisaldust massis.

 7. Ultrafiltreerimine - filtreerimine toimub 4 kDa filtriga, mis tagab kala maitse ja lõhna eemaldamise (filter on väiksem kui sigaretisuitsul).

 8. Steriliseerimine toote 100% ohutuse tagamiseks.

 9. Pihustuskuivatus on meetod kuiva pulbri valmistamiseks vedelikust või suspensioonist, seda kuuma gaasi abil kiiresti kuivatades.

Kuidas Col Du Marine™ kollageene kasutada?Parim viis Col Du Marine™ kollageeni kasutamiseks on lisada seda hommikukohvile, smuutile, toatemperatuuril olevasse vette, mahla või muusse meelepärasesse jooki. See tuleb segada joogiks, kuni see on täielikult lahustunud. Col Du Marine™ kollageeni võib tarvitada nii tühja kõhuga kui ka muu toiduga koos. Samuti võib Col Du Marine™ kollageeni lisada mitmesugustesse toitudesse, sealhulgas salatikastmetesse, suppidesse, magustoitudesse ja pagaritoodetesse.Milline on Col Du Marine™ kollageenide soovitatav päevane annus?Col Du Marine™ kollageeni soovitatav päevane annus on 5 g, mis vastab 2 Col Du Marine™ purgis olevale kulbikesele või ühele kotikesele.


Col Du Marine™ kollageeni päevast annust võib kiiremate ja tõhusamate tulemuste saamiseks suurendada kuni 20 g-ni.


Kas Col Du Marine™ kollageeni tarbimisel on mingeid kõrvaltoimeid?Col Du Marine™ kollageen on 100% looduslik ja saadud kaladest ning ei sisalda muid koostisosi ega lisaaineid. See koostisaine on läbinud arvukalt katseid ning ühtegi negatiivset või soovimatut kõrvalmõju pole kunagi ametlikult registreeritud ega täheldatud. Toodet ei soovitata neile, kes on kala(de) suhtes allergilised. Col Du Marine™ on igasuguse rasva ja kolesterooli vaba - seetõttu sobib see ka diabeetikutele. Küll aga võib iga aine avaldada mingil määral negatiivset mõju juhul, kui seda ei tarvitata vastutustundlikult. Annuse ja võimalike kõrvaltoimete osas soovitame enne kollageenikuuri alustamist oma arstiga nõu pidada.
 Kui kaua võtab esimeste tulemuste ilmnemine aega?


Sõltuvalt kasutaja vanusest ja eesmärgist võite esimesi tulemusi oodata juba pärast kolmandat Col Du Marine™ tarvitamise nädalat.

Tulemuste tavapärased silmaga nähtavad tunnused on:


 • Paremini niisutatud nahk (väiksem päikese, tuule, külma ja linnakeskkonna mõju)

 • Siledam nahk randmepiirkondades (mõju sellele piirkonnale on täheldatud kõige rohkem)

 • Naha särav välimus, võrreldav tulemus seerumipõhise kosmeetika kasutamisega

 • Alates esimesest tarbimispäevast jälgituna - nähtav tulemus kortsudel

 • Tuntavalt tugevamad juuksed ja küüned (paksemad, kasvavad kiiremini)

 • Mõõdukate kõõluste ja kõhreprobleemide leevenemine

 • Üldine parem enesetunne – veresoonte parema toimimise ja soolestiku tervise paranemise tõttu
Täieliku toime saavutamiseks soovitame läbida 12 nädala pikkuse kuuri, mida võib kas samamoodi jätkata või iga kolme või kuue kuu järel korrata.Vaata lähemalt
Näitame 1 - 6 kokku 6 tootest
 • Col Du Marine - ILU PEPTIIDIDE VALEM – Toidulisand 473,4 g (90 x 5,26 g kotikest) Col Du Marine - ILU PEPTIIDIDE VALEM – Toidulisand 473,4 g (90 x 5,26 g kotikest)
  -12%
  Saadaval
  Col Du Marine - ILU PEPTIIDIDE VALEM – Toidulisand 473,4...

  Aeglustab naha vananemise protsessi. Kombinatsioon aminohapetest, hüaluroonhappest, c- vitamiinist ja Bambuse ekstraktist saadud ränist, on suunatud just kaitsmaks meie nahka vabade radikaalide eest. Need toimeained kaitsevad rakke kronoloogilise vananemise eest ja nahk näeb noorem, säravam ja elujõulisem välja. Ei sisalda lõhna-ja maitseained või...

  121,18 € 137,70 € -12%
 • Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 150g (30x5g kotikesed) Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 150g (30x5g kotikesed)
  -12%
  Saadaval
  Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 450g (90x5g...

  Col Du Marine Kollageen on hüdrolüüsitud merekollageeni peptiidid, mikrograanulitest koosnev pulber, mis on toodetud vaid valitud kalanahast.90x5g kotikesed, maitsestamata\r\n\r\nCol Du Marine Kollageeni igapäevane tarbimine: vähendab peeneid jooni ja kortse\r\nparandab nahatooni\r\nsuurendab naha hüdratsiooni (12 nädala jooksul igapäevaselt 5g...

  100,06 € 113,70 € -12%
 • Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 3x150g (kolmekuuline pakett) Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 3x150g (kolmekuuline pakett)
  -12%
  Saadaval
  Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 3x150g...

  Col Du Marine Kollageen on hüdrolüüsitud merekollageeni peptiidid, mikrograanulitest koosnev pulber, mis on toodetud vaid valitud kalanahast. \r\n\r\nCol Du Marine Kollageeni igapäevane tarbimine: vähendab peeneid jooni ja kortse\r\nparandab nahatooni\r\nsuurendab naha hüdratsiooni (12 nädala jooksul igapäevaselt 5g manustamise korral kuni 28% ) \r\n

  92,14 € 104,70 € -12%
 • Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 150g Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 150g
  Saadaval
  Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 150g
  3770017793055

  Col Du Marine Kollageen on hüdrolüüsitud merekollageeni peptiidid, mikrograanulitest koosnev pulber, mis on toodetud vaid valitud kalanahast.150g, maitsestamata.Col Du Marine Kollageeni igapäevane tarbimine: vähendab peeneid jooni ja kortse parandab nahatooni suurendab naha hüdratsiooni (12 nädala jooksul igapäevaselt 5g manustamise korral kuni 28% ) 

  34,90 €
 • Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 150g (30x5g kotikesed) Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 150g (30x5g kotikesed)
  Saadaval
  Col Du Marine - Hüdrolüüsitud merekollageen 150g (30x5g...
  3770017793031

  Col Du Marine Kollageen on hüdrolüüsitud merekollageeni peptiidid, mikrograanulitest koosnev pulber, mis on toodetud vaid valitud kalanahast.30x5g kotikesed, maitsestamataCol Du Marine Kollageeni igapäevane tarbimine: vähendab peeneid jooni ja kortse parandab nahatooni suurendab naha hüdratsiooni (12 nädala jooksul igapäevaselt 5g manustamise korral...

  37,90 €
 • Col Du Marine™ - ILU PEPTIIDIDE VALEM – Toidulisand 157,8 g (30 x 5,26 g kotikest) Col Du Marine™ - ILU PEPTIIDIDE VALEM – Toidulisand 157,8 g (30 x 5,26 g kotikest)
  Saadaval
  Col Du Marine - ILU PEPTIIDIDE VALEM – Toidulisand...
  3770017793000

   Aeglustab naha vananemise protsessi. Kombinatsioon aminohapetest, hüaluroonhappest, c- vitamiinist ja Bambuse ekstraktist saadud ränist, on suunatud just kaitsmaks meie nahka vabade radikaalide eest. Need toimeained kaitsevad rakke kronoloogilise vananemise eest ja nahk näeb noorem, säravam ja elujõulisem välja. Ei sisalda lõhna-ja maitseained või...

  45,90 €

Filtrid

Bränd

Tühista valikud selles grupis

Hind

30 € - 135 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Ei sisalda

Sertifikaadid ja auhinnad