TanOrganic

TanOrganic™ Anti-Aging Sunless Tan on maalima esimene ja ainus Ecocert sertifikaadiga isepruunistavate toodete bränd. TanOrganic tooted on valmistatud kvaliteetsest looduslikust tootainest ning ei sisalda nahka kuivatavaid kahjulike sünteetilisi koostisosi nagu säilitusaineid, parabeene ning lõhna- ja värvaineid.

Nahk on keha suurim organ. Nahale kantud toodetest imendub kehasse 64%, seetõttu on oluline valida nahahoolduseks kvaliteetsed tooted. TanOrganicu toodete unikaalne aaloel baseeruv koostis sisaldab nahka niisutavaid A-, C- ja E-vitamiine. Meeldiva aroomiga tooted sisaldavad pinguldavaid ja vananemisvastaseid komponete, mis muudavad naha nooruslikumaks, siledamaks ja pehmemaks. TanOrganic sisaldab aktiivset toimeainet, orgaanilist suhkrupeediekstrakti, mis 6-8 tunni jooksul loob nahale ilusa loomuliku päevitunud jume, mis püsib päevi kaunina.

TanOrganicu tugevalt niisutavad tooted sobivad kõikidele nahatüüpidele, sh ka kõige tundlikumale nahale. TanOganic tooted on ohutud ka rasedatele.

TanOrganic on pakendatud tumedasse klaaspudelisse, mis säilitab hästi aktiivseid orgaanilisi toimeaineid.

TanOrganic toodetel on mitu sertifikaati ning bränd on võitnud mitmeid iluauhindu.

Kõik TanOrganic kauabmärki kandvad tooted leiad SIIT >>>.