A.VOGEL - Echinaforce punase päevakübara tinktuur 45ML

  A.VOGEL - Echinaforce punase päevakübara tinktuur 45ML

  7313700017173
  9,50 €

  (214,64 € l)

  Maksudega

  Punase päevakübara tinktuur organismi loomuliku kaitsevõime toetamiseks! Echinaforce on maailmas enim tunnustatud ja teaduslikult uuritud punase päevakübara tinktuur, mis tagab selle kõrge kvaliteedi ja efektiivse toime. 

  Toode on Mia24.ee laos
   

  Echinaforce punase päevakübara tinktuur

  Echinaforce tinktuuri kasulikud omadused:
  toetab teie immuunsüsteemi
  • abistav vahend külmetusega paremini toime tulemiseks
  • valmistatud värskest punase päevakübara taimeekstraktist
  • tinktuuri valmistamisel on kasutatud kõiki taimeosi

  Meie Echinaforce´i tootmisel on kasutatud vaid värskeid korjest tulnud taimi. Alfred Vogel otsis pikalt õiget pinnast ja kliimat, kus oleks võimalik kasvatada punase päevakübarataimi, mis kasvaksid tervete ja tugevatena ning mis kõige olulisem, kannaksid ka edasi taimele omistatud ravijõu. Taimede tervist ja ravijõu kandumist toodetesse jälgitakse laboratoorsete kontrollprotseduuride käigus pidevalt, et tagada punase päevakübara toote ühtlane kvaliteet. Seda viimast on töös taimedega väga oluline jälgida, sest ravimtaimed omandavad oma ravijõud vaid kindlates tingimustes ja taimmaterjal on ülitundlik kogu tootmisprotsessi käigus.
  Värsketest taimedest valmistatud tinktuuris on seega kuni kolm korda rohkem vajalikke toimivaid aktiivaineid kui kuivatatud taimedest toodetutel. Sellest lähtuvalt ei pruugi kõigil taimsetel tinktuuridel või tablettidel olla sarnast toimet - mitte kõik punase päevakübara tooted ei toimi ootuspäraselt! Punase päevakübaratoodete perekonda kuuluvad veel efektiivsed tinktuuritabletid, taimne hambapasta ja niisutav kreem.

  Kasutamissoovitus

  Annustamine: 30 tilka 3-5 korda päevas vähese koguse vee või lahjendatud mahlaga. Mitte kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku elustiili asendajana! Mitte ületada päevast annust! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte tarbida, kui esineb talumatus toote üksikute koostisosade suhtes! 

  Koostis: alkohol (65%), punase päevakübaraürdi-ja juureekstrakt.

  A.VOGEL 

  Šveitsi loodusraviarst ja füsioterapeut Alfred Vogel oli veendunud, et Looduse jõud on nii terve kui ka haige inimese jaoks suure tähtsusega. Ühena vähestest arstidest leidis Alfred Vogel algusest peale, et täisväärtuslik toit on tervise ja heaolu eeldus ning rakendas seda põhimõtet aktiivselt ka ravimisel. Kõik A.Vogeli tooted on 100% mahetoodang ja valmistatud taimedest, mis pärinevad mahepõldudelt. Tootmiseks kasutatakse vaid värskeid taimi, sest vaid värskes taimes on säilunud taime kogu ravijõud.

  Alfred Vogel'i üle 70 aasta pikkune ravikogemus ja selle tulemusena tekkinud terviklik lähenemine inimese tervisele on tänapäeval A.Vogel'i toodete aluseks.

  Sisaldab
  Punane päevakübar
  Olek
  Vedelik
  Kellele?
  Seeniorid
  Täiskasvanud
  Millisele keha piirkonnale?
  Immuunsus
  Mille puhul sobib?
  Immuunsüsteemi tugevdamine
  Külmetus
  Toote puhtus
  Mahe toode

  A.Vogeli tooted

  Kõik A.Vogeli tooted on 100% mahetoodang ja valmistatud taimedest, mis pärinevad mahepõldudelt. Tootmiseks kasutatakse vaid värskeid taimi, sest vaid värskes taimes on säilunud taime kogu ravijõud! Alfred Vogel'i üle 70 aasta pikkune ravikogemus ja selle tulemusena tekkinud terviklik lähenemine inimese tervisele on tänapäeval A.Vogel'i imepäraste looduslike toodete aluseks.

  A.Vogeli punase päevakübara tooted

  1950-ndate aastate alguses külastas Alfred Vogel siuu-indiaanlasi Ameerikas. Vogel A.Vogeli punase päevakübara tootedvaimustus nende ravimeetoditest ja eriti pakkus talle huvi moodus, kuis nad ravisid külmetushaigusi. Ajapikku kujunes vastastikuse austuse põhjal Vogeli ja indiaaniravitseja Ben Black Elk´i vahel välja siiras sõprus.

  Black Elk tutvustas Alfred Vogelile põlisameeriklaste ravimeetodeid ja pühendas talle nende ravisaladusi. Ta jagas õpetusi ka Alfred Vogelile nii oluliseks saanud taime, nagu punase päevakübara kohta. Siuud olid seda taime tundnud juba põlvkondade kaupa ning kasutasid seda ravimina kõikjal: välispidiselt maohammustuste, haavade, kriimustuste korral ja seespidiselt immuunsüsteemi tugevdamiseks. Punane päevakübar oli lahutamatuks osaks ka indiaanlaste pühades rituaalides.

  Reisi lõpuks kinkis Ben Black Elk oma sõbrale kotikese punase päevakübara seemnetega. Alfred Vogel võttis oma väärtusliku kingituse Šveitsi kaasa ning hakkas päevakübara taimi oma kliiniku aias kasvatama. Peagi saatis tema ettevõtmist suur edu, kuna Šveitsi mägede kliima on väga sarnane kliimaga päevakübara kodumaal. Isegi tänapäeval kasvatatavad taimed Bioforce´i enda põldudel Echinaforce tinktuuride ja tinktuuritablettide tootmiseks, pärinevad just neist seemnetest, mille Alfred Vogel kunagi indiaaniravitsejalt kaasa tõi.

  A.Vogeli ja tema koostööpartnerite maaviljelus on 100% mahe.

  Sa tead, mida sa ostad: A.Vogeli tooted on valmistatud taimedest, mis pärinevad peamiselt meie endi põldudelt või meie koostööpartenrite mahepõldudelt. 

  A.Vogeli taimsete preparaatide tootmiseks kasutatakse vaid värskeid taimi, sest vaid värskes taimes on säilunud taime kogu ravijõud.

  Alfred Vogeli 8 põhimõtet

  Ettevõtte asutaja Alfred Vogeli elutöö on läbi põimunud ideest, kuis eluviis ja ravimeetodid peaksid lähtuma austusest looduse vastu.
  A.Vogeli Grupi töötajad tajuvad seda nii väljakutse kui ka kohusena: hoida neid põhimõtteid teejuhina silme ees oma tööülesannete täitmisel ja tagada nende tõekspidamiste kandumine ja säilumine ka tulevikus.

  1. Loodus ja elukvaliteet.

  Leidmaks tõeliselt täisväärtuslikku elustiili - ela harmoonias Looduse ja Loojaga ning tunneta Looduse jõudu alati sulle abiks olla.

  2. Tervise eest hoolitsemine.

  Ettenägelikkus on tervise ja õnnelikkuse allikaks. Looduslik ja tasakaalustatud dieet tuleb vastu võtta samm sammult ja vaba tahtena. Pange tähele oma keha signaale ja reageerige neile vastavalt.

  Tervis, nagu ka haigus, ei mõjuta üksikut organit vaid kogu keha. Meie tervis on seotud meie ellusuhtumise, elutingimuste ja elustiiliga.

  3. Sinu tervis on sinu enda kätes.

  Teades kuis toitumine ja tervis käivad käsikäes, on meil palju kergem mõista asjaolu, et vastutus meie heaolu eest on vaid meie endi kätes ja mitte tervishoiuasutuste õlul.

  Arstid ja terapeudid on kui giidid, kes juhatavad ja näitavad meile teed. Kuid teekond terviseni tuleb meil endil läbida ja üles ehitada.
  Peame õppima oma tervise eest ise vastutama. `Võtkem omaks rikkalik taimetoidu dieet täisväärtuslike toitainetega, milles on rohkelt vitamiine ja mineraalaineid. Üksnes rikkaliku valiku värske juurviljaga oma menüüs, oleme teinud juba väga olulise sammu hea tervise ja enesetunde poole.`

  4. Tasakaal - üks elu peamine mõte.

  Järgi Looduse rütmi - leia tasakaal. Tasakaal pinge ja rahu vahel; tasakaal töö ja puhkuse vahel; tasakaal mõttetegevuse ja füüsilise tegevuse vahel.
  Haigused ja kannatused on reeglina põhjustatud pingest ja stressist, kuhu iganes need meie eluteel satuvad.

  5. Austus ja kaastunne.

  Loodusega kooskõlas elamine ei ole pelgalt mingi tehnika, mida järgida. See eeldab sügavat sisemist tunnet, mis suhtub mõistvalt, austavalt ja sümpaatiaga kõigesse, mis Looja poolt loodud.
  Kui meis peitub vägivalda inimeste, Looduse või ka loomade vastu, siis on meil vaja läbida õppetund, õppimaks austama ELU, kui midagi puutumatut ja püha.
  Loomkatsete lubamine inimese eksperimentides on väga julm ja näitab meie lugupidamatust Looduse suhtes.

  6. Isetervenemisvõime on Loodusseadus.

  "Kunagi pole liiga hilja alustada Looduse isetervenemisvõime tunnistamise ja toetamisega, sest Elu säästmine on üks Loodusseadusi."
  Paljud inimesed on tervenenud peale pikki haigusaastaid tänu õigetele muudatustele oma elustiilis ja tänu loodusravimitele.
  Looduslik, holistlik, taimne raviviis ei võitle haiguse sümptomitega vaid otsib võimalusi haigustekitajate kõrvaldamiseks.

  7. Holistlik põhimõte

  "Iga taim on täius iseeneses: seda edendatakse valemiga, mis koosneb intelligentsusest, läbimõeldusest ja targast planeerimisest. Iga taime väärtus seatakse ohtu, kui tema tundlik tasakaalustatud struktuur on rebenenud."
  Igal ainel, mida taim sisaldab, on oluline eesmärk ja tähtsus - need täiendavad üksteist ja omavad toimet vaid ühtse tervikuna. On väga oluline kasvatada seemneid puhtas mullas ilma taime- ja putukamürkideta. Raiveesmärkidel tuleb taimi kohelda sügava austusega, kasutamata mürgiseid ja keskkonda saastavaid aineid. Värskete taimede kasutamine on siiski kõige mõtekam, kus iganes see võimalikuks osutub.

  8. Armastuse jõud

  "Kõik, mille poole püüdled, lase armastusel olla endale teejuhiks. See on universumi võimsaim jõud."

  A.Vogel: Looduslikud ja Puhtad Tooted Tervise ja Looduse Hoidmiseks

  A.Vogel on tuntud loodusravimite ja tervislike toodete ettevõte, mis põhineb Alfred Vogeli põhimõtetel. Nende toodete loomisel ja arendamisel on keskne tähelepanu loodusele ja selle tervendavatele jõududele. A.Vogel usub sertifitseeritud mahetoorainete ja loodusandide säästva kasutamise olulisusse, tagades seeläbi puhtad ja kvaliteetsed tooted.

  A.Vogeli Põhimõtted: Terviklik Lähenemine ja Tasakaalustatud Eluviis

  A.Vogeli praegune tegevus põhineb Alfred Vogeli põhiprintsiipidel. Nende põhimõtete kohaselt on tervis saavutatav ainult tervikliku lähenemise kaudu. See hõlmab tasakaalustatud eluviisi, tervislikku toitumist ja looduslikke tervendavaid preparaate. A.Vogel usub, et need tegurid mängivad võtmerolli oma tervise säilitamisel ja taastamisel.

  Terviklik lähenemine tähendab, et tuleb arvestada kõigi keha osade ja süsteemidega ning nende omavaheliste seoste ja mõjudega. Tervis ja haigus ei mõjuta üksikuid organeid eraldi, vaid on tihedalt seotud meie elustiili, olude ja ellusuhtumisega. Seega on oluline leida tasakaal pinge ja lõõgastuse, aktiivsuse ja puhkuse, intellektuaalse ja füüsilise tegevuse vahel.

  A.Vogeli Tooted: Looduslikud ja Puhtad

  A.Vogel valmistab oma tooteid alati värsketest ja puhtatest taimedest. See eristab neid teistest konkurentidest. Alfred Vogel juba oma karjääri algusaastatel valmistas enamuse oma taimsetest preparaatidest värsketest äsja korjatud taimedest. Värskete koostisosade kasutamine nõuab lisapingutust, kuid see tagab toodete kõrge kvaliteedi ja tõhususe.

  A.Vogel kasutab taimi tervikuna oma preparaatides, mitte ainult üksikuid taime osi. See tähendab, et nad valmistavad tõhusaid ravimtaimeekstrakte, mis sisaldavad kõiki taime kasulikke komponente. A.Vogeli tooted on valmistatud vastavalt looduslikele põhimõtetele, tagades seeläbi nende kvaliteedi ja tõhususe.

  A.Vogeli Tervendav Põhimõte: Punane päevakübar (Echinaforce)

  Üks A.Vogeli tuntumaid tooteid on Punane päevakübar ehk Echinaforce. See on valmistatud punase päevakübara, Echinacea purpurea, põhjal. Echinaforce on loodusravim, millel on tugev immuunsüsteemi tugevdav toime. Seda kasutatakse laialdaselt traditsioonilises meditsiinis, kuid on oluline märkida, et Echinaforce'i tõhusust ja ohutust ei ole piisavalt teaduslikult tõestatud.

  Punane päevakübar ehk Echinaforce on üks A.Vogeli toodete alustalasid. See esindab nende pühendumust loodusele ja looduslikele lahendustele tervise säilitamisel ja taastamisel. A.Vogel usub, et loodus pakub meile kõike vajalikku tervise hoidmiseks ning nende toodete kaudu soovivad nad jagada seda teadmist ja toetada inimesi nende terviseteekonnal.

  A.Vogeli Tootevalik: Mahetoorained ja Looduslikud Koostisosad

  A.Vogel kasutab oma toodetes sertifitseeritud mahetooraineid ja looduslikke koostisosi. See tähendab, et nende tooted on puhtad ja vabad sünteetilistest kemikaalidest ning pestitsiididest. A.Vogel usub, et loodus pakub meile kõige paremaid ja tõhusamaid tooraineid tervislike toodete valmistamiseks.

  Nende tootevalik hõlmab mitmesuguseid looduslikke preparaate, sealhulgas taimseid ravimeid, toidulisandeid ja tervislikke toite. Nad kasutavad erinevaid taimi, nagu punane päevalill, saialill, teeleht ja paljud teised, et luua tõhusaid ja ohutuid tooteid tervise toetamiseks.

  A.Vogeli Pühendumus: Loodusravi ja Looduse Hoidmine

  A.Vogel on pühendunud loodusravile ja looduse hoidmisele. Nende uurimistööd ja tootearendus põhinevad Alfred Vogeli põhimõtetel ning nad arendavad pidevalt uusi tooteid, manustamisviise ja viise taimede analüüsimiseks. Nad optimeerivad ja täiustavad olemasolevaid tooteid ning teevad kliinilisi uuringuid nende mõju tõestamiseks.

  A.Vogel registreerib oma taimsed ravimid vastavates ametiasutustes, tagades seeläbi nende kvaliteedi ja turvalisuse. Nad jätkavad A.Vogeli taimsete ravimite ja tervislike toitude pidevat tootmist ja tarnimist, et tagada inimestele loodusest inspireeritud tervise toetamise võimalus.

  Kokkuvõte

  A.Vogel on tuntud ettevõte, mis pakub looduslikke ja puhtaid tooteid tervise ja looduse hoidmiseks. Nende tegevus põhineb Alfred Vogeli põhimõtetel, mis rõhutavad terviklikku lähenemist ja tasakaalustatud eluviisi. A.Vogel kasutab värsketest taimedest valmistatud preparaate, mis tagavad toodete kõrge kvaliteedi ja tõhususe. Nende tootevalik hõlmab mitmesuguseid looduslikke preparaate, sealhulgas punane päevakübar ehk Echinaforce'i, mis esindab nende pühendumust loodusele ja looduslikele lahendustele. A.Vogel on pühendunud loodusravile ja looduse hoidmisele ning nad jätkavad uute toodete arendamist ja uurimistööd, et tagada inimestele tervislikud ja looduslikud võimalused.

  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 2,65 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Teile võib meeldida ka

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjuta vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.