Biolatte Hiivax kapslid 110tk 55g
  Biolatte Hiivax kapslid 110tk 55g
  Biolatte Hiivax kapslid 110tk 55g
  Biolatte Hiivax kapslid 110tk 55g

  Biolatte Hiivax kapslid 110tk 55g

  6430015886667
  27,99 €

  (517,39 € kg)

  Maksudega

  Biolatte Hiivax kapslid - ensüüme ja maitseaineekstrakte sisaldav toidulisand

  Biolatte küsimused ja vastused

  Toode on mia24.ee laos.

  Osta kolm või enam Biolatte toodet ja säästa kohe ostult -10%. Pakkumine kehtib vaid tavahinnaga toodetele ja ei kehti ka komplektide puhul. Tooted võivad erineda.
  Biolatte soodsamalt - ostes vähemalt kolm toodet

   

  Biolatte Hiivax kapslid 110tk 55g

  Ensüüme ja maitseaineekstrakte sisaldav toidulisand

  Ensüümid lõhustavad toiduvalke ja aitavad kaasa seedimisele. BIOLATTE Hiivaxis sisalduvad cayenne’i pipar, kaneel ja ingver aktiveerivad kõhunäärme tööd ja aitavad hävitada patogeenseid pärmilisi.

  Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

  Biolatte sari aitab kaasa krooniliste põletike leevendamisel ja parema ravitulemuse saavutamisel. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset toitumist ja muid tervislikke eluviise.

  Ensüümid mõjutavad meie kehas kõiki tähtsaid reaktsioone. Ensüümid on väiksed, aga elutähtsad "tööriistad", mida me vajame näiteks toidu seedimiseks, haigustest paranemiseks, hapniku ja süsinikdioksiidi transpordiks organismis, kudede paranemiseks jne. Kui ensüümid lõpetaks töö, siis me lihtsalt sureks. Ensüüme on kõigis elusolendites ja organismides. Erinevalt piimhappebakteritest, mis paljunevad ise, ensüümid ei paljune ise, vaid keha peab ensüüme juurde tootma. Tähtsad ensüümitootjad on sülg, maks, pankreas, soolestiku mikrofloora. Ensüümitootmisele mõjub negatiivselt vananemine, ebatervislik toiduvalik, soolestiku mikrofloora tasakaalutus. Soolestiku mikrofloorat saab tasakaalus hoida, kui juurde võtta inimorganismile omaseid pankrease ensüüme. Ensüüme peaks alati võtma söögi ajal.

  Biolatte tooted

  Biolatte probiootikumid on kasulikud soolestiku mikrofloorale. Need aitavad immuunsüsteemi tugevdada ja rikutud soolestiku mikrofloorat tasakaalustada.
  Biolatte OY asutaja alustas probiootikumide uurimist juba eelmisel sajandil, mil teaduslikud üksused pidasid neid toidulisandeid üksnes külmutatud jogurti pulbriks. Nad olid esimene ettevõte, kes avastas, et 70% inimeste immuunsusest sõltub käärsoolest. Biolatte tooted sisaldavad pikajaliselt uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilisi piimhappebakterite tüvesid, mis tugevdavad soolestiku oma mikrofloorat ja aitavad tõsta immuunsüsteemi vastupanu viirustele, baktreritele ning seenetele. Kiiresti paljunevad ja stabiilsed piimhappebakterid on läbi aastate Biolatte toodete edu saladus olnud ja on seda ka tänasel päeval.

  Biolatte Hiivax kapslite koostis

  Koostis/kapsel: Täiteaine (mikrokristalliline tselluloos), želatiin (loomset päritolu), cayenne pipar, kaneel, ingver, lipaas (β –galaktosidaas), paakumisevastaneaine (magneesiumoksiid), laktaas, α-galaktosidaas, fütaas, α-amylaas, proteaas.

  Biolatte Hiivax kapslite kasutamine

  Manustamine: 2 kapslit päevas või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Võtta söögikorra ajal veega või vahetult pärast söömist.

  Ensüümitooteid ei tohi manustada koos teiste ravimite ega ka alkoholiga (vahe peab olema vähemalt 1 tund).

  Toode sobib rasedatele- ja imetavatele naistele.

  Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist.

  Koostisosade kogused päevases annuses: mahuaine: mikrokristalne tselluloos, želatiin (kapsel), Cayenne’i pipar 46.6 mg, kaneel 46.6 mg, ingver 46,6 mg, laktaas 492 u*, proteaas 492 u*, α-galaktosidaas 295 u*, α-amülaas 118 u*, lipaas 98 u*, fütaas 20 u*, paakumisvastane aine: magneesiumoksiid. u* = ensüümide aktiivsus


  Säilitamine: Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


  Tootja: Biolatte Oy PL 21, FI-20321 Turu

  Parim enne ja partii nr: vaata korgilt.

  Biolatte Ensüümid: Toidu seedimise loomulik abiline

  Ensüümid on elutähtsad molekulid, mis aitavad meie organismil toitu seedida ja ainevahetusprotsesse läbi viia. Biolatte Oy on pühendunud ensüümide uurimisele ja nende kasutamisele tervislike toodete loomisel. Biolatte ensüümid on loodud toetama seedimist ning aitama organismil omastada toidust saadavat energiat ja toitaineid.

  Ensüümide tähtsus organismis

  Ensüümid on bioloogilised katalüsaatorid, mis kiirendavad keemilisi reaktsioone organismis. Need aitavad toitu lagundada väiksemateks molekulideks, mis omakorda aitab organismil toitaineid paremini omastada. Ensüümid mängivad olulist rolli seedimisprotsessis, muutes süsivesikud, rasvad ja valgud seedetraktis kergesti omastatavaks vormiks.

  Erinevad ensüümid vastutavad erinevate toitainete lagundamise eest. Näiteks amülaasid aitavad lagundada süsivesikuid, lipaasid rasvu ja proteaasid valke. Ensüümid toimivad optimaalselt kindlates pH- ja temperatuuritingimustes ning nende aktiivsus võib olla organismis tasakaalust väljas olukordades, kus ensüüme on vähe või nende aktiivsus on pärsitud.

  Ensüümide leidmine toidus

  Ensüüme leidub looduslikult mitmesugustes toiduainetes. Värsketes puu- ja köögiviljades on eriti palju toitaineid ja ensüüme. Teatud toiduainetes, nagu ananass ja papaias, leidub erilisi ensüüme, mis aitavad seedimist veelgi tõhusamalt toetada.

  Ensüüme võib saada ka toidulisanditest. Biolatte Hiivax ensüümid on spetsiaalselt loodud toetama seedimist ja ainevahetust. Need ensüümid sisaldavad mitmeid seedimiseks vajalikke ensüüme, mis aitavad lagundada süsivesikuid, rasvu ja valke. Biolatte Hiivax ensüümid on mõeldud inimestele, kes soovivad toetada oma seedimist ja suurendada toitainete omastamist toidust.

  Biolatte Hiivax ensüümid

  Biolatte Hiivax ensüümid on välja töötatud kasutades kõrgekvaliteedilist pärmivaha. Need ensüümid sisaldavad lipaase, amülaase ja proteaase, mis aitavad lagundada erinevaid toitaineid seedetraktis. Biolatte Hiivax ensüümid on mõeldud kõigile, kes soovivad toetada oma seedimist ja suurendada toitainete omastamist toidust.

  Ensüümid on kergesti kasutatavad ja neid võib võtta koos toiduga. Soovitatav annus on üks kapsel päevas veega, söögi ajal. Samas on oluline jälgida, et ensüüme ei võetaks koos teiste ravimite või alkoholiga, et vältida võimalikke koostoimeid.

  Ensüümide kasutamine toidulisandina võib olla kasulik erinevate seedeprobleemide korral. Ensüümid aitavad seedimist toetada ja võivad vähendada seedetrakti ebamugavusi, nagu kõhupuhitus ja raskustunne maos. Biolatte Hiivax ensüümid on kvaliteetsed ja ohutud toidulisandid, mis aitavad kehal toitu paremini seedida ja toitaineid omastada.

  Ensuumide säilitamine

  Ensüüme tuleb hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Temperatuuri ja niiskuse muutused võivad mõjutada ensüümide aktiivsust ja stabiilsust. Biolatte Hiivax ensüüme tuleb hoida originaalpakendis ning lastele kättesaamatus kohas.

  Biolatte Hiivax ensüümide ohutus ja kvaliteet

  Biolatte Oy järgib kõrgeid kvaliteedistandardeid ensüümide tootmisel. Biolatte Hiivax ensüümid on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest ning läbivad põhjalikud laboratoorsed testid, et tagada nende ohutus ja efektiivsus. Biolatte Oy on spetsialiseerunud ensüümide uurimisele ja arendamisele ning on pühendunud tarbijate tervise ja heaolu parandamisele.

  Biolatte Hiivax ensüümide eelised

  Ensüümide toetamine seedimiseks võib olla kasulik mitmel viisil. Ensüümid aitavad toitu paremini seedida ja võivad vähendada seedetrakti ebamugavusi, nagu kõhupuhitus ja raskustunne maos. Ensüümide kasutamine toidulisandina võib aidata suurendada toitainete omastamist toidust ning toetada üldist seedimist.

  Biolatte Hiivax ensüümid on spetsiaalselt loodud seedimise toetamiseks. Need ensüümid sisaldavad mitmeid seedimiseks vajalikke ensüüme, mis aitavad lagundada süsivesikuid, rasvu ja valke. Biolatte Hiivax ensüümid on kvaliteetsed ja ohutud toidulisandid, mis on loodud selleks, et aidata inimestel toetada oma seedimist ja parandada üldist tervist.

  Biolatte Hiivax ensüümide kasutamine

  Biolatte Hiivax ensüüme võib kasutada igapäevaselt seedimise toetamiseks. Soovitatav annus on üks kapsel päevas veega, söögi ajal. Biolatte Hiivax ensüüme võib kasutada koos teiste toidulisanditega ja need sobivad hästi osaks tervislikust toitumisest.

  Ensüümide kasutamine toidulisandina võib olla kasulik inimestele, kellel on seedetrakti probleemid, nagu kõhupuhitus, gaasid, raskustunne maos või seedeprobleemid teatud toitude seedimisel. Biolatte Hiivax ensüümid aitavad toetada seedimist ja võivad vähendada seedetrakti ebamugavusi.

  Järeldus

  Ensüümid on olulised organismi normaalseks seedimiseks ja ainevahetuseks. Biolatte Hiivax ensüümid on loodud selleks, et toetada seedetrakti tervist ning aidata organismil toitaineid paremini omastada. Need kvaliteetsed toidulisandid sisaldavad mitmeid seedimiseks vajalikke ensüüme, mis aitavad lagundada süsivesikuid, rasvu ja valke.

  Biolatte Oy on spetsialiseerunud ensüümide uurimisele ja tootmisele ning järgib kõrgeid kvaliteedistandardeid. Biolatte Hiivax ensüümid on ohutud ja efektiivsed toidulisandid, mis on loodud selleks, et aidata inimestel toetada oma seedimist ja suurendada toitainete omastamist toidust. Lisades Biolatte Hiivax ensüümid oma igapäevasesse rutiini, saate toetada oma seedimist ja parandada üldist tervist.

  Võid rohkem lugeda ensüümide kohta Biolatte kodulehelt.

  Sisaldab
  Ensüüme
  Ingver
  Olek
  Kapsel
  Kellele?
  Seeniorid
  Täiskasvanud
  Millisele keha piirkonnale?
  Seedimine ja ainevahetus
  Mille puhul sobib?
  Ainevahetus ja seedimine
  Elujõud ja energia
  Pärmseen
  Vitamiinide, mineraalide imendumine
  Toote puhtus
  Looduslik toode

  Biolatte toidulisandid piimhappebakterite ja ensüümide baasil

  Ei ole olemas häid ja halbu baktereid - on bakterid mida on liiga palju või bakterid mis paiknevad valest kohas. Yves Delatte

  Piimhappebakterid on keha mikroobide loomulik osa. Nii inimestel kui ka loomadel on soolestikus piimhappebakterid, ilma piimhappebakteriteta ei saa soolestik normaalselt toimida. Seega neil on tähtis roll organismi funktsioneerimisel. Piimhappebaktereid kasutatakse tihti kõhulahtisuse ravi toetamisel. Kõhulahtisus on üks paljudest sümptomitest, mis näitab, et piimhappbebakterite tasakaal soolestikus on paigast ära.

  Biolatte toodete lühitutvustus

  Biolatte Original kapslid 60 tk ja 110 tk, annuspakid 10x2,5 ja 26x2,5

  Original piimhappebaktereid aitavad tugevdada organismi ja immuunsust, tuues soolestikku häid baktereid ja tervendades mikrofloorat. Sobib kasutamiseks soolestikuprobleemide puhul (kõhulahtisus ja -kinnisus, gaasid, kõrvetised, aeglane ainevahetus),  nahaprobleemide korral (atoopiline dermatiit, akne, rosaatsea, ekseem), toidutalumatuse ja -allergiate puhul ning antibiootikumikuuri ajal ja pärast seda.

  Biolatte Original L-pulber

  Just lastele ning ka vastsündinutele mõeldud kergesti lahustuv piimhappebakterite preparaat, mida saab lahustada vees (näiteks lutipudelis) või segada rinnapiimaga. Toode sisaldab imikule omast ja kliiniliselt kontrollitud piimhappebakterit ning lisaks veel kolme teist elujõulist bakteritüve. L-pulbrit võib anda lapsele gaasivalude puhul ning ka ennetavalt, et tõsta heade bakterite osakaalu mikroflooras ning tugevdada seeläbi immuunsust. 

  Biolatte Boulardii 30tk, 60tk, 110tk, annuspakid 10tk

  Limaskestade hea seisukord on soolestiku tervise alus, sest limaskestad peavad olema terved, et haigustekitajad ei pääseks vereringesse. Boulardii kaitseb ja parandab kahjustunud limaskesti. Seetõttu on boulardii eriti vajalik nakkusrohketel perioodidel, haiguse ajal ja ka järgselt. Muul ajal on ta kasulik organismi tugevdamiseks ja soolestiku headele bakteritele terve kasvupinnase loomiseks. 

  Biolatte Travel  

  Reisil olles (eriti troopilistes piirkondades) peab meie soolestik harjuma muutunud toiduvalikuga. Biolatte Travel on suurepärane toode reisijatele, mis ühendab endas piimhappebaktereid, tsinki ja limaskesti kaitsvat Saccharomyces cerevisiae sp. Boulardiid, et toetada reisil olles ainevahetust ja immuunsüsteemi normaalselt tööd. Tarvitamist võib alustada juba nädal enne reisi. 

  Biolatte Madame

  Piimhappebaktereid ja boulardiid sisaldav spetsiaalselt naistele mõeldud toode aitab taastada ja säilitada tupe mikrofloora tasakaalu, tõstes heade bakterite osakaalu. Madame’st saab abi, kui teil on ebameeldiva lõhnaga tupevoolus, ravimitest (sh antibiootikumidest ja rasestumisvastastest ravimitest) tingitud pH tasakaalu muutus tupe limakestas ning pärmseenest tingitud tupevoolus.

  Biolatte Superzym 60tk ja 110tk

  Ensüüme, sh koensüümi (Q10) sisaldavates kapslites on 7 inimspetsiifilist pankrease ensüümi, mis tõhustavad toitainete seedimist ja parandavad vitamiinide ja mineraalide imendumist soolestikus. Ensüüme peaks kindlasti tarbima juhul, kui sööd regulaarselt pool-fabrikaate ja kiirtoitu, ei tarbi piisavalt puu- ja juurvilju, tarvitad liigselt alkoholi ning kannatad erinevate seedeprobleemide ning pärmseene all.

  Biolatte Ladyzym  

  Spetsiaalselt naistele suunatud ensüüme, sh koensüümi Q (10) sisaldav preparaat. Toode aitab lagundada toitaineid, eriti rasvu, valke ning soodustab seedimist ja tagab mao heaolu. Ladyzymi vajavad naised, kes kannatavad valulike menstruatsioonide käes, samuti tujumuutuste ja valulike rindade puhul.

  Biolatte Hiivax

  Biolatte Hiivax on organismi puhastav toode - tootes olevad ensüümid aitavad lõhustada toiduvalke ja soodustavad seedimist nign toitainete imendumist. Cayenne’i pipar, kaneel ja ingver aktiveerivad kõhunääret ja hävitavad pärmilisi. Ensüümitooteid ei tohi manustada koos teiste ravimite ega ka alkoholiga (vahe peab olema vähemalt 1 tund).

  Biolatte Subtilis  

  Biolatte Subtilis on vastupanuvõimet tugevdav toode, mis sisaldab patenteeritud Bacillus subtilist (soolestiku mikroobi tüve), mis toodab looduslikku antibiootikumi – subtiliini. Kui sinu elus on stressi, elustiili- või söömisharjumiste muutuseid, kehalist koormust või magamatust, siis subtilis hoiab immuunsüsteemi neist nõrgendavatest asjaoludest hoolimata tugevana, aidates tõrjuda viiruseid ja baktereid ning hoides pH tasakaalu.

  Biolatte Havitall 

  Biolatte Havitall on piimhappebakterite preparaat koos Psyllium Husk'i (ehk psülliumi kestadega) ja mustikapulbriga. See organismi puhastav toode on abiks seedimisprobeemide korral, aitab hoia kolesterooli ja veresuhkru tervislikku taset, tasakaalustab hormoone ning on abiks kaalulangetamisel. Psülliumi kesta kiud puhastavad soolestikku, sidudes end kahjulike ühenditega, ehtne mustikapulber on looduslik C-vitamiini allikas. 

  Biolatte Rabanon 

  Biolatte Rabanon on organismi puhastav toode, mis pärsib sapi- ja neerukivide moodustumist, aitab parandada maksafunktsiooni ja sapi nõristust, edendades samal ajal toksiinide eraldumist kehast. Rabanon on andnud tulemusi lisaks ka sapi- ja neerukividest vabanemisel ka maksa töö intensiivistamisel ning podagra ja urineerimisvaeguste korral.  Biolatte toodetest soovitame kindlasti:

  Biolatte Original kapsleid

  Soome esimene algupärane piimhappebaktereid sisaldav toode, mille uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilised bakteritüved aitavad tugevdada soolestiku mikrofloorat ning immuunsüsteemi. Kiiresti jagunevad ja stabiilsed bakterid on maksimaalse efektiivsusega.

  Biolatte Subtilis kapsleid

  Biolatte Subtilis on vastupanuvõimet tugevdav toode, mis sisaldab patenteeritud Bacillus subtilist, soolestiku mikroobi tüve (ei ole piimhappebakter), mis toodab looduslikku antibiootikumi – subtiliini. Bacillus subtilis aktiveerib antikehi tootvaid rakke, hoides seega ära viiruseid ja patogeenseid baktereid. Lisaks toetab tsink rasvhappe ainevahetust, pH tasakaalu ning immuunsüsteemi tavapäraseid toiminguid.

  Biolatte Boulardii kapslid

  Sc. cerevisiae sp. boulardii aitab tugevdada ja parandada soolestiku limaskesta, aitab takistada patogeenide verre sattumist ja loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakterid). BIOLATTE boulardii on andud häid tulemusi Soomes juba üle 10-ne aasta. Patenteeritud tootmisviis annab tootele kolmeaastase stabiilsuse toatemperatuuril.

  Tegu ei ole toidupärmiga. Ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu. Sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga.

  Biolatte Original-L on aga spetsiaalselt lastele

  Kergesti lahustuv piimhappebakterite preparaat, mida saab lahustada vees (näiteks lutipudelis) või segada rinnapiimaga. Toode sisaldab imikule omast ja kliiniliselt kontrollitud piimhappebakterit Bifido bacterium Bb-12, samuti kolme teist elujõulist ja inimspetsiifilist bakteritüve. Original–L ei sisalda allergeene ning seda võib anda juba vastsündinule. See toode oli varem BIOLATTE BB.

  Biolatte tooted sobivad nii beebile kui ka täiskasvanule erinevate probleemide korral. Lugege lähemalt Biolatte maaletooja kodulehelt, lisaks leiab loomulikult vajaliku infot Biolatte enda ametlikul kodulehel või meie BLOGIST, KUS ANNAME INFOT BIOLATTE TOODETE KASUTAMISE KOHTA.

  Vaata ka Biolatte toodete tutvustust TV3 naistesaates

  Biolatte

  Biolatte tooted Mia24.ee e-poest

  Biolatte probiootikumid on kasulikud soolestiku mikrofloorale. Need aitavad immuunsüsteemi tugevdada ja rikutud soolestiku mikrofloorat tasakaalustada.
  Biolatte OY asutaja alustas probiootikumide uurimist juba eelmisel sajandil, mil teaduslikud üksused pidasid neid toidulisandeid üksnes külmutatud jogurti pulbriks. Nad olid esimene ettevõte, kes avastas, et 70% inimeste immuunsusest sõltub käärsoolest. Biolatte tooted sisaldavad pikajaliselt uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilisi piimhappebakterite tüvesid, mis tugevdavad soolestiku oma mikrofloorat ja aitavad tõsta immuunsüsteemi vastupanu viirustele, baktreritele ning seenetele.

  Biolatte ajalugu

  Biolatte asutaja Yves DelatteBiolatte OY asutaja Yves Delatte, kes juba 1970 aastatel uuris ensüümide ja bakterite koosmõju tervisele. Tema töid on avaldatud paljudes väljaannetes üle maailma ja ta on aluse pannud paljudele teadustöödele ja uurimustele.

  Asutaja algne eesmärk oli leida alternatiiv antibiootikumidele ja otsida vähem agressiivset viisi, mis aitaks inimesi, kes kannatavad krooniliste tervisehäirete all. Tal kulus 20 aastat, et töötada välja õige koostis ning luua elujõuline ja rakenduslik tehnoloogia, selleks et tuua turule suur valik kvaliteetseid tooteid, mis annaksid ka tulemust.

  Biolatte firma filosoofia on see, et tervis on nagu kolmainsus - aju, keha, seedimine või siis vaim, hing ja ihu. Kui neist kolmest üks ei toimi õigesti, siis on häiritud ka teise kahe toimimine.

  Biolatte piimahappebakteritega toidulisandid olid esimesed omalaadsed tooted Soomes. Biolatte Original tootesarja tooted sisaldavad pikajaliselt uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilisi piimhappebakterite tüvesid, mis tugevdavad soolestiku oma mikrofloorat ja aitavad tõsta immuunsüsteemi vastupanu viirustele, baktreritele ning seenetele. Kiiresti paljunevad ja stabiilsed piimhappebakterid on läbi aastate Biolatte toodete edu saladus olnud ja on seda ka tänasel päeval.

  Probiootikumid on elusad mikroorganismid, mis on piisavas koguses manustatuna tervisele kasulikud!

  Probiootikumide all mõeldakse enamasti piimhapet tootvaid baktereid, näiteks laktobatsille ja bifidobaktereid, mis annavad tulemusi soolestiku mikrofloora tasakaalustamisel. 

  Peamiselt inimese une ajal tegelevad bakterid organismis paljunemise, toidu pärast võitlemise, toidu seedimise, toksiinide lagundamise ja vitamiinide, mineraalide, valkude, rasvade, antioksüdantide ja põletikuvastaste ainete eraldamisega verre, et toita ja kaitsta peremeesorganismi (inimest). Need sõbralikud bakterid lagundavad nt suhkruid, tärklist ja süsivesikuid toitaineteks, et keha saaks neid kergesti omastada ja energiaks muuta. 

  Probiootikume soovitatakse võtta:

  • Profülaktiliste kuuridena sügis-talvisel ajal, et tugevdada immuunsust ja ennetada külmetusi. Kuuri pikkus võiks olla 2 nädalat kuni 1 kuu, kuure on soovitatav korrata. Probiootikume soovitatakse võtta pool tundi enne või pärast sööki ning mitte koos kuuma joogiga, mis võiks kahjustada probiootikumi elujõudu.
  • Külmetuse ajal , et lühendada külmetuse kulgu ja vähendada külmetuse sümptomeid. 
  • Profülaktiliste kuuridena pingelistel perioodidel, et tugevdada immuunsust.
  • Profülaktilise kuurina enne reisile minekut (eriti troopilistesse piirkondadesse), et reisi ajal toetada organismi ja ennetada kõhuhädasid.
  • Antibiootikumi kuuri ajal, et aidata kiirendada normaalse mikrofloora taastumist. Anti- ja probiootikumide ei tohi võtta samal ajal, vaid manustamise vahel peab olema 2-3 tundi, kuna antibiootikumid takistavad kõikide mikroobide elutegevust. Pärast antibiootikumikuuri võiks jätkata probiootikumide võtmist veel vähemalt kaks nädalat.

  Kui tahad rohkem infot saada probiootikumide kohta, siis soovitame sul kindlasti lugeda järgnevaid artikleid:

  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 2,65 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Teile võib meeldida ka

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  Toote hinnangud /K&V

  Keskmine hinnang

  0.0
  0 Hinnang
  Suurepärane 0
  Hea 0
  Keskmine 0
  Kehv 0
  Vilets 0

  • Hinnangut (0)
  • Küsimused & vastused (1)
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjuta vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.