Loetle tooted brändi Uns järgi

Uns toidulisandid

Uns toidulisandid on loodud sportlastele ning aktiivsetele inimestele. Tootevalikust leiab toidulisandeid, mis toetavad lihasmassi kasvatamist ning rasvade vähenemist, kuid ka preparaate, mis tugevdavad tervist ning suurendavad elujõudu. Uns pöörab alati tähelepanu toodete kvaliteedile, lisaks on tooted valmistatud hea tootmistava ja hea hügieenitava põhimõtetest lähtuvalt.

Uns toidulisandid

Uns toidulisandid on loodud sportlastele ning aktiivsetele inimestele. Tootevalikust leiab toidulisandeid, mis toetavad lihasmassi kasvatamist ning rasvade vähenemist, kuid ka preparaate, mis tugevdavad tervist ning suurendavad elujõudu. Uns pöörab alati tähelepanu toodete kvaliteedile ning kõikide toodete kvaliteeti uuritakse ja kontrollitakse regulaarselt. Lisaks on tooted valmistatud hea tootmistava ja hea hügieenitava põhimõtetest lähtuvalt.

UNS toidulisandid

UNS toidulisandidUNS kaubamärgi tootevalikus on lai valik taimseid tooteid ja looduslikke taimeekstrakte, mida saab kasutada loodusravis, fütoteraapias, traditsioonilises Hiina ja India meditsiinis ning ravimtaimeravis. UNS-i toidulisandid on mõeldud igas vanuses inimestele - näiteks hea une tagamiseks, kehakaalu vähendamiseks, liikumisaparaadi toetamiseks jne. 
UNS-i poolt toodetud toidulisandid on saadaval veganitele ja taimetoitlastele pühendatud pulbrite,  pehmete geelkapslite ning kergesti neelatavate želatiin- ja köögiviljakapslitena, mis on ka kõhule õrnemad.
Viimasel ajal on UNS-i toidulisandite pakkumisse lisandunud erinevat tüüpi raviseened, mida sadu aastaid tagasi kasutati Kaug-Ida meditsiinis. Need on ideaalne lahendus mükoteraapias, st seentega ravimisel. 
UNS kaubamärk on turul olnud alates 2007. aastast. Meie eesmärgiks on algusest peale klientide rahulolu ja nende täielik rahulolu. Alates 2021. aastast paneb UNS kaubamärk veelgi suuremat rõhku tervisliku eluviisi propageerimisele, luues tervislikke ja ökoloogilisi tooteid.

UURINGUGA KINNITATUD KVALITEET

UNS toidulisandid on kontrollitud

Kõik UNS-i tooted on põhjalikult kontrollitud. Meie preparaadid läbivad sisekontrolli ja neid testitakse ka akrediteeritud välistes laborites.

POOLA BRÄND

UNS Poola toidulisandite tootja

UNS on Poola toidulisandite kaubamärk ja kvaliteet on nende prioriteet.

Miks valida UNS toidulisandid?

UNS Toidulisandite koostisUNS on Poola toidulisandite tootja, kes on alati pööranud erilist tähelepanu kvaliteedile ja koostisele. Toidulisandite tootmine toimub vastavalt kaasaegse biotehnoloogia standarditele. Suurt rõhku pannakse "Hea tootmistava" ja "Hea hügieenitava" rangete protseduuride rakendamisele, mis võimaldab vältida igasuguseid riske. Iga UNS-i toode on ainulaadne ja iga tootmisetapp on rangelt kontrollitud.  Alates arendusest, süvamikrobioloogilisest analüüsist kuni valitud tippkvaliteediga tooraine ostmiseni parimatelt, mainekatelt tarnijatelt Euroopast ja kogu maailmast. UNS-i tarnijate hulka kuulub näiteks Sabinsa® (India ettevõte, mis asutati aastal 1988, mis pakub patenteeritud, kliiniliselt testitud ja standardiseeritud taimeekstrakte). UNS-i toidulisandid on välja töötatud kooskõlas "puhta märgise" suundumusega, mis tähendab, et need ei sisalda tarbetuid täiteaineid, värvaineid ega säilitusaineid. Paljud preparaadid sisaldavad ainult toimeaineid, mis tagab toimeaine kõrgeima võimaliku kontsentratsiooni. 2021. aastal tõi UNS turule ökoloogilisi klaaspakendeid, mida saab taaskasutada. Selline pakendivorm ei ole ainult samm keskkonnakaitse suunas. See on tagatis pakutava toote veelgi kõrgemale kvaliteedile, sest farmaatsiaklaas isoleerib kapslid keskkonnast, kaitstes neid fotooksüdatsiooni eest.

Less
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.