Loetle tooted brändi Pulpe De Vie järgi

Pulpe de Vie nahahooldus

Palju värskeid puu- ja aedvilju, suur tootevalik, mõistlik hinnatase ja suurepärased koostisained – just need sõnad iseloomustavad Pulpe de Vie nahahooldussarja.Suur valik tooteid erinevatele nahatüüpidele ja vajadustele (detox, probleemsele nahale, sära andev sari)
  • Väga mõistlik hinna ja kvaliteedi suhe – kasutatud on kvaliteetseid looduslikke koostisosi, mis on tõhusad ja toimivad
  • Toodete koostis on 99-100% looduslik
  • Tootesari on vegan ja Ecocert sertifikaadiga
Rohkem teada saamiseks vajuta allpool "Vaatan lähemalt".

Pulpe de Vie nahahooldus

Mis on Pulpe de Vie?

Pulpe De Vie - nahahooldus, mis toob naeratuse näolePulpe de Vie on bränd, mille kontseptsioon on sama lihtne kui nende toodete koostisosad: orgaaniline ja looduslik nahahooldustoode, mis on välja töötatud värsketest, kuid n.ö "inetutest" puuviljadest, mis ei ole enam müügikõlblikud, kuid tarvitamiskõlblikud küll. “Koledad” puuviljad ostetakse kohalikelt väiketootjatelt kokku - boonuseks veel see, et kõik on valminud ja valmistatud Prantsusmaal. Pulpe de Vies ei leia pakendi tagaküljelt tärne ega mõistmatuid koostisosasid: Pulpe de Vie eesmärk on vastutustundlik ilu, sest nende orgaaniline kosmeetika sisaldab vähemalt 99% looduslikke koostisosi.

Puuviljad ja huumor, see on kõik mida Pulpe de Vie vajab

Tundub absurdne, et Pulpe de Vie tooted ei sisalda parabeene, fenoksüetanooli (kunstlikke säilitusaineid), PEG-i, silikoone ega muid nahale kahjulikke aineid. Seda seetõttu, et loodus sisaldab kõike, mida teie nahk vajab: patenteeritud toimeaineid, vitamiine, antioksüdante, mikroelemente jne. Seetõttu muudavad Pulpe de Vie tegijad oma väikeses Alpides asuvas tootmisüksuses puuviljad veeks, ekstraktiks, õliks jne ning seejärel toodavad neist nahahooldustooteid oma laboris Provence'is. Nahahooldustooted on spetsiaalselt kohandatud erinevate nahatüüpide vajadustele, austades samas igaühe vajadusi.

Tõestatud valem aastast 2008

Pulpe De Vie tootedPulpe de Vie ettevõtte asutamisest saadik on nad keskendunud puhta, vastutustundliku ja eelkõige kvaliteetse kosmeetika väljatöötamisele! Nad püüavad kõikidele oma komponentidele leida looduslikke alternatiive, kasutades näiteks säilitusaine asemel mädarõigast või silikooni asemel oliivi derivaate. Neil on orgaanilise kosmeetika vallas üle 10-aastane kogemus ja oskus, kuid mis veelgi olulisem, seda mõistavad ja hindavad need, kes on Pulpe de Vie tooteid oma nahal kasutanud!

Pulpe de Vie kasutab toidu raiskamise vältimiseks plekilisi puuvilju

​​Eetiline kosmeetika tähendab ka ökoloogiliselt ja sotsiaalselt teadlik olemist! Et mitte kaasa aidata toidu raiskamisele, kasutavad nad “inetuid” puuvilju, mida peetakse müügiks sobimatuks oma veidra kuju, suuruse või liigse küpsuse tõttu. Võimaluse korral kasutatakse ka kohalike väiketootjate müümata puuvilju, mis muidu oleksid ära visatud. Kindel on see, et nad armastavad neid "inetuid" puuvilju, sest need on Pulpe de Vie jaoks ilusad!Pulpe De Vie kasutab sobimatuid puuvilju

Pulpe de Vie sertifikaadid tõestavad, et nad peavad oma lubadusi

Nagu me kõik teame, on usaldus üks keerulisemaid asju, mida endale võita või teistele jagada. Seetõttu on nad välja teeninud terve hulga sertifikaate, näiteks Ecocerti, Cruelty Free, Authentic Provence ja Vegan sertifikaadi. Need ja mitmed teised sertifikaadid tagavad, et tooted on valmistatud mahepõllumajanduslikest toorainetest, valmistatud Provence'is ja neid pole kunagi katsetatud loomadel.

Pulpe de Vie on 100% valmistatud Prantsusmaal

Mitte ainult nende toodetes kasutatavaid puuvilju ei kasvatata 100% Prantsusmaal, vaid ka kogu nende tootmisahel toimub seal! Nende labor asub La Fare les Oliviersis; papppakendid pärinevad Bouches du Rhône'ist; looduslikud värvained on pärit Lubéronist, kõik Lõuna-Prantsusmaalt…

Pulpe de Vie: Teie nahale mõeldud orgaaniline ja jätkusuutlik iluhooldus‍

Kas olete kunagi mõelnud, mida teie ilutooted sisaldavad ja millist mõju need avaldavad teie nahale? Pulpe de Vie on Prantsuse bränd, mis on pühendunud orgaaniliste ja jätkusuutlike iluhooldustoodete loomisele. Meie eesmärk on pakkuda nahale kõige paremat, kasutades selleks ainult orgaanilisi puu- ja köögivilju, mis muidu jääksid toidu raiskamise tõttu kasutamata. Meie tooted on loodud armastusega ja vastutustundega, et need oleksid nii nahale kui ka keskkonnale õrnad.Pulpe de Vie

Pulpe de Vie lugu

Pulpe de Vie sündis Julie Ducreti soovist luua orgaanilisi ja looduslikke kosmeetikatooteid kõigile kättesaadavaks. Ta avastas, et igapäevaselt visatakse tonnide kaupa head orgaanilised puu- ja köögiviljad ära vaid nende välimuse tõttu. Miks mitte taaskasutada neid ja luua vitamiinirikkaid ilutooteid? Julie unistus oli luua nahahooldustooted, mis oleksid õrnad nii nahale kui ka keskkonnale ning tulvil päikeseenergiat ja heaolutunnet.
Julie kasvas üles sub-Sahara Aafrika päikese all, kus ta õppis väärtustama looduse lähedust ja autentsust. Pärast äriõpinguid ja 10-aastast turunduskarjääri suurtes ettevõtetes sai Juliele selgeks, et see pole tema soovitud elu. Ta vajas tagasipöördumist lihtsuse juurde, loodusega ühendumist ja Lõuna päikesevalguse taasleidmist. Ta kolis Marseille'i ja seal sündis tema innovaatiline idee taaskasutada "koledaid" puuvilju ja köögivilju, et luua nahahooldustooted. Julieg murdis kosmeetika tavapäraseid mustreid, pannes võitluse raiskamise vastu oma pühendumuse keskmesse.

Orgaanilised puu- ja köögiviljad

Pulpe de Vie tooted eristuvad teistest iluhooldustoodetest tänu meie kasutatavatele orgaanilistele puu- ja köögiviljadele. Meie tooted ei sisalda sünteetilisi koostisaineid, parabeene ega muid kahjulikke aineid, mis võivad nahale kahjustavalt mõjuda. Kasutame ainult puhtaid ja looduslikke koostisosi, mis on pärit väiketootjatelt Prantsusmaa lõunaosast. Need puuviljad ja köögiviljad, mis muidu jääksid toidu raiskamise tõttu kasutamata, leiavad meie toodetes uue elu.

Meie tootevalikus leiate näohooldustooted, kehahooldustooted ja hügieenitooted, kõik valmistatud puhtast ja värskest orgaanilisest toorainest. Kasutame hoolikalt valitud koostisaineid, mis on tõestanud oma tõhusust nahahoolduses. Meie tooted on sertifitseeritud orgaanilised, tagades teile kvaliteedi ja usaldusväärsuse.

Kestlik pakendamine

Keskkonnahoid on meie jaoks oluline ning seetõttu oleme pühendunud ka jätkusuutlikule pakendamisele. Kõik meie toodete pakendid (kartong, plastik, alumiinium, klaas) on taaskasutatavad ja oleme võtnud kasutusele jätkusuutlikud pakendamislahendused. Meie toodete välispakendid on valmistatud FSC sertifitseeritud (säästvalt majandatud metsadest pärit) kartongist, mis on täielikult taaskasutatav ja pakendatud vastutustundlikult.

Alates 2022. aastast pakendame hügieenitooted ökoloogilistesse pakenditesse, mis on valmistatud taaskasutatud plastikust ja mida saab uuesti täita. See on üks samm meie eesmärgi poole vähendada plastiku kasutamist ja keskkonnamõju.

Keskkonnasõbralik tootmine ja tegevus

Meie toodete ja tegevuse keskkonnamõju mõõtmine ja vähendamine on meie jaoks oluline. Alates 2023. aastast mõõdame täpselt oma ettevõtte süsinikujalajälge, et saaksime selle konkreetsetel arvudel põhinevalt kommunikeerida ja kavandada lühiajalisi lahendusi. Oleme osa Prantsusmaa Provence-Corsica piirkonna ettevõtete konventsioonist kliimamuutuste kiirendamiseks, mis aitab meil üleminekukava väljatöötamisel.

Alates 2018. aastast oleme koostööpartnerid Yoyo nimelise taaskasutusalase platvormiga, mis premeerib plastikjäätmete sorteerimist. Meie eesmärk on suurendada teadlikkust jäätmete olulisusest ja suurendada pakendite taaskasutamise määra mänguliste meetodite abil.

Oleme uhked oma panuse üle merekeskkonna kaitsele. Alates 2021. aastast oleme Marseille'is asuva Pure Ocean sihtasutuse toetajad, mis võitleb merepõhja kaitse eest ja teeb teadustööd mereelustiku mitmekesisuse säilitamiseks. Toetame teaduslikke projekte, mis tõstavad teadlikkust merekeskkonna tähtsusest ja aitavad kaasa mereelustiku kaitsele.

Meie pühendumus tulevikule

Pulpe de Vie on uhke oma päritolu üle. Oleme tõeliselt prantslaslik bränd, mille peakorter asub päikese ja spontaansuse linnas - Marseille'is. Oleme uhked oma Prantsuse juurte üle ning töötame kohalike talunike ja tootmispartneritega, et tagada kogu meie tootmisahela 100% Prantsuse päritolu.

Meie väikene ja tugev meeskond on pühendunud looma parimaid nahahooldusvahendeid, mis on kõigile kättesaadavad. Meie eesmärk on jääda massiturul kättesaadavaks, olles samas autentsed ja vastutustundlikud.

Kokkuvõtteks, kui otsite nahale parimat, valige Pulpe de Vie tooted. Meie looduslikud ja orgaanilised koostisosad, jätkusuutlik pakendamine ja pühendumus keskkonnahoiule muudavad meid teistsuguseks. Oleme uhked oma lugu, meie panust tulevikule ja meie pidevat püüdlust luua iluhooldustooted, mis on tõhusad, nahasõbralikud ja keskkonnasäästlikud.

Less
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.