Antud tootja tooted: Frantsila

Frantsila maheürditalu põhirõhk on ürtide mahepõllumajanduslikul kasvatamisel, töötlemisel ja turustamisel. Frantsila valmistab üle 200 erineva ürditoote. Seal valmistatakse toiduaineid, toidulisandeid, kosmeetikatooteid ja hügieenitooteid. Frantsila tooteid müüakse üle kogu Soome ja ka paljudes välisriikides. Need tooted on müügil kaupluste tervisliku toidu ja mahetoodete osakondades ning apteekide loodustoodete riiulitel. Lisaks kasutavad Frantsila tooteid oma protseduurides paljud spaad ja terapeudid. 

Tegutseme tasakaalus loodusega


Frantsila


Frantsila maheürditalu põhirõhk on ürtide mahepõllumajanduslikul kasvatamisel, töötlemisel ja turustamisel. Frantsila valmistab üle 200 erineva ürditoote. Frantsila tooteid müüakse üle kogu Soome ja ka paljudes välisriikides. Need tooted on müügil kaupluste tervisliku toidu ja mahetoodete osakondades ning apteekide loodustoodete riiulitel. Lisaks kasutavad Frantsila tooteid oma protseduurides paljud spaad ja terapeudid.


Frantsila ürditalu on ravimtaimi mahepõllumajanduslikult kasvatanud aastast 1981. Nad alustasid esimesena Soomes avamaal ravimtaimede kasvatamist. Nüüd on nad Soome juhtivad ravimtaimede kasvatajad ja taimsete preparaatide tootjad.


Frantsila kvaliteeti võib usaldada


Frantsila ürditalu ei ole farmaatsiatehas ega valmista ravimeid. Seal valmistatakse toiduaineid, toidulisandeid, kosmeetikatooteid ja hügieenitooteid. Frantsila kasutab tootmises rahva-meditsiinis kasutatavaid ürte, mida inimesed on kasutanud juba sajandeid tervise tugevdamiseks ja haiguste ennetamiseks.


Kõik Frantsila tooted on kontrollitud tingimustes ja mahepõllumajanduslikult kasvatatud.


Soome puhtas looduses ja põhjamaises kliimas kasvavad väga tõhusad ravimtaimed. „Lühikese, kuid valge vegetatsiooniperioodi jooksul omandavad taimed unikaalseid funktsioone“ ütleb ürditalu asutaja ja perenaine Virpi Raipala-Cormier.


Loodus on põhjatu aardelaegas, kust võib alati leida uusi ideid. Frantsila maitse- ja ravimtaimed on Soome parimad.


Frantsila toodete kõrge kvaliteedi ja tõhususe tagavad:


-Ürditooraine, mille mahekvaliteet on Soomes ametliku järelvalve all, on mahepõllumajanduslikult kasvatatud või kogutud Soome puhtast loodusest.


-Soome puhas loodus ja põhjamaine kliima teevad ravimtaimed eriti tõhusaks.


-Taimede õigeaegne kogumine suurendab nende efektiivsust.


-Taimede õrn töötlemine säilitab nende bioenergia ja isegi suurendab seda.


-Teaduslikud uuringud tagavad toodete kõrge kvaliteedi.


Toodete efektiivsuse ja tervislikkuse tagavad õiged retseptid: • Retseptides on ühendatud Soome traditsiooniline rahvameditsiin tänapäeva teadusega.

 • Retseptid arvestavad põhjamaa taimestiku ja inimorganismi eripära.

 • Frantsila mahepõllumajandustalu toetab looduse tasakaalu; säästab ja kaitseb loodust.

 • Tooteid ei ole katsetatud loomade peal.

Vaata lähemalt
Näitame 1 - 24 kokku 96 tootest
 • Frantsila -
  Saadaval
  Frantsila - "Liriloru" intensiivistab vedelike voolavust...
  6416384040084 E-08

  Ekstraktis sisalduvad ürdid on tuntud diureetikumid (vedeliku väljutajad). Neid kasutatakse kuseteede ravi toetajana ja neerufunktsiooni toetajana. Paneb veed liikuma, alandab turseid ja vähendab tselluliiti. Ning toetab kaalu alandamist. Põiepõletikku leevendav.

  12,80 €
 • Frantsila - "Leijonamieli" kõrgvererõhk ja südame heaolu 50ml
  Saadaval
  Frantsila - "Leijonamieli" kõrgvererõhk ja südame heaolu...
  6416384040244

  Selles sisalduvaid taimi on kasutatud veresoonte ja südame heaoluks, kõrge vererõhu ja stressi puhul ning halva kolesterooli langetamiseks.

  12,50 €
 • Franstila - "Kylmanroppi" tugevdavad tilgad külmetuse puhul 50ml
  Saadaval
  Frantsila - "Kylmanroppi" tugevdavad tilgad külmetuse...
  6416384040121

  Selles sisalduvaid taimi on kasutatud organismi vastupanuvõime tõstmiseks. Raudrohi, tüümian, punane päevakübar hingamisteede ja kurgu heaoluks. Punane päevakübar, ingver ja taruvaik immuunsüsteemi tugevdamiseks. Soovitav kasutada ekstrakti kohe esimeste külmetusmärkide ilmnemisel.

  13,90 €
 • Frantsila - Ürdiekstrakt
  Saadaval
  Frantsila - Ürdiekstrakt "Kolotustipat" 50ml
  E-33

  Kolotustipat ekstraktis sisalduvaid taimi on kasutatud peavalude ja lihaspingete puhul.

  13,90 €
 • Frantsila - Ürdiekstrakt "Karvakorva" 50ml
  Saadaval
  Frantsila - Ürdiekstrakt "Karvakorva" 50ml
  6416384040220 (E-22)

  Selles sisalduvaid taimi on kasutatud kõrvade ja hingamisteede heaoluks. Punane päevakübar ja kummel vastupanuvõime suurendamiseks, teeleht ja pärn toetamaks kurgu ja hingamisteede heaolu. võtta veega sisse 15 – 20 tilka 2 – 5 korda päevas.

  12,50 €
 • Frantsila - Ürdiekstraktide segu "Ahtojää" 50ml
  Otsas
  Frantsila - Ürdiekstraktide segu "Ahtojää" 50ml
  EAN-6416384040152

  Ahtojää ekstrakt on hea seedimisele. Selles sisalduvaid taimi on kasutatud seedimise hõlbustamiseks ja kõhukinnisuse leevendamiseks.

  13,50 €
 • Frantsila - Raudrohu ekstrakt 50ml
  Saadaval
  Frantsila - Raudrohu ekstrakt 50ml
  6416384040428 (E-42)

  Raudrohtu on kasutatud kõhu – ja menstruatsiooni krampide leevendamiseks, seedimise ergutamiseks, kõhukinnisuse ja kõhugaaside korral. Rahvaravis on ta hinnatud kui vere ja maksa puhastaja. Samuti võib teda kasutada külmetuse korral vastupanuvõime suurendamiseks. Välispidiselt sobib akne, väikeste kriimustuste puhul ja lahjendatult ka suuveena kasutamiseks.

  12,00 €
 • Frantsila - Nõgeseseemneekstrakt 50ml
  Saadaval
  Frantsila - Nõgeseseemneekstrakt 50ml
  6416384040350

  Nõgeseseemneid on kasutatud seksuaalse võimekuse suurendamiseks ning energia ja vitaalsuse tõstmiseks kurnatuse peerioodil.

  15,00 €
 • Frantsila - Kummeliekstrakt 50ml
  Saadaval
  Frantsila - Kummeliekstrakt 50ml
  E-49

  Ekstraktis Kummel sisalduvaid taimi on kasutatud seedesüsteemi rahustamiseks, kõhu- ja menstruatsioonikrampide korral, gaaside leevendamiseks ning samuti sobib ta välispidiselt kasutamiseks.

  12,50 €
 • Frantsila - Saunatilgad "Nohunina" 30ml
  Saadaval
  Frantsila - Saunatilgad "Nohunina" 30ml
  6416384090010

  Lisada mõned tilgad auruvee hulka, riietele, kodutekstiilile, õhuniisutajasse või leilivette. 

  11,00 €
 • Frantsila - Õhtune õlisegu 10ml
  Saadaval
  Frantsila - Õhtune õlisegu 10ml
  EA-602

  Aitab lõdvestuda ja toob sügava une. Ärkad hommikul värskena ja puhanuna! Lõdvesta oma keha ja meeli õhtul sügavalt sisse hingates ja levitades õli randmete sisepindadele. Hõõru seejärel randmeid vastakuti ja puuduta randmetega laupa, oimukohti ja nina alt.

  17,50 €
 • Frantsila - Hommikune õlisegu
  Saadaval
  Frantsila - Hommikune õlisegu "Värskus" 10ml
  EA-601

  Aitab hoida meelt värskena ja mälu selgena terve päeva! Värskenda oma meeli hommikul sügavalt sisse hingates ja levitades õli randmete sisepindadele. Hõõru seejärel randmeid vastakuti ja puuduta randmetega laupa, oimukohti ja nina alt.

  17,50 €
 • Frantsila - Ayurveda eeterlike õlide segu
  Saadaval
  Frantsila - Ayurveda eeterlike õlide segu "Kapha" 10ml
  EA-502

  Ayurveda eeterlike õlide lõhnasegu Kapha. Värskendav ja energiat andev, kehakaalu vähendamist toetev. Piserda näiteks vaibale või kasutage lõhnalambis, kui tunnete väsimust,kui tahate saada virgemaks või, kui sammud lähevad liiga aeglaseks

  22,00 €
 • Frantsila - Ayurveda eeterlike õlide segu
  Saadaval
  Frantsila - Ayurveda eeterlike õlide segu "Pitta" 10ml
  EA-501

  Ayurveda eeterlike õlide lõhnasegu Pitta. Meelt ja lihaseid lõõgastav, kõhtu rahustav. Kui tunded kuumenevad ja on meeltes segadus, piserda mõned tilgad ruumi, olukorra rahustamiseks.

  22,00 €
 • Frantsila - Ayurveda eeterlike õlide segu
  Saadaval
  Frantsila - Ayurveda eeterlike õlide segu "Vata" 10ml
  EA-500

  Ayurveda eeterlike õlide lõhnasegu Vata. Meeleolu ja närvisüsteemi tasakaalustav. Rosmarinus officinalis (rosmariin – eeterlik õli), Andropogon muricatus (vetiver – eeterlik õli), Cananga odorata (ylang ylang – eeterlik õli), Santalum album (sandlipuu – eeterlikku õli). Nõuanne: Tilgutage üks tilk salfrätile ning hinga sügavalt sisse, kui on pingeid ja...

  22,00 €
 • Frantsila - Eeterlike õlide segu
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlike õlide segu "Laine laksatus"
  EA-301

  Annab tasakaalustatud ja harmoonilise enesetunde, lisab sisemist rahu. Lõdvestab ja suigutab magama. Moto: “Lõdvestun ja rahunen. Olen tasakaalus enda ja ümbritseva keskkonnaga”

  20,20 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Ylang-Ylang" 10ml
  EA-260

  Tõstab meeleolu.Tekitab õnnetunde. Stimuleerib seksuaalsust. Rahustav ja meeliülendav. Leevendab üleminekuaastatest põhjustatud vaegusi. Stressi puhul. Nahka hooldav.

  19,50 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Tüümian" 10ml
  EA-287

  Tüümiani eeterlikku õli peetakse oluliseks hingamisteede ja seedimise toetajana. Antiseptiliste omadustega ja efektiivne seennakkustele ning antibiootikumidele vastupidavate bakterite vastu. Sobib põletikulise, rasuse ja akne naha hoolduseks. Soovitatakse ka lihasvalu, spordivigastuste ja vereringehäirete puhul.

  17,80 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Teepuu" 30ml
  EA-309

  Väga tugev ravimile omane lõhn. Teepuu eeterlik õli on pärit austraalias kasvavast puust. Põliselanikud teavad selle parandavaid omadusi ja on seda kasutanud erinevate infektsioonide korral, nahapõletike, jala- ja küüneseene ning putukahammustuste korral.

  24,60 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Teepuu" 10ml
  EA-259

  Frantsila teepuu eeterlik õlile on omane väga tugev ravimi lõhn. Teepuuõli on pärit austraalias kasvavast puust. Põliselanikud teavad selle parandavaid omadusi ja on seda kasutanud erinevate infektsioonide korral, nahapõletike, jala- ja küüneseene ning putukahammustuste korral.

  11,70 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Küpress" 10ml
  EA-277

  Frantsila eeterlik õli küpress on värske okkahõngulise lõhnaga. Parandab vere- ja lümfiringet ning hoiab ära infektsioone. Aitab veenilaiendite, hemorroidide, jalgade paistetuse, köha, kuse- ja suguteede vaevuste puhul, enureesi, närvisüsteemi ülepingete puhul. Sobib rasusele nahale.

  10,90 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Sidrun" 10ml
  6416384110145

  Frantsila sidruni eeterlik õli on värske, puhas, ergutav lõhn, mis jaapanlaste uuringute kohaselt aitab parandada töövõimet. Sidrun on hea seedimisele ning ka vereringele. Sidrun võib põhjustada valgustundlikkust nahal ja seetõttu peale selle kasutamist tuleb vältida päikesevalgust.

  8,10 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Tsitronella" 10ml
  EAN-6416384110152

  Tsitronella eeterlik õli on sidruni lõhnaga, mis on antiseptiline, tõstab tuju ja rahustab. Tal on ka peavalu ja migreeni leevendav mõju. Kõige rohkem kasutatakse seda putukate, näiteks sääskede peletamiseks.

  8,70 €
 • Frantsila - Eeterlik õli
  Saadaval
  Frantsila - Eeterlik õli "Seeder" 10ml
  EA-276

  Frantsila seedri eeterlik õli on värske, okkahõngulise aroomiga. Antiseptiline, limaskestade ärritust ja sügelust leevendav õli. Hingamisteede vaevustele, kurgus ärritava köha puhul. Toimib ka kuseteede põletikke põhjustavate bakterite vastu. Mehed kasutavad seedrit habemeajamisvedelikku, see on antiseptiline ja nahka rahustav peale habemeajamist.

  15,50 €

Filtrid

Bränd

Tühista valikud selles grupis

Hind

0 € - 60 €

Kellele sobib?

Millisele keha piirkonnale?

Mida otsid?

Näita/peida veel valikuid

Sisaldab

Toote puhtus

Ei sisalda

Päiksekaitsefaktor: