Bema - Rulldeodorant naistele

  Bema - Rulldeodorant naistele "Hypnose" 50 ml

  8010047112248
  9,80 €

  (196,00 € liiter)

  Maksudega

  Higistamisvastane looduslik roll-on naistele. Toime 24 tundi.

  50 ml

  Otsas

   

  Bema - Rulldeodorant naistele "Hypnose"

  Higistamisvastane looduslik roll-on naistele. Toime 24 tundi. Sisaldab aaloe ja kuslapuu ekstrakti, roosi ja apelsini õievett. Idamaiselt hüpnootiliste puuviljanootide ja muskuselõhnaga puhastest essentsiõlidest. Ei sisalda alkoholi, sünteetilisi lõhnaaineid, alumiiniumkloriidi jm. kahjulikke ühendeid.

  Neutraliseerib ebameeldivad kehalõhnad, häirimata naha loomulikku tasakaalu.

  Sobib ka ülitundlikule nahale ning peale depilatsiooniKoostis: damaskuseroosi vesi *, aaloe ekstrakt *, allume di rocca,  apelsini õievesi*, kuslapuu ekstrakt*

  Annab värskustunde kogu päevaks. Ei jäta riietele plekke.

  *Koostisained mahepõllumajandusest.

  Ilma parfüümide, alkoholi, alumiinium chlorhüdraadita. Reguleerib ka liighigistamist, tänu mineraalsele, naturaalsele ainele Allume di Rocca- see on kivimist või savist saadav ühend, omab antibakteriaalset toimet ning reguleerib higistamist. Deodorandid on gaasivabad, sisaldavad hooldavat ja niisutavat lillevett, parfüümidevabad.

  ICEA sertifikaat. Parabeenide-, keemiliste lõhna ja värvainetevaba. Ei sisalda GMO JA GMO sarnaseid koostisosi. Ökoloogiline pakend.

  BEMA – innovatiivne kosmeetika koduseks ja professionaalseks kasutamiseks

  BEMA valmistab looduskosmeetikat juba rohkem kui 45 aastat (alates 1968). Ülemaailmselt tuntud toodang on saanud mitmeid rahvusvahelisi auhindu. Naturys profikosmeetika kaubamärk on valitud Cosmopolitani poolt parimaks bio-kosmeetikasarjaks. Valmistatakse eritooteid ka apteekidele ja spordikeskustele. Toodang on tipp-kvaliteediga, uudsete patenteeritud valemitega. Toodete mõju on teaduslikult tõestatud Ferrara ülikooli uuringute ja testidega

  Garantiid:

  Kõrge kvaliteediga, kontsentreeritud taime-ekstraktid,

  Tooted looduslikku päritolu

  Aroomained looduslikku päritolu

  Mikrobioloogiliselt testitud

  Dermatoloogiliselt testitud vabatahtlike peal

  Nikkel-kroom-koobalt testitud ( alla 0,0001%)

  Valmistatud 100% Itaalias

  Emulgaatorid ja tensiidid 100% biolagunevad

  Materjalid 100% taas-kastutatavad ISO kvaliteedisertifikaat

  ICEA bioloogiline sertifikaat

  EI SISALDA Sünteetiliste säilitus- ja värvaineteta

  Sünteetiliste lõhna-aineteta

  Etoksülaatideta ( PEG ja PPG)

  Naftagaasideta

  ilma SLES / SLS;

  naftaproduktideta, vaseliinita ja nende derivaatideta.

  alkoholi-vaba

  ei sisalda loomseid koostisaineid, ei ole testitud loomadel.

  Silikoonide vaba

  50 ml

  Ei sisalda
  alkoholi
  alumiiniumi
  kunstlikke lõhnaaineid
  kunstlikke värvaineid
  loomseid koostisosi
  parabeene
  parfüümi
  Vegan:
  Jah
  Sisaldab
  Aloe vera
  Sertifikaadid ja auhinnad
  ICEA
  Kellele?
  Seeniorid
  Täiskasvanud
  Millisele keha piirkonnale?
  Nahk
  Mille puhul sobib?
  Tundlikule nahale
  Toote puhtus
  Kõrge puhtusaste

  BEMA – innovatiivne kosmeetika koduseks ja professionaalseks kasutamiseks

  BEMA valmistab looduskosmeetikat juba 45 aastat ( alates1968). Ülemaailmselt tuntud toodang on saanud mitmeid rahvusvahelisi auhindu. Naturys profikosmeetika kaubamärk on valitud Cosmopolitani poolt parimaks bio-kosmeetikasarjaks. Valmistatakse eritooteid ka apteekidele ja spordikeskustele. Toodang on tipp-kvaliteediga, uudsete patenteeritud valemitega. Toodete mõju on teaduslikult tõestatud Ferrara ülikooli uuringute ja testidega
  Bema kosmeetika

  Bema Cosmetici on juhtiv Itaalia bränd looduslike ja orgaaniliselt sertifitseeritud toodete valdkonnas. Alates 1968. aastast on Bema Cosmetici täiustanud kunsti toota orgaaniliselt sertifitseeritud nahahooldus- ja ilutooteid. Sertifitseeritud ICEA orgaanilised, vegan- ja metallitestitud kosmeetikatooted, mis käsitlevad erinevaid nahatüüpe ja probleeme.

  Ettevõtte Ülevaade

  Bema Cosmetici on asutatud 1968. aastal ning on spetsialiseerunud orgaaniliste ja looduslike kosmeetikatoodete tootmisele. Ettevõte on tuntud oma pikaajalise kogemuse ja pühendumuse poolest, pakkudes tarbijatele kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on valmistatud looduslikust ja orgaanilisest päritolust pärinevatest koostisosadest.

  Sertifitseeritud Kvaliteet

  Bema Cosmetici toodetel on mitmeid sertifikaate, mis kinnitavad nende kvaliteeti ja vastavust keskkonnastandarditele. Ettevõte on saanud ICEA sertifikaadi (Environmental Ethical Certification Institute), mis tagab inimeste tervise ja keskkonna kaitse, tagades looduslikest koostisosadest valmistatud toorainete olemasolu ning keskkonnamõju vähendamise. Lisaks on Bema Cosmetici kvaliteedisüsteem sertifitseeritud vastavalt UNI EN ISO standarditele 9001:2015 ja 22716:2008, mis võimaldab maksimeerida tootmisprotsesse, vähendades samal ajal jäätmete ja ressursikasutust ning aidates seeläbi kaasa energiasäästule.

  Toodete Eriomadused

  Bema Cosmetici tooted on välja töötatud spetsiaalselt naha tervise ja ilu tagamiseks. Need on valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest ning ei sisalda sünteetilisi säilitusaineid, värvaineid, lisaaineid, alkoholi, geneetiliselt muundatud organisme, SLES/SLS-i, propellaate, parabeene, sünteetilisi emulgaatoreid, nafta- ega mineraalõlisid. Samuti ei tehta toodetele loomkatseid ning need ei sisalda loomset päritolu aineid ega formaldehüüdi ega selle derivaate. Bema Cosmetici tooted on dermatoloogiliselt ja mikrobioloogiliselt testitud tundliku naha jaoks ning need on sulfaadivabad.

  Valik Looduslikke Koostisosi

  Bema Cosmetici tooted sisaldavad ainult looduslikke ja orgaanilisi koostisosi, mis on saadud taimsetest ekstraktidest. Koostisosad on puhastatud ilma lahustiteta (propüleenglükoolita) ning ei sisalda PEG/PPG-d ega silikoone (dimetikoon, tsüklometikoon). Tänu sellele on tooted nahasõbralikud ning sobivad kasutamiseks erinevate nahatüüpide korral.

  Miks valida Bema Cosmetici tooted?

  Bema Cosmetici tooted on unikaalsed mitmel põhjusel. Esiteks on need valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, mis tagavad nende kõrge kvaliteedi ja ohutuse. Ettevõte on pühendunud keskkonnasõbraliku tootmise põhimõtetele, kasutades taaskasutatud paberit pakendamiseks ning klaasist ja kergesti taaskasutatavatest plastpudelitest. Lisaks on Bema Cosmetici tooted sertifitseeritud erinevate organisatsioonide poolt, mis tagavad nende vastavuse kõrgetele standarditele.

  Kuidas valida Bema Cosmetici tooteid?

  Bema Cosmetici tootevalik on lai ning hõlmab erinevaid nahahooldus- ja ilutooteid. Selleks, et leida endale sobiv toode, on oluline arvestada oma naha tüübi ja vajadustega. Ettevõte pakub erinevaid tooteid näo-, keha- ja juuksehoolduseks ning neid saab kasutada igapäevaselt.

  Kokkuvõte

  Bema Cosmetici on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis pakub looduslikke ja orgaaniliselt sertifitseeritud kosmeetikatooteid juba üle 50 aasta. Ettevõte on pühendunud keskkonnasõbraliku tootmise ja kvaliteetsete toodete valmistamise põhimõtetele. Bema Cosmetici tooted on valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest ning ei sisalda sünteetilisi aineid ega tehta loomkatseid. Kui otsite nahahooldus- ja ilutooteid, mis on ohutud ja tõhusad, võite kindel olla, et Bema Cosmetici tooted vastavad teie vajadustele.

  Lisainfo: Bema Cosmetici on Itaalia ettevõte, mis on spetsialiseerunud orgaaniliste ja looduslike kosmeetikatoodete tootmisele alates 1968. aastast. Ettevõtte tooted on sertifitseeritud ICEA orgaaniliseks ja looduslikuks ning vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele. Bema Cosmetici tooted on valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest ning ei sisalda sünteetilisi säilitusaineid, lisaaineid ega loomset päritolu aineid. Need on dermatoloogiliselt ja mikrobioloogiliselt testitud ning sobivad kasutamiseks ka tundliku naha korral. Valige Bema Cosmetici tooted, et nautida looduslikku ilu ja tervist!

  Garantiid:

  -          Kõrge kvaliteediga, kontsentreeritud taime-ekstraktid,

  -          Tooted looduslikku päritolu

  -          Aroomained looduslikku päritolu

  -          Mikrobioloogiliselt testitud

  -          Dermatoloogiliselt testitud vabatahtlike peal

  -          Nikkel-kroom-koobalt testitud ( alla 0,0001%)

  -          Valmistatud 100% Itaalias

  -          Emulgaatorid ja tensiidid 100% biolagunevad

  -          Materjalid 100% taas-kastutatavad

  -          ISO kvaliteedisertifikaat

  -          ICEA bioloogiline sertifikaat

  EI SISALDA

  -          Sünteetiliste säilitus- ja värvaineteta

  -          Sünteetiliste lõhna-aineteta

  -          Etoksülaatideta ( PEG ja PPG)

  -          Naftagaasideta

  -          ilma SLES / SLS;

  -          naftaproduktideta, vaseliinita ja nende derivaatideta.

  -          alkoholi-vaba;

  -          ei sisalda loomseid koostisaineid, ei ole testitud loomadel.

  -          Silikoonide vaba

  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 2,65 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjuta vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.