Loetle tooted brändi Bema järgi

BEMA – innovatiivne kosmeetika koduseks ja professionaalseks kasutamiseks

BEMA valmistab looduskosmeetikat juba 45 aastat ( alates1968). Ülemaailmselt tuntud toodang on saanud mitmeid rahvusvahelisi auhindu. Naturys profikosmeetika kaubamärk on valitud Cosmopolitani poolt parimaks bio-kosmeetikasarjaks. Valmistatakse eritooteid ka apteekidele ja spordikeskustele. Toodang on tipp-kvaliteediga, uudsete patenteeritud valemitega. Toodete mõju on teaduslikult tõestatud Ferrara ülikooli uuringute ja testidega

BEMA – innovatiivne kosmeetika koduseks ja professionaalseks kasutamiseks

BEMA valmistab looduskosmeetikat juba 45 aastat ( alates1968). Ülemaailmselt tuntud toodang on saanud mitmeid rahvusvahelisi auhindu. Naturys profikosmeetika kaubamärk on valitud Cosmopolitani poolt parimaks bio-kosmeetikasarjaks. Valmistatakse eritooteid ka apteekidele ja spordikeskustele. Toodang on tipp-kvaliteediga, uudsete patenteeritud valemitega. Toodete mõju on teaduslikult tõestatud Ferrara ülikooli uuringute ja testidega
Bema kosmeetika

Bema Cosmetici on juhtiv Itaalia bränd looduslike ja orgaaniliselt sertifitseeritud toodete valdkonnas. Alates 1968. aastast on Bema Cosmetici täiustanud kunsti toota orgaaniliselt sertifitseeritud nahahooldus- ja ilutooteid. Sertifitseeritud ICEA orgaanilised, vegan- ja metallitestitud kosmeetikatooted, mis käsitlevad erinevaid nahatüüpe ja probleeme.

Ettevõtte Ülevaade

Bema Cosmetici on asutatud 1968. aastal ning on spetsialiseerunud orgaaniliste ja looduslike kosmeetikatoodete tootmisele. Ettevõte on tuntud oma pikaajalise kogemuse ja pühendumuse poolest, pakkudes tarbijatele kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on valmistatud looduslikust ja orgaanilisest päritolust pärinevatest koostisosadest.

Sertifitseeritud Kvaliteet

Bema Cosmetici toodetel on mitmeid sertifikaate, mis kinnitavad nende kvaliteeti ja vastavust keskkonnastandarditele. Ettevõte on saanud ICEA sertifikaadi (Environmental Ethical Certification Institute), mis tagab inimeste tervise ja keskkonna kaitse, tagades looduslikest koostisosadest valmistatud toorainete olemasolu ning keskkonnamõju vähendamise. Lisaks on Bema Cosmetici kvaliteedisüsteem sertifitseeritud vastavalt UNI EN ISO standarditele 9001:2015 ja 22716:2008, mis võimaldab maksimeerida tootmisprotsesse, vähendades samal ajal jäätmete ja ressursikasutust ning aidates seeläbi kaasa energiasäästule.

Toodete Eriomadused

Bema Cosmetici tooted on välja töötatud spetsiaalselt naha tervise ja ilu tagamiseks. Need on valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest ning ei sisalda sünteetilisi säilitusaineid, värvaineid, lisaaineid, alkoholi, geneetiliselt muundatud organisme, SLES/SLS-i, propellaate, parabeene, sünteetilisi emulgaatoreid, nafta- ega mineraalõlisid. Samuti ei tehta toodetele loomkatseid ning need ei sisalda loomset päritolu aineid ega formaldehüüdi ega selle derivaate. Bema Cosmetici tooted on dermatoloogiliselt ja mikrobioloogiliselt testitud tundliku naha jaoks ning need on sulfaadivabad.

Valik Looduslikke Koostisosi

Bema Cosmetici tooted sisaldavad ainult looduslikke ja orgaanilisi koostisosi, mis on saadud taimsetest ekstraktidest. Koostisosad on puhastatud ilma lahustiteta (propüleenglükoolita) ning ei sisalda PEG/PPG-d ega silikoone (dimetikoon, tsüklometikoon). Tänu sellele on tooted nahasõbralikud ning sobivad kasutamiseks erinevate nahatüüpide korral.

Miks valida Bema Cosmetici tooted?

Bema Cosmetici tooted on unikaalsed mitmel põhjusel. Esiteks on need valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, mis tagavad nende kõrge kvaliteedi ja ohutuse. Ettevõte on pühendunud keskkonnasõbraliku tootmise põhimõtetele, kasutades taaskasutatud paberit pakendamiseks ning klaasist ja kergesti taaskasutatavatest plastpudelitest. Lisaks on Bema Cosmetici tooted sertifitseeritud erinevate organisatsioonide poolt, mis tagavad nende vastavuse kõrgetele standarditele.

Kuidas valida Bema Cosmetici tooteid?

Bema Cosmetici tootevalik on lai ning hõlmab erinevaid nahahooldus- ja ilutooteid. Selleks, et leida endale sobiv toode, on oluline arvestada oma naha tüübi ja vajadustega. Ettevõte pakub erinevaid tooteid näo-, keha- ja juuksehoolduseks ning neid saab kasutada igapäevaselt.

Kokkuvõte

Bema Cosmetici on tuntud ja usaldusväärne bränd, mis pakub looduslikke ja orgaaniliselt sertifitseeritud kosmeetikatooteid juba üle 50 aasta. Ettevõte on pühendunud keskkonnasõbraliku tootmise ja kvaliteetsete toodete valmistamise põhimõtetele. Bema Cosmetici tooted on valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest ning ei sisalda sünteetilisi aineid ega tehta loomkatseid. Kui otsite nahahooldus- ja ilutooteid, mis on ohutud ja tõhusad, võite kindel olla, et Bema Cosmetici tooted vastavad teie vajadustele.

Lisainfo: Bema Cosmetici on Itaalia ettevõte, mis on spetsialiseerunud orgaaniliste ja looduslike kosmeetikatoodete tootmisele alates 1968. aastast. Ettevõtte tooted on sertifitseeritud ICEA orgaaniliseks ja looduslikuks ning vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele. Bema Cosmetici tooted on valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest ning ei sisalda sünteetilisi säilitusaineid, lisaaineid ega loomset päritolu aineid. Need on dermatoloogiliselt ja mikrobioloogiliselt testitud ning sobivad kasutamiseks ka tundliku naha korral. Valige Bema Cosmetici tooted, et nautida looduslikku ilu ja tervist!

Garantiid:

-          Kõrge kvaliteediga, kontsentreeritud taime-ekstraktid,

-          Tooted looduslikku päritolu

-          Aroomained looduslikku päritolu

-          Mikrobioloogiliselt testitud

-          Dermatoloogiliselt testitud vabatahtlike peal

-          Nikkel-kroom-koobalt testitud ( alla 0,0001%)

-          Valmistatud 100% Itaalias

-          Emulgaatorid ja tensiidid 100% biolagunevad

-          Materjalid 100% taas-kastutatavad

-          ISO kvaliteedisertifikaat

-          ICEA bioloogiline sertifikaat

EI SISALDA

-          Sünteetiliste säilitus- ja värvaineteta

-          Sünteetiliste lõhna-aineteta

-          Etoksülaatideta ( PEG ja PPG)

-          Naftagaasideta

-          ilma SLES / SLS;

-          naftaproduktideta, vaseliinita ja nende derivaatideta.

-          alkoholi-vaba;

-          ei sisalda loomseid koostisaineid, ei ole testitud loomadel.

-          Silikoonide vaba

Less
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.