Loetle tooted brändi Enzymedica järgi

Enzymedica seedeensüümid

Enzymedica tooted on töötatud spetsiaalselt välja selleks, et leevendada levinud seedehäireid ja toidutalumatust, ennetada südamehaigusi, toetada immuunsüsteemi ja tervislikke põletikureaktsioone. 

Enzymedica 

Enzymedica seedeensüümid (looduslikud toidulisandid)

Enzymedica Inc. on Florida ettevõte, mis asutati 1998.a selleks, et oma klientidele pakkuda parima kvaliteediga ensüümitooteid. Ka täna, kui ollakse oma valdkonna liidrite seas, ei lepi nad millegi vähemaga. Nad usuvad, et teadmistel on jõud muuta inimeste elusid.

Enzymedica Inc.-i igapäevaselt juhtiv eesmärk on teavitada inimesi sellest, kui olulist rolli mängivad tervise juures ensüümid. Kõigi nende toodete puhtus on garanteeritud ja need on valmistatud parima kvaliteediga ensüümidest ega sisalda mistahes laadi täite- ja lisaaineid. Kõik tooted on 100% taimsed ja üritatud alati kasutada vegan- ja Kosher-nõuetele vastavaid koostisosi.

Kõik tooted on töötatud spetsiaalselt välja selleks, et leevendada levinud seedehäireid ja toidutalumatust, ennetada südamehaigusi, toetada immuunsüsteemi ja tervislikke põletikureaktsioone. Nad austavad oma klientide soovi tervislikke toitumisvalikuid teha.

Enzymedica Inc. testib oma tooteid vastavalt GMP reeglitele regulaarselt gluteeni ja teiste koostisosade suhtes.

Enzymedica Digest Gold™

Enzymedica Digest Gold™ on enimmüüdud seedeensüümidega toidulisand Enzymedica Digest Gold™ sisaldab märkimisväärset taimsel substraadil kultiveeritud asendamatute seedimist soodustavate seedeensüümide segu koos ATP kompleksiga.  
Digest Gold™ on Eesti toidulisandite turul vaieldamatult kõige tugevatoimelisema koostisega seedeensüümi kompleks, mis sisaldab muuhulgas igas kapslis 300 000 000 LCU ühikut ATP molekule (adenosiintrifosfaat, makroergiline ühend), mis omavad tähtsat rolli rakusiseses energiatootmises, raku metabolismis ning on vajalikud rakkudevahelises toitainete liikumises. Toidulisand on eelkõige mõeldud inimestele, kellel esineb tõsisemaid seedimisega seotud tervisemuresid või kellele pole väiksemate aktiivsustega seedeensüümipreparaatide toime olnud piisav.

Enzymedica Digest Basic

Enzymedica Digest Basic on seedeensüümidega toidulisand, mis sisaldab laia valikut taimsel substraadil kultiveeritud õrna toimega ja asendamatuid seedimist soodustavaid ensüüme. Toode on sobilik esmase valikuna kasutamiseks kogu perele. Digest Basic™ on suurepärane valik inimestele, kellel on esinenud tundlikkust suurema kontsentratsiooniga, tugevatoimelise ensüüme sisaldavate toidulisandite puhul.

Enzymedica Probiootikumid

Enzymedica tootevalikus on toode Enzymedica Digest+Live Bacteria™. Tegu kaks-ühes tootega, kus toidulisand sisaldab nii seedeensüüme kui ka ja piimhappebaktereid, sisaldades sealhulgas 12 erinevat seedeensüümi ning üheksa erineva piimhappebakteri tüve (kokku 3,2 miljardit ühikut 1 kapslis). Toidulisand on mõeldud eelkõige inimestele, kes on juba eelnevalt seedeensüüme tarbinud (nt Digest Basic™-t), sest tegemist on üsna kõrgete seedeensüümide kontsentratsioonidega (võrreldes Digest Basic™-ga, on seedeensüümide aktiivsusnäitajad keskmiselt poole kõrgemad). Lisaks annustatakse piimhappebaktereid iga toidukorraga ehk keskmiselt kolm korda päevas (võrreldes spetsiaaltoodetega, kus annustamine toimub ainult kuni 2 korda ööpäevas).

Enzymediga Digest Spectrum

Enzymedica Digest Spectrum on seedeensüümidega toidulisand, mis sisaldab rikkalikku valikut taimsel substraadil kultiveeritud asendamatuid seedimist soodustavaid ensüüme. Toidulisand sisaldab muuhulgas suure võimsusega gluteeni, kaseiini, laktoosi ja tselluloosi lagundavaid seedeensüüme, mis on sagedased toidutundlikkuse tekitajad, vallandajad. See toidulisand on eelkõige mõeldud inimestele, kellel esineb toidutundlikkust või sellest tulenevaid tervisemuresid, samas sobib Digest Spectrum™ ka seedimise toetamiseks neile, kelle jaoks pole Digest Basicu™ toidulisandi toime piisav. Digest Spectrum™-i koostisosade aktiivsusühikute näitajad on keskmiselt 2-2,5 korda kõrgemad võrreldes Digest Basicu™-ga. 

Kuidas võtta seedeensüüme

Enzymedica toodete puhul soovitame, et kui inimene pole varem seedeensüümidega (ehk fermentidega) kokku puutunud, võiks alustada kõige leebetoimelisemast ning vajadusel liikuda tugevamatoimelise toote peale või võtta appi mõni spetsiaaltoode.
Enzymedica seedeensüümid:
  • Leebetoimeline – Digest Basic™ ja Kids Digest™,
  • Keskmise tugevusega – Digest + Live Bacteria™ ja Digest Spectrum™
  • Tugevatoimeline – Digest Gold™.

Seedeensüüme on parima tulemuse saavutamiseks oluline võtta väikese lonksu veega enne sööma hakkamist, kuid kui see meenub söömise ajal või kuni pool tundi pärast söömise lõpetamist, on seedeensüümikapsli võtmisest ka veel siis kasu.

Tavalisi seedeensüüme (ehk fermente) on oluline võtta IGA kuumtöödeldud toidukorra eel. Ideaalis 2-10 minutit enne esimest ampsu. Kui see peaks vahest ununema, siis võib võtta ka söömise ajal või kuni pool tundi peale söömise lõpetamist. Siinkohal tuleb rõhutada, et seedeensüümid pole nagu ravimid või vitamiinid, mida võetakse ainult hommikul või õhtul.

 

Less
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.