Loetle tooted brändi Cura järgi

Inimese seedesüsteemi pH aktiveerib ja deaktiveerib seedeensüüme, et kontrollida, millal ja kus seedimine toimub. Kaasaegne eluviis, seedeprobleemid, kokkupuude keskkonna saasteainetega või ravimite võtmine võivad muuta meie seedesüsteemi pH-d, lülitades seeläbi välja meie loomuliku seedeensüümide aktiivsuse.

CuraZyme'i toodete seedeensüümid on väga stabiilsed, taluvad maohappe põhjustatud kahjustusi ja on tõhusad kogu seedetrakti pH vahemikus. Kuna see pH varieerub väga happelisest leeliseliseks, on oluline valida tooteid, mis kasutavad kaasaegseid tehnoloogiaid. Näiteks CuraBlend™ protsess, mis hõlmab hoolikalt valitud proteaaside, amülaaside ja lipaaside variante ning segab isoensüümid kokku nii, et need lagundavad tõhusalt valke, süsivesikuid ja rasvu, sõltumata pH keskkonnast, milles ensüümid töötavad.

Cura Nutrition

CuraZyme seedeensüümid

Inimese seedesüsteemi pH aktiveerib ja deaktiveerib seedeensüüme, et kontrollida, millal ja kus seedimine toimub. See tähendab, et seedesüsteemi pH tase mõjutab seedeensüümide aktiivsust ning seeläbi seedimise protsessi. Erinevad tegurid nagu kaasaegne eluviis, seedeprobleemid, kokkupuude keskkonna saasteainetega või ravimite võtmine võivad mõjutada meie seedesüsteemi pH-d. Kui pH tase muutub, võib see lülitada välja meie loomuliku seedeensüümide aktiivsuse, mis omakorda võib põhjustada seedeprobleeme.

CuraZyme'i toodete seedeensüümid on äärmiselt vastupidavad ja suudavad taluda maohappe poolt põhjustatud kahjustusi. Need ensüümid on äärmiselt tõhusad kogu seedetrakti pH vahemikus, mis võib varieeruda väga happelisest leeliseliseks. Seetõttu on äärmiselt oluline valida tooteid, mis kasutavad kaasaegseid tehnoloogiaid, et tagada nende ensüümide optimaalne toimimine. Üks selline tehnoloogia on CuraBlend™ protsess, mis hõlmab hoolikalt valitud proteaaside, amülaaside ja lipaaside variante. Need ensüümid segatakse kokku nii, et need suudavad tõhusalt lagundada valke, süsivesikuid ja rasvu, olenemata pH keskkonnast, milles nad töötavad. Tänu sellele protsessile on CuraZyme'i tooted usaldusväärsed ja tõhusad seedeensüümid, mis aitavad toetada seedimist ja toitainete imendumist.

Less
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.