Frantsila - Ajurveda massaažiõli

  Frantsila - Ajurveda massaažiõli "Pitta" 100ml

  6416384080189
  10,20 €

  (103,70 € liiter)

  Maksudega

  Jahutav. Meelt ja lihaseid lõõgastav, rahustav. Puhastav, kõhtu ja maksa tasakaalustav massaažiõli. Sobib ka igapäevaseks nahahoolduseks.

  Toode on Mia24.ee laos.
   

  Ajurveda massaažiõli "Pitta"

  Frantsila ajurveda tooted

  Jahutav. Meelt ja lihaseid lõõgastav, rahustav. Puhastav, kõhtu ja maksa tasakaalustav massaažiõli. Sobib ka igapäevaseks nahahoolduseks.


  Koostis:  viinamarjaseemne-, kookos-, päevalilleseemneõli, teelehe-, kummeli-, karjala mündi-, männiokka õlitõmmis, mustika-, männi-, metsristiku õieteraapilised
  tilgad.

  Vitis vinifera, Helianthus annuus*,Plantago ssp.*, Matricaria recutita*, Mentha dalmatica x spicata*, Pinus sylvestris*, Cocos nucifera*,Centaurea cyanus*, Filipendula ulmaria* Pinus sylvestris *.

  Ei sisalda
  GMO-d
  kunstlikke lõhnaaineid
  kunstlikke värvaineid
  mineraalõlisid
  parabeene
  Omadused
  Jahutav
  Lõõgastav
  Puhastav
  Sisaldab
  Kookos/õli
  Päevalilleõli
  Viinamarjaseemne ekstrakt/ õli
  Kellele?
  Seeniorid
  Täiskasvanud
  Millisele keha piirkonnale?
  Lihased
  Maks
  Nahk
  Toote puhtus
  Mahe toode

  Frantsila - tegutseme tasakaalus loodusega

  Frantsila maheürditalu põhirõhk on ürtide mahepõllumajanduslikul kasvatamisel, töötlemisel ja turustamisel. Frantsila valmistab üle 200 erineva ürditoote. Frantsila tooteid müüakse üle kogu Soome ja ka paljudes välisriikides. Need tooted on müügil kaupluste tervisliku toidu ja mahetoodete osakondades ning apteekide loodustoodete riiulitel. Lisaks kasutavad Frantsila tooteid oma protseduurides paljud spaad ja terapeudid.

  Frantsila ürditalu on ravimtaimi mahepõllumajanduslikult kasvatanud aastast 1981. Nad alustasid esimesena Soomes avamaal ravimtaimede kasvatamist. Nüüd on nad Soome juhtivad ravimtaimede kasvatajad ja taimsete preparaatide tootjad.

  Frantsila kvaliteeti võib usaldada

  Frantsila ürditalu ei ole farmaatsiatehas ega valmista ravimeid. Seal valmistatakse toiduaineid, toidulisandeid, kosmeetikatooteid ja hügieenitooteid. Frantsila kasutab tootmises rahva-meditsiinis kasutatavaid ürte, mida inimesed on kasutanud juba sajandeid tervise tugevdamiseks ja haiguste ennetamiseks.

  Kõik Frantsila tooted on kontrollitud tingimustes ja mahepõllumajanduslikult kasvatatud.

  Soome puhtas looduses ja põhjamaises kliimas kasvavad väga tõhusad ravimtaimed. „Lühikese, kuid valge vegetatsiooniperioodi jooksul omandavad taimed unikaalseid funktsioone“ ütleb ürditalu asutaja ja perenaine Virpi Raipala-Cormier.

  Loodus on põhjatu aardelaegas, kust võib alati leida uusi ideid. Frantsila maitse- ja ravimtaimed on Soome parimad.

  Frantsila toodete kõrge kvaliteedi ja tõhususe tagavad:

  -Ürditooraine, mille mahekvaliteet on Soomes ametliku järelvalve all, on mahepõllumajanduslikult kasvatatud või kogutud Soome puhtast loodusest.

  • Soome puhas loodus ja põhjamaine kliima teevad ravimtaimed eriti tõhusaks.
  • Taimede õigeaegne kogumine suurendab nende efektiivsust.
  • Taimede õrn töötlemine säilitab nende bioenergia ja isegi suurendab seda.
  • Teaduslikud uuringud tagavad toodete kõrge kvaliteedi.

  Toodete efektiivsuse ja tervislikkuse tagavad õiged retseptid:

  • Retseptides on ühendatud Soome traditsiooniline rahvameditsiin tänapäeva teadusega.
  • Retseptid arvestavad põhjamaa taimestiku ja inimorganismi eripära.
  • Frantsila mahepõllumajandustalu toetab looduse tasakaalu; säästab ja kaitseb loodust.
  • Tooteid ei ole katsetatud loomade peal.

  Frantsila: Kuidas looduslikud tooted tõid tervise ja ilu meie ellu

  Frantsila, Soome tuntud ökofarm ja loodusliku kosmeetika bränd, on juba üle 35 aasta pakkunud inimestele tervislikke ja ilu edendavaid tooteid. See pereettevõte on tuntud oma kvaliteetsete orgaaniliste toodete poolest, mille valmistamisel kasutatakse ainult looduslikke koostisosi. Frantsila lugu algas aga palju varem, kui nende pere otsustas luua midagi erilist ja jätkusuutlikku.

  Frantsila ajalugu ja pärand

  Frantsila farm on olnud sama perekonna käes juba üle 300 aasta ning põlvkondade jooksul on see läbi teinud mitmeid muutusi. Oma agronoomide taustaga otsustasid Virpi Raipala-Cormier ja James Cormier 35 aastat tagasi luua midagi erilist - ökofarmi, kus kasvatatakse tervislikke taimi ja valmistatakse looduslikke tooteid. Nende eesmärk oli luua vastastikku kasulik suhe taimedega ning näidata, kuidas me saame elada harmoonias loodusega.

  Alguses oli Frantsila ainus ökofarm oma piirkonnas ja nende ideed ei olnud veel laialt levinud. Kuid aastatega on inimesed hakanud üha enam mõistma orgaanilise põllumajanduse ja taimedest valmistatud toodete väärtust. Frantsila on olnud selles protsessis eestvedaja ning on aidanud kaasa taimedest lähtuvate tervise- ja ilutoodete populaarsuse kasvule.

  Erinevus Frantsila toodetes

  Mis teeb Frantsila tooted eriliseks? Nende looduslikud kosmeetikatooted on valmistatud hoolikalt valitud orgaanilistest koostisosadest, mis on kasvatatud Frantsila enda põldudel ja aedades. Farmis kasvab üle 20 metsikult kasvava taime ja ürdi, mis on täis tervendavaid fütokemikaale tänu farmi põhjapoolsele laiusele ja viljakale pinnasele. Frantsila kasutab regeneratiivset orgaanilist põllumajandust, mis võimaldab neil anda loodusele rohkem tagasi, kui nad võtavad.

  Frantsila toodete valmistamisel kasutatakse spetsiaalseid retsepte, mis on välja töötatud põlvkondade jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal. Iga taim, lill ja ürt omab oma ainulaadset mõju meie heaolule - mõned uuendavad nahka, mõned turgutavad ainevahetust ja teised vähendavad põletikku. Kõik Frantsila tooted ühendavad puhtad koostisosad ja orgaanilised ürdid, luues looduslikke tervendavaid tooteid, mis on head nii sinu kui ka planeedi jaoks.

  Mida Frantsila tooted sisaldavad?

  Frantsila toodetes kasutatakse ainult parimaid orgaanilisi koostisosi. Nende toodete valmistamisel kasutatakse taimi ja ürte, mis on kasvatatud Frantsila enda farmides ja aedades. Taimede korjeperiood on eriline aeg, kus nad hoolikalt käsitsi koristatakse ja töödeldakse, et säilitada suve jõud ja elujõud. Näiteks destilleeritakse ürte ja lilli orgaanilise külmpressitud õli ja orgaanilise alkoholi abil, kasutades traditsioonilist meetodit. Need toorained segatakse kokku Virpi Raipala-Cormieri originaalretseptides, et luua mitmesuguseid looduslikke kosmeetikatooteid ja tervise ning heaolu tooteid.
  Frantsila tooted pakuvad mitmesuguseid kasutusvõimalusi. Näiteks nende Echinacea tinktuur on tuntud oma immuunsüsteemi tugevdavate omaduste poolest. Lisaks tinktuuridele pakutakse ka erinevaid salve, mis on tõhusad erinevate nahaprobleemide korral. 

  Miks valida Frantsila tooted?

  Frantsila tooted eristuvad teistest turul olevatest toodetest oma kvaliteedi ja looduslike koostisosade poolest. Nende toodete valmistamisel pannakse suur rõhk puhtusele, jätkusuutlikkusele ja taimede tervendavate omaduste säilitamisele. Frantsila farmis kasutatakse regeneratiivset orgaanilist põllumajandust, mis aitab parandada mulla tervist ja luua ökosüsteeme, kus taimed, loomad ja inimesed saavad tõeliselt õitseda. Nende toodetes kasutatakse ainult parimaid orgaanilisi koostisosi, mis on kasvatatud looduslikult ja korjatud optimaalsel küpsusastmel. Frantsila tooted on loodud selleks, et olla head nii sinu nahale kui ka planeedile.

  Kui soovid tervislikke ja looduslikke tooteid, mis on valmistatud armastuse ja pühendumisega, siis Frantsila on sinu jaoks õige valik. Nende tooted pakuvad tõhusat nahahooldust ning aitavad kaasa sinu üldisele heaolule. Lisaks sellele on Frantsila brändi taga pikaajaline kogemus ja pühendumus taimede tervendavate omaduste uurimisele ning nende teadmiste rakendamisele looduslike toodete loomisel.

  Vali Frantsila - looduslikud tooted, mis toovad tervise ja ilu sinu ellu!

  Tellimuse postitamise kiirus


  Kui toote juurde on märgitud " Mia24.ee laos " - siis saame piisava laokoguse korral ka samal või järgneval tööpäeval tellimuse teele saata.


  Kui toote juures on märgitud " Partnerettevõtte laos ", siis kulub postitamiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Kui tarne osutub pikemaks, kui 3 tööpäeva, siis antakse sellest kindlasti Teile teada.

  Transpordivalikud


  Mia24.ee e-poes saate valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • SmartPosti pakiautomaati
  • Omniva pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • DPD kullerteenusega koju (ainult tööpäevadel 9-17 vahemikus, võib olla kõige aeglasem)
  • Ise Mia24.ee kontorisse järgitulemine (Keila, Paldiski mnt 19)

  Transpordiviisi valikul arvestage, et Omniva automaadid asuvad välistingimustes. Seega kui väljas on liiga külm või liiga soe, siis võivad tellitud tooted kahjustada saada, kui need pikalt automaati ootama jätta.

  Transpordihinnad

  Meie transpordi hinnastamine on hetkel lihtne:
  • SmartPosti pakiautomaati - 2,65 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva pakiautomaati - 2,75 EUR ja alates 35 EUR tasuta
  • Omniva postkontorisse - 6 EUR
  • DPD kulleriga - 8 EUR

  Maksmisvõimalused

  Praegusel hetkel saate maksmiseks kasutada järgnevaid võimalusi:

  • Pangalingid - erinevad pangad Eesti, Läti, Leedu, Soome
  • Krediitkaart
  • Pangaülekanne
  • Maksmine 3 osas (Montonio Split)
  • Ise järgi tulemisel Mia24.ee kontoris pangakaardiga või sularahas

  Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  (@COMMENT_GRADE@)
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_TITLE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_IMAGES@
  @COMMENT_VIDEOS@
  Kas sellest oli abi? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Kirjuta kommentaar

  @COMMENT_TITLE@

  @CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  Vastused @ANSWERS_NB@ Meeldinud @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Mitte meeldinud @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Kommentaarid @COMMENTS_NB@
  Kirjuta vastus Lisa kommentaar
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Vasta
  @TOTAL_USEFULNESS@
  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  Lisa kommentaar @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
  @COMMENT_AVATAR@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
  @VERIFY_PURCHASE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@

  @COMMENT_COMMENT@

  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta

  @COMMENT_COMMENT@

  @CUSTOMER_NAME@

  @AUTHOR_PROFILE@
  @COMMENT_DATE@
  @COMMENT_NO_APPROVE@
  @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Vasta
  Toode on võrdlusesse lisatud

  Mia24.ee e-pood kasutab oma tööks küpsiseid. 
  Täpsem info privaatsustingimuste all.