Antud tootja tooted: Friendly Organic

Friendly Organic tooted on loodud kemikaalidevabalt ja selleks, et nii sina kui ka sinu pere ei peaks kartma kahjulike ainete poolt tekkivate riskide pärast. 

Friendly Organic


Friendly Organic® asutati sõbraliku kogenud meeskonna poolt missioonil, mis kaitseb perekondi kahjulikest kemikaalidest, mida leidub enamikes puhastus- ja isikliku hoolduse toodetes. See oli siis, kui sündis Friendly Organic®.


Kuigi esimestel päevadel oli raske, põnev ja natuke hirmutav, tundsime suurt vastutust toota tervislikumaid, turvalisemaid ja taskukohasemaid hooldusvahendeid, mis kaitsevad nii peresid kui ka kogu maailma.


Oleme teadlikud puhastus- ja kosmeetikatoodete mürgistest riskidest ning teadsime, et paljud inimesed ei tea, et nendes toodetes kasutatavad kemikaalid on seotud krooniliste haigustega nagu allergia, astma ja isegi vähk. Me tahtsime kaitsta iga perekonda selle ohu eest. Ja meil oli õigus!


Meie sõbralik meeskond on teinud väga palju tööd, et välja töötada tervislikud ja keskkonnasõbralikud puhastusvõimalused kodudele ja igale pinnale, millega teie laps või beebi kokku puutub. Oleme jõudnud edasi liikuda suure sammu ja oleme loonud nahahooldustooted, mida perekonnad saavad usalduslikult kasutada.


Me oleme kirglikud selles, et aidata peredel luua turvalisem ja keskkonnasõbralikum keskkond laste kasvatamiseks. Kuna me usume, et kõik lapsed väärivad paremat maailma. Meie jaoks on pere kõik!


Me saame rõõmu sellest, et pered kasvavad õnnelikumaks ja tervislikumaks. Sellest tulenevalt sobivad need tooted igapäevaseks kasutamiseks igas vanuses lastele ... ja ka täiskasvanutele.

Vaata lähemalt
Näitame 1 - 11 kokku 11 tootest