Loetle tooted brändi Wet n Wild järgi

Wet n Wild - kvaliteetne kosmeetika mõistliku hinnaga

Wet n Wild kosmeetika on aastakümnete jooksul olnud paljude naiste jaoks üle maailma ilu saavutamise vahendiks. Tegemist on julge ja usaldusväärse kaubamärgiga, mis on suunatud trendikatele naistele, kes soovivad ennast parimal võimalikul viisil väljendada. Wet n Wild on juba 30 aastat lubanud pakkuda kvaliteeti uskumatult hea hinnaga ning annab võrratu ilukogemuse igas vanuses, igast rahvusest, igasuguse nahavärviga ja majandusliku staatusega inimestele.

Wet n Wild kosmeetika - Kvaliteetsed meigitooted igaühele

Wet n Wild kosmeetika on juba aastast 1979 teinud kvaliteetse ilu kättesaadavaks laiale avalikkusele. Bränd jätkab tänaseni kvaliteetse dekoratiivkosmeetika pakkumisega, mis on rikastatud toitvate põhikoostisosadega ning valmistatud puhtas ja julmusevabas vormis. Wet n Wild ei tee kompromisse kvaliteedis ning seab ootused standarditele, mis on palju kõrgemad kui nende hind. Wet n Wild annab inimestele vabaduse valida - alates 2-eurosest huulepulgast esmakordsetele iluostjatele kuni 5-eurose auhinnatud jumestuskreemini, mida kiidavad ilutrendid ja meigikunstnikud. Wet n Wild alustas kõige esimese ilubrändina ja üllatab iga uue tootega, pakkudes üha suuremaid ja paremaid tooteid. Wet n Wildiga saab ostelda vabaduse ja lihtsusega. Wet n Wild pakub meiki, mis on mõeldud näiteks esinemiseks, tähtsündmuseks või tagasihoidlikuks päevameigiks.

Julmusevaba ilu

Wet n Wild kosmeetika on 100% julmusevaba. See tähendab, et nad ei tee kunagi loomadel katsetusi. Wet n Wild on uhke, et on PETA "Beauty Without Bunnies" programmi liige, mis on pühendunud loomkatsete kaotamisele. Nad usuvad julmusevabasse ilusse! Ükski nende karvane, suleline või soomuseline sõber ei ole vigastada saanud nende toodete valmistamisel. Wet n Wild kosmeetika on alati olnud julmusevaba ja jääb alati julmusevabaks! Olgu sa siis pühendunud loomade õiguste kaitsja või lihtsalt armastad kutsikaid ja jäneseid ning soovid, et nad naerataksid - Wet n Wild on sinuga! Nad tahavad ka seda! Tegelikult on enamus nende tooteid mitte ainult julmusevabad, vaid ka vegan.

Wet n Wild kosmeetika - Kvaliteetsed meigitooted

Wet n Wild kosmeetika pakub laia valikut kvaliteetseid meigitooted, mis sobivad igale nahatoonile ja eelistusele. Nende valikusse kuuluvad muuhulgas puudrid, huule- ja silmapliiatsid ning meigikinnitusspreid, mis on hädavajalikud kõigile, kes armastavad meiki, värve ja oma unikaalse välimuse loomist. Wet n Wild kosmeetika on saanud mitmeid ihaldusväärseid iluauhindu sellistelt väljaannetelt nagu Allure, People, Cosmopolitan ja Self. Nende toodete kvaliteet ja tõhusus on tunnustatud nii tarbijate kui ka ilutööstuse professionaalide poolt.

Wet n Wild kosmeetika - Igaühele mõeldud bränd

Wet n Wild kosmeetika on bränd, mis on mõeldud kõigile. Nende tootevalik on mitmekesine ja hõlmab erinevaid tooteid, mis sobivad igale nahatoonile, eelistusele ja eelarvele. Wet n Wild kosmeetika pakub kvaliteetseid tooteid taskukohase hinnaga, mis võimaldab kõigil nautida ilu ja eneseväljendust. Olenemata sellest, kas oled algaja meikar või kogenud iluarmastaja, leiad Wet n Wild'i tootevalikust kindlasti midagi endale sobivat. Nende tooted on loodud selleks, et anda sulle vabadus valida ja luua endale just selline välimus, nagu soovid. Wet n Wild kosmeetika on bränd, mis on alati olnud kättesaadav ja populaarne ning jätkab uute toodete ja innovatsioonidega üllatamist.
Less
Toode on võrdlusesse lisatud

Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
Täpsem info privaatsustingimuste all.