Loetle tooted brändi Lavera järgi

Lavera looduskosmeetika

Tõeline hoolitsus tuleb loodusest, sest looduse mitmekesisus liigutab ja inspireerib meid iga päev. Paneme kogu oma kire sellesse, et saaksite looduse väge meie toodete kaudu tunnetada - õrnad koostisosad, looduslikud lõhnaained. 

Otsides looduslikke ja tõhusaid ilutooteid, võib Lavera Naturkosmeetika olla Sinu ideaalne valik. Lavera asutaja Thomas Haase viis meid tagasi 70ndatesse, kui ta avastas traditsiooniliste kosmeetikatoodete ebapiisava kvaliteedi ning otsustas uurida looduslike aktiivsete koostisosade maailma. Sellest hetkest alates pühendus ta loodusliku kosmeetika arendamisele, mis vastab kõrgeimatele standarditele. Esimeseks tooteks sai huulepalsam, mis on siiani Lavera brändi alustala.

Lavera looduskosmeetika

Tõeline hoolitsus tuleb loodusest, sest looduse mitmekesisus liigutab ja inspireerib meid iga päev. Paneme kogu oma kire sellesse, et saaksite looduse väge meie toodete kaudu tunnetada - õrnad koostisosad, looduslikud lõhnaained. 

Meie visioon on olnud algusest peale anda igaühele võimalus enda eest hoolitseda kasutades ainult looduslikke tooteid. Püüame iga päev luua parimaid võimalikke looduslikke, jätkusuutlikke ja keskonnasõbralikke tooteid. 

Rohkem kui kolm aastakümmet looduskosmeetikat

Lavera Looduskosmeetika filosoofia

Me liigume loomulikku teed juukse- ja nahahoolduse poole, kasutades kõige tõhusamaid ja jätkusuutlikumaid hooldussüsteeme, sest meie nahk ja keha on loomulikult osa loodusest. Seetõttu tuleks nende saladused avada tipptasemel teaduse abil, et saaksime neid kasutada ja neist kasu saada. Jätkame oma arendustegevusega seni, kuni oleme kindlad, et meie tooted mõjutavad positiivselt nii meid kui ka keskonda. 
Puhtaks iluhoolduseks vali Lavera looduskosmeetika.

Meie brändi nimi Lavera on tuletatud ladinakeelsest sõnast "verum" või "tõde". Kõik meie kosmeetikatooted on 100% looduslikud. Loodus annab meile kõik, mida vajame naha ja kaunite juuste jaoks. Oleme enam kui kolm aastakümmet kogunud teadmisi nende ainete kohta, töötades välja ainulaadseid toimeainete segusid iga meie loodusliku kosmeetikatoote jaoks.

Lavera Naturkosmeetika: Looduslik ilu Sinu nahale

Otsides looduslikke ja tõhusaid ilutooteid, võib Lavera Naturkosmeetika olla Sinu ideaalne valik. Lavera asutaja Thomas Haase viis meid tagasi 70ndatesse, kui ta avastas traditsiooniliste kosmeetikatoodete ebapiisava kvaliteedi ning otsustas uurida looduslike aktiivsete koostisosade maailma. Sellest hetkest alates pühendus ta loodusliku kosmeetika arendamisele, mis vastab kõrgeimatele standarditele. Esimeseks tooteks sai huulepalsam, mis on siiani Lavera brändi alustala.

Loodusest inspireeritud koostisosad

Lavera Naturkosmeetika ekstraheerib oma toodetes parimad looduslikest koostisosadest ning arendab tõhusaid hooldusvalemiteid. Oleme põhjalikult uurinud erinevaid koostisaineid ning valinud välja 12 meie lemmikut. Lisaks sellele tutvustame allpool ka teisi olulisi koostisosi, mis annavad Lavera toodetele erilise väärtuse.

Meie 12 lemmikkoostisosa

 1. Aaloe vera: Niisutav ja rahustav koostisosa, mis aitab säilitada naha niiskustasakaalu.
 2. Arganõli: Toitev õli, mis annab juustele ja nahale sära ning elastsuse.
 3. Jojobaõli: Kaitseb nahka niiskuskadude eest ning aitab säilitada sileda ja pehme tunde.
 4. Roosivesi: Rahustab ärritunud nahka ning annab meeldiva lõhna.
 5. Kummel: Seda taimset koostisosa kasutatakse sageli rahustava ja põletikuvastase toime tõttu.
 6. Roosiõli: Annab toodetele meeldiva roosilõhna ning aitab taastada naha elastsust.
 7. Lavendel: Rahustab närvisüsteemi ning aitab lõõgastuda.
 8. Greip: Värskendab nahka ning annab energilise tunde.
 9. Sidrun: Ergutav ja toniseeriv koostisosa, mis annab nahale sära.
 10. Kookosõli: Niisutab ja pehmendab nahka ning annab toodetele meeldiva lõhna.
 11. Shea või: Toitev ja kaitsev koostisosa, mis aitab taastada kuiva ja kahjustatud nahka.
 12. E-vitamiin: Antioksüdant, mis aitab kaitsta nahka kahjulike keskkonnamõjude eest.

Innovatiivsed taimsete ekstraktide kasutusalad

Lavera Naturkosmeetika kasutab mitmeid innovatiivseid taimseid ekstrakte, mis teevad toodetest erilised. Mõned neist ekstraktidest on isegi Lavera enda välja töötatud ja toodetud ning need annavad toodetele erilise mõõtme. Iga toode Lavera maailmas sisaldab hoolikalt valitud taimseid ekstrakte, mis tagavad meeldiva kasutuskogemuse.

Looduslike lõhnade maailm

Lavera Naturkosmeetika kasutab valitud toodetes väärtuslikke eeterlikke õlisid, et muuta naha hooldus tõeliseks heaolutundeks. Eeterlikud õlid mõjutavad meie lõhnameelt ning võivad omada stimuleerivat, rahustavat või tasakaalustavat toimet. Lõhnainformatsioon jõuab meieni läbi aroomi, ja lõhnad mõjutavad meie emotsioone eriti tugevalt.

Looduslikud lõhnaained saadakse loodusest, kasutades erinevaid osi taimedest, nagu viljad, koored, seemned, lehed, õied, pungad, varred, juurikad ja vaigud. Lavera looduslikud lõhnad põhinevad eeterlikel õlidel, mis saadakse taimedest ekstraheerimise teel. Eeterlikud õlid koosnevad mitmest erinevast komponendist ning nende ekstraheerimise meetod sõltub taimest ja selle osast.

Looduslikel lõhnadel on tavaliselt kolmeosaline struktuur. Esimesena tulevad esile ülemised noodid, mis annavad esimese mulje lõhnast. Need noodid kaovad umbes 15 minuti jooksul ning annavad teed südamenootidele, mis mõjutavad lõhna iseloomu mitmeid tunde. Lõpuks tulevad esile alusnoodid, mis püsivad nahal kauem ning annavad lõhnale stabiilsuse ja sügavuse.

Lavera toodete looduslikud lõhnad annavad neile iseloomu ning pakuvad laia valikut lõhnaelamusi. Olenemata sellest, kas eelistad ergutavat tsitruselist lõhna, sensuaalset lillelõhna või värsket puuviljalõhna, Lavera pakub sulle just seda, mida vajad.

Tead täpselt, mida tooted sisaldavad

Tooteetiketid peaksid olema selged ja läbipaistvad, et aidata meil teha teadlikke otsuseid. Lavera Naturkosmeetika märgistusel on 100% loodusliku sertifitseerimise märk, mis tagab, et kõik meie tooted vastavad rangetele rahvusvahelistele standarditele. Me läbime põhjaliku sertifitseerimisprotsessi iga toote jaoks, et anda meie klientidele läbipaistvust ja kindlustunnet selle kohta, mida nad täpselt ostavad.

NATRUE standard

Alates 2009. aastast on Lavera Naturkosmeetika üks esimesi brände, mis on saanud NATRUE standardi sertifikaadi. NATRUE on üks maailma rangemaid rahvusvaheliselt tunnustatud looduslike kosmeetikatoodete standardeid, mis määratleb täpselt, millised looduslikud, lähedased looduslikele ja loodusega samasugused koostisosad võivad olla toodetes ja millistes proportsioonides.

Vegan Society sertifikaat

Vegan Society on tuntud organisatsioon, mis on alates 1945. aastast välja andnud oma veganismi märgistust. Lavera tooted kandsid Vegan Society märki alates 2004. aastast ning see näitab, et meie toodetes ei ole kasutatud loomseid koostisosi. Oleme teinud tehnoloogilisi uuendusi ning asendanud loomset päritolu koostisosad taimsetega, tagades seeläbi toodete looduslikkuse ja jätkusuutlikkuse.

Kõrge kvaliteet

Kvaliteet on Lavera Naturkosmeetika jaoks esmatähtis. Juba aastakümneid oleme panustanud looduslike koostisosade kvaliteeti ja sertifitseeritud orgaanilise kasvatamise põhimõtete järgimisse. Meie tooted kandavad orgaanilise kasvatamise logo, mis esindab üle 300 orgaanilise taimepõhise koostisaine ja taimsete komplekside valikut. Enamiku neist koostisosadest toodame ise Hanoveri piirkonnas.

Ei lühikesele teeotsingule

Lavera teeb teadliku valiku mitte kasutada toodetes silikoone, mida sageli peetakse juuste siidiseks muutmise imerohuks. Meie innovaatilised juuksehooldustooted pakuvad looduslikku alternatiivi, mis võimaldab toimeainetel kinnituda kahjustatud juuste pinnale, muutes need siledaks ja pehmeks. See ei kahjusta peanahka, mis on tervete juuste alus.

Loomulikud huulehooldustooted

Lavera Naturkosmeetika huulehooldustoodetes ei kasutata gluteeni sisaldavaid koostisosi. See tähendab, et kui sul on gluteenitalumatus, võid Lavera tooteid julgelt kasutada.

Roheline ja keskkonnasõbralik

Lavera Naturkosmeetika on saanud Green Brand tunnustuse, mis tõestab meie pühendumust keskkonna hoidmisele. Green Brand eksperdid hindavad meie tegevust kogu väärtusahelas: alates tooraine tootmisest kuni tarnijateni, transpordimeetoditeni, uurimis- ja arendustegevuseni, tootmiseni, pakendamiseni, jaemüügini ja tühjade pakendite utiliseerimiseni. Meie eesmärk on säilitada ressursse ning austada inimesi ja loodust igas etapis.

Järeldus

Lavera Naturkosmeetika on looduslik ilubränd, mis paneb Sinu naha särama. Meie toodetes kasutame parimaid looduslikke koostisosi ning pakume laias valikus tõhusaid ja kvaliteetseid ilutooteid. Meie läbipaistvad märgistused ja sertifikaadid tagavad, et tead täpselt, mida meie tooted sisaldavad ning et need vastavad kõrgeimatele standarditele. Vali Lavera Naturkosmeetika ja naudi looduse imesid oma nahal!

Less
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.