Loetle tooted brändi Ecosh Life järgi

Ecosh Life toidulisandid

Ecosh Life on eestimaine loodustoodete tootja, kes on pühendunud kvaliteetsete ja tervislike toodete valmistamisele. Ecoshi tootevalikusse kuuluvad eestimaised marjapulbrid, mis on valmistatud värskest ja tervendavast marjast. Lisaks pakutakse ka kaugete maade väekaid toidulisandeid, mis on samuti alati värsked ja tervislikud. Ecosh on ettevõte, mis usub looduse väesse ja teadusepõhise meditsiini koostöösse, sest just sellest sünergia sünnib tõeline vägi. Ecosh ei ole mitte ainult õpetajad, vaid nad jagavad inimestele olulist informatsiooni tervise hoidmisest, et nad saaksid ise teadlikke otsuseid teha, mis on nende tervisele parimad.

Osta kolm Ecoshi toodet ja säästad kohe 10%!Ecosh Life toidulisandid

Ecosh on Eesti esimene väetoidulisandite tootja. Ecoshi toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui kodumaised väetaimed ja ained, mille populaarsus maailmas tänu kvaliteedele ja teadlikuse tõusule järjest suureneb. Üha rohkem räägitakse peavoolumeedias supertoidust, väetoidust ja väetaimedest. Ecoshi looduslikud taimsed ekstraktid ja teaduspõhised toitained kannavad endas väge ja taimede vägi on kõikvõimas. Ecosh Life kasutab oma toidulisandites vaid neid tooraineid, mis peavad silmas põhjamaises kliimas elavate inimeste vajadusi.

Ecosh on ettevõte, kes teadlikult ühendab looduse väe ja teadusepõhise meditsiini, sest sellest koostööst sünnib tõeline vägi. Me ei ole õpetajad, vaid anname inimestele olulist informatsiooni tervise hoidmisest, mille baasilt saab igaüks ise otsustada, mida tema tervis vajab.

Ecosh sooduskood

Meie lehel pole tarvis Ecosh Life toodete ostmiseks mingit sooduskoodi. Paljud tooted on juba niigi soodsama hinnaga ja lisaks toimib ka automaatne allahindlus, kui ostate kolm või rohkem Ecosh Life toodet. Seega pole teil tarvis eraldi otsida Ecoshi sooduskoodi. See tähendab, et saate nautida suurepäraseid hindu ja soodustusi ilma lisapingutusteta. Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimat võimalikku kogemust ja parimat väärtust nende ostude eest. Seega võite kindel olla, et saate Ecosh Life toodete ostmisel parima hinna ilma sooduskoodi kasutamata. Meie lehel on mitmeid erinevaid Ecosh Life tooteid, mis on saadaval soodsama hinnaga. Kui ostate kolm või rohkem toodet, rakendub automaatne allahindlus, mis muudab teie ostu veelgi soodsamaks. Seega ei pea te kulutama aega ega vaeva Ecoshi sooduskoodi otsimisele, kuna meie lehel pakutavad hinnad on juba väga head. Meie eesmärk on tagada klientidele parim võimalik ostukogemus ning pakkuda neile suurepärast väärtust. Seega võite kindel olla, et saate Ecosh Life toodete ostmisel parima hinna ilma sooduskoodi kasutamata.

Ecoshi probiootikumid

Ecosh Life probiootikumid on kõik koondatud Ecobiotic toodete alla. EcoBiotic on toidulisand, mis sisaldab inimspetsiifilisi piimhappebakterid. Piimhappebakterid toetavad soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises. Ecoshi probiootikume on saadaval nii täiskasvanutele (Ecobiotic ja Ecobiotic Adult), samuti lastele - Ecobiotic Baby mis sisaldab piimhappebaktereid, mis toetavad tõhusalt väikelaste soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises. Ning ka vanematele - Ecobiotic Senior, mis sisaldab piimhappebaktereid, mis toetavad tõhusalt eakate soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

Ecoshi soolepuhastus

Ecosh Life DETOX soolepuhastus on spesiaalne toode Ecoshi sarjast soolepuhastuse läbi viimiseks. Kiudaineterikas Soolepuhastus Detox sisaldab kiudaineid, mis aitavad puhastada soolestikku sidudes endaga kahjulikke ühendeid ja jääkaineid. Osmootilist rõhku tekitavad kiud aitavad kiirendada kasulike piimhappebakterite paljunemist ja hoida soolestiku normaalset mikrofloora tasakaalu.

Ecoshi vitamiinid

Ecosh Life sarjast leiate erinevaid vitamiine - näiteks Ecoshi erinevad D-vitamiinid, samuti Ecoshi erinevad C-vitamiinid. Lisaks nendele vitamiinidele pakub Ecosh Life ka laia valikut teisi tooteid, sealhulgas B-vitamiini ja palju teisi tervisetooteid. Ecosh Life sarja toodete hulgast leiate kindlasti midagi, mis vastab teie vajadustele ja soovidele. Ecosh Life on tuntud oma kvaliteetsete ja mitmekülgsete toodete poolest, mis aitavad teil säilitada tervislikku eluviisi. Nende toodete hulka kuuluvad mitte ainult vitamiinid, vaid ka muud tervisetooteid, mis toetavad teie üldist heaolu. Olgu teie eesmärk immuunsüsteemi tugevdamine või energiataseme tõstmine, Ecosh Life sarjast leiate kindlasti sobiva toote. Nende toodete kvaliteet ja tõhusus on tunnustatud paljude klientide poolt ning Ecosh Life on tuntud oma pühendumuse poolest tervisliku eluviisi edendamisele. Seega, kui otsite usaldusväärseid ja mitmekülgseid tervisetooteid, siis Ecosh Life sarjast leiate kindlasti midagi, mis vastab teie vajadustele ja soovidele.

Ecosh Boulardii

Ecosh Life Boulardii – kurgu, mao ja soolestiku limaskestale! Probiootiline Boulardii toodab polüamiine spermiini ja spermidiini, kaht limaskestade alusmolekuli, mis aitavad hoida  limaskesti normaalsetena ning kaitsta neid kahjustuste eest. Soolestiku anatoomiline ehitus – soolestiku normaalsel mikroflooral on iseloomulik anatoomiline ehitus biokile kujul. Kasulikud bakterid paiknevad seal mitmekihiliselt. Biokile katab soolestiku limaskesta seestpoolt kaitstes seda veetustamise, keemilise ja füüsilise rünnaku vastu, aga samuti ka haigusttekitavate organismile kahjulike ja võõraste mikroorganismide, parasiitide vastu, takistab nende poolt eritatavate toksiinide ja allergeenide tungimist soolestiku limaskesta. Biokile on esmaseks kaitseliiniks infektsioonide vastu, seetõttu ongi rikutud mikroflooraga inimesed tundlikumad nakkushaiguste suhtes.

Ecosh meelerahu

Et tulla igapäevaste pingetega paremini toime, on Ecosh turule toonud tasakaalustava toote nimega Meelerahu. Ecosh meelerahu on spetsiaalselt välja töötatud närvisüsteemi toetamiseks pingelistel perioodidel, aidates organismil end koguda ja mobiliseerida ressursse. Selle toote kasutamine annab võimaluse vältida pikaajalise pinge muutumist krooniliseks stressiks. Stressi on võimalik ära tunda, kui inimene ei suuda enam tunda rõõmu väikestest asjadest, mis talle tavaliselt rõõmu valmistanud on. Seega on Ecosh meelerahu loodud selleks, et aidata inimestel säilitada tasakaal ja heaolu ka kõige raskematel aegadel.

Ecosh meelerahu

suurendab vastupanuvõimet stressile
stimuleerib närvisüsteemi ja intellektuaalseid funktsioone
toetab südame tööd

Ecosh meelerahu tootes on kasutatud aminohappeid nagu L-trüptofaani, L-türosiini, L-tauriini ja L-teaniini. Taimedest adaptogeenset roosilõhnalist kuldjuurt (Rhodiola rosea), mis stimuleerib stressi korral närvisüsteemi ja intellektuaalseid funktsioone, punase kannatuslille õite ekstrakti (Passiflora incarnata), mis suurendab keha vastupidavust stressile ning foolhapet, mis toetab südame tööd.

Ecosh magneesium

Magneesium on üks täitsamaid mineraale inimese organismis. Ecosh kasutab oma magneesiumitootes puhast USA-s Kelatron grupis toodetud 18,7 protsendilist M-pure™ magneesiumi, mis on üks imenduvamaid ja puhtamaid turul! See on magneesium, mis lahustub organismis hästi.

Magneesiumi on vaja:

  • süsivesikute, rasvade ja aminohapete normaalseks ainevahetuseks
  • soolade koostises luukoe tekkeks ja kaltsiumi rolli soodustamiseks inimorganismis (nt luukoe areng, uuenemine),
  • südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks,
  • normaalseks närvitalitluseks.
Vastavalt erinevatele võrdlustele peetakse parima imenduvusega ja omastatavusega magneesiumiteks tsitraati,  glükonaati ja laktaati (glütsinaat).  Uuringute kohaselt sobib magneesiumglütsinaat, kui üks paremini imenduvaid vorme väga hästi neile, kel on soolehäired nt kõhulahtisused või on tehtud soolevähendus operatsioone, kuna see vorm imendub hästi erinevatest soole osadest.


Less
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.