Loetle tooted brändi Madara järgi

Madara kosmeetika

Madara kosmeetika loojad usuvad, et parim nahahooldus läheb nahast sügavamale. See parandab meie välimust, enesetunnet ja toimimist. Nahahooldus tähendab hoolitsust meie heaolu ja eneseväärikuse eest, meie valikute eest, austatud väärtuste eest ning keskkonnale jäetava jalajälje eest.

Põhjamaade inimestele, kes on sageli introvertsed ja üksildased olendid, on sisemus alati välimusest olulisem olnud. Seepärast on Madara kosmeetikas tähtsad tõeliselt efektiivsed koostisained, ausad väited, keskkonnasõbralikud pakendid, hoolitsus, kirg ja austus.

Madara Cosmetics - ükoloogiliselt puhas kosmeetika

Madara kosmeetika loojad usuvad, et parim nahahooldus läheb nahast sügavamale. See parandab meie välimust, enesetunnet ja toimimist. Nahahooldus tähendab hoolitsust meie heaolu ja eneseväärikuse eest, meie valikute eest, austatud väärtuste eest ning keskkonnale jäetava jalajälje eest.

Põhjamaade inimestele, kes on sageli introvertsed ja üksildased olendid, on sisemus alati välimusest olulisem olnud. Seepärast on Madara kosmeetikas tähtsad tõeliselt efektiivsed koostisained, ausad väited, keskkonnasõbralikud pakendid, hoolitsus, kirg ja austus.

Madara Cosmetics: Orgaanilise nahahoolduse pioneer

Madara Cosmetics on üks juhtivaid ettevõtteid ökoloogiliste nahahooldustoodete valdkonnas. Alates oma loomisest aastal 2006 on Madara kasvanud väikesest nišimängijast üheks olulisemaks tootjaks piirkonnas ning pakkunud tarbijatele kvaliteetseid ja tõhusaid kosmeetikatooteid. Nende toodete kvaliteet ja looduslikkus on teinud neist usaldusväärse valiku, mis kestab kaua ja tagab parima hoolduse meie nahale. Madara tooted on täielikult looduslikud ning uhkelt sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelisele ECOCERT standardile, mis keelab sünteetiliste lõhnaainete, säilitusainete ja mineraalõli kasutamise.

Kes on Madara kosmeetika loonud?

Madara kosmeetika kaubamärgi lõid LOTTE TISENKOPFA-ILTNERE, LIENE DRAZNIECE, ZANE TAMANE, PAULA TISENKOPFA

Madara kosmeetika eestis

Kellele on MADARA tooted loodud?

MADARA kosmeetika on loodud igast eluvaldkonnast naistele, kes otsivad täislikkust, naudingut ning on avatud südamega. Naistele, kes on väsinud ühiskonna poolt seatud standarditest perfektsele figuurile, make-upile ning soengule. Naised, kellele MADARA tooted on loodud, on kahe jalaga maa peal. Neil on reaalne töö, reaalsed vastutused ning neil on endale seatud realistlikud ootused. Naistele, kes on väsinud reklaamidest, mis annavad valesid lubadusi igavesest noorusest ning imedest; neile kes saavad aru, et selliste toodete taga peitub vaid ajutine efekt.

MADARA ei luba tulemusi, mida saab võrdsustada iluoperatsioonidega, kuid lubab olla sõbralikuks liitlaseks, kes aitab hoolitseda Sinu ilu, rahulolu ning harmoonia eest.

Madara Cosmetics - Kuidas meie tooted erinevad?

Madara Cosmetics'i tooted erinevad tavakosmeetikast mitmel olulisel viisil. Esiteks on need täiesti looduslikud ja valmistatud põhjalikult kontrollitud ökoloogiliste koostisosadega. Madara kasutab oma toodetes bioloogiliselt sertifitseeritud õisi ja taimseid ekstrakte Põhja-Euroopast ja Balti piirkonnast. Nende koostisosade kvaliteet tagab, et meie nahk saab parima võimaliku hoolduse loodusliku ja puhta kosmeetika abil.

Teiseks on Madara tooted sertifitseeritud ECOCERT/Cosmos standardite järgi. See tähendab, et toodetes ei ole kasutatud sünteetilisi lõhnaaineid, säilitusaineid ega muid kahjulikke kemikaale. Need sertifikaadid annavad tarbijatele kindluse, et nad kasutavad nahahooldustooteid, mis on ohutud nii nende endi kui ka keskkonna jaoks.

Madara Cosmetics - Mis teeb tooted eriliseks?

Madara Cosmetics'i toodete eripära seisneb nende looduslikkuses ja kvaliteedis. Ettevõte on pühendunud parimatele praktikatele ning pidevale innovatsioonile, et pakkuda tarbijatele ainulaadseid ja tõhusaid tooteid. Madara kasutab oma toodetes ainult kõige puhtamaid koostisosi ning teeb tõsist uurimis- ja arendustööd, et saavutada parimad tulemused nahahoolduses.

Madara tooted on dermatoloogiliselt testitud ja pakuvad tõhusat lahendust erinevatele nahaprobleemidele. Nende tootevalik hõlmab üle 80 erineva nahahooldustoote, sealhulgas puhastusvahendid, toonikud, niisutajad, dušigeelid, kehakreemid jne. Madara tooted on loodud vastavalt orgaanilise põllumajanduse põhimõtetele ning sisaldavad looduslikke ja tõhusaid koostisosi, mis toidavad ja hooldavad nahka.

MÁDARA toodete hinges on Läänemere-äärsete aasade ning metsade lilled ja taimestik. Selline keskkond on ainulaadne, ilmastikutingimused karmid ja heitlikud. Lühike põhjamaine suvi annab õitele mesilaste ligimeelitamiseks ja tolmeldamiseks vähe aega. Sellistes tingimustes, lühikese õitsemisaja jooksul, pakatavad taimed neisse kogunenud väest ja just sel ajal korjatud taimed sisaldavad erakordsel hulgal aktiivseid koostisaineid.

Madara Cosmetics - Miks peaksite valima meie tooted?

Madara Cosmetics'i toodete valimine on hea valik mitmel põhjusel. Esiteks on Madara pühendunud keskkonnasõbralikkusele ja jätkusuutlikkusele. Nende tooted on pakendatud taaskasutatavasse ja FSC sertifitseeritud pakendisse, mis tagab, et nende tootmine ei kahjusta keskkonda. Madara on ka esimene väike- ja keskmise suurusega ettevõte Balti riikides, kes on partneriks Euroopa Rekonstruktsiooni- ja Arengupangaga, et vähendada toodete transportimisega seotud CO2 heitmeid.

Teiseks on Madara tooted kvaliteetsed ja tõhusad. Ettevõte on teinud põhjalikku uurimistööd ning arendanud välja ainulaadseid koostisosi ja tehnoloogiaid, et tagada parim tulemus nahale. Nende tooted on dermatoloogiliselt testitud ja tõestatud tõhususega. Madara toodete regulaarne kasutamine aitab parandada naha seisundit, niisutada ja toita nahka ning anda sellele terve ja noorusliku välimuse.

Lisaks on Madara Cosmetics'i väärtused keskendunud eetilisusele ja vastutustundlikkusele. Ettevõte ei tee katseid loomadel ning paljud nende tooted on ka vegan-sõbralikud. Madara usub, et ilu ei tohiks kahjustada loomi ega keskkonda ning seetõttu on nende tooted loodud vastavalt kõrgeimatele eetilistele standarditele.

Kas MADARA tooted on vegan?

MADARA tooted on valdavalt taimsed (sobilikud veganitele). Küll aga on toodete seas erandeid. NäiteksMADARA Daily defence cream sisaldab lanoliini. Deep moisture fluid, Time Miracle ultimate facelift day cream, Exfoliating oil-to-milk scrub ja Creamy baby oil sisaldavad mesilasvaha. Ülejäänud tooted on veganitele sobilikud.

Kuigi kasutame mõnes üksikus tootes loomset päritolu koostisosi on oluline teha vahet sellel lanoliinil ning mesilasvahal, mida meie kasutame, võrreldes mitmete teiste kosmeetikatootjate poolt kasutatud koostisosadega, mis pole looduslikud ega ökoloogilist päritolu.

Kuna meie toodetel on ECOCERT sertifikaat, siis kasutame oma toodetes ainult seda lanoliini ning mesilasvaha, mille tootmine on rangelt reguleeritud ning ECOCERTi poolt kontrollitud. Mis tähendab, et nii lambakasvatus, mesilaste pidamine kui ka see, kuidas koostisosad kokku kogutakse, on väga range järelvalve all, kindlustamaks, et loomi selle käigus kuidagi ei väärkoheldaks.Kuidas MADARA tooteid testitakse?

Tarbijatest koosnev kolleegium osaleb nii toote loomisel kui ka nende hindamisel. Antud kolleegium koosneb erineva nahatüübiga, sealhulgas tundliku nahaga ja allergilisest inimestest. Sinna kuuluvad inimesed annavad tootele oma subjektiivse hinnangu ja kirjeldavad oma naha reaktsiooni tootenäidisele. Neid arvamusi arvestatakse retseptide täiendamisel ning lõppvariantide väljatöötamisel.

Uut toodet testitakse laboratooriumis: möödetakse erinevaid füüsilisi ja keemilisi omadusi, määratletakse selle stabiilsus ja säilivusaeg ning uuritakse ja määratakse säilitusstandardid. Seadusele kohaselt testib toodet kvalifitseeritud keemik, kes kontrollib toote ohutust ja testib toote koostist. Seejärel saadetakse toode dermatoloogii juurde heakskiidu saamiseks. Erinevas vanuses ja erineva nahatüübiga inimesed kasutavad toodet sertifitseeritud dermatoloogi järelevalve all ja teatavad toimunud reaktsioonidest. Toode testimisel kontrollitakse, et see ei põhjustaks allergilisi reaktsioone või ärritust.

Dermatoloogilised testid on tõestanud, et MADARA tooted on hüpoallergeenilised ja ei põhjusta nahaärritusi.

Madara kosmeetika seerumid

Saasteained, UV-kiirgus, kehvavõitu elustiilivalikud, need kõik mõjutavad nahka ja võivad kaasa tuua vistrikud, tuhmi jume ning peened ja juba sügavamadki kortsud, mille ilmumist me kõik tahaksime edasi lükata. Seepärast on hea niisutuskreem absoluutselt kohustuslik ning me oleme sinu üle uhked, kui selline juba su arsenali kuulub. Aga kui tahad, et nahk sulle tõesti tänulik oleks, võta kasutusele veel üks toode, mille võid leida oma nahahooldustoodete hulgast, ehkki soovitame tungivalt sul mõne endalegi hankida. Saa tuttavaks Madara seerumitega – nahahoolduse superkangelastega.

Kokkuvõte

Madara Cosmetics on tõeline eestvedaja ökoloogilise nahahoolduse valdkonnas. Nende tooted on looduslikud, kvaliteetsed ja tõhusad ning pakuvad tarbijatele parimat võimalikku hooldust. Madara Cosmetics'i toodete valimine tähendab, et teete teadliku valiku keskkonnasõbraliku ja eetilise kosmeetika kasuks. Nende tooted on sertifitseeritud vastavalt kõrgeimatele standarditele ning pakuvad nahale looduslikku ja tõhusat hooldust. Valige Madara Cosmetics ja laske oma nahal särada loodusliku ilu jõul!

Less
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.